2022 m. rugpjūčio 18 d.
 

 

Apie esminę problemą ne tik Ukrainai, ne tik mums, bet visam pasauliui

21
Paskelbta: 2022-02-27 15:30 Autorius: Algirdas Paleckis
1999 m. Belgradas.


Vos per 250 JAV gyvavimo metų šios šalies valdžia pradėjo 225 karus ar karines operacijas. Iš pradžių tam, kad išnaikintų vietinius Amerikos gyventojus.

Vėliau ji karais grobė Meksikos žemes. Surengė apie šimtą karinių perversmų Lotynų Amerikoje ir kitur pasaulyje.

Finansavo pasiruošimą pirmajam ir antrajam pasauliniams karams. Būtent į JAV masiškai emigravo žymūs Vokietijos nacistai besibaigiant karui. (Ir jie ten buvo įdarbinti. Vienam NATO komitetui vadovavo buvęs nacistinės Vokietijos žvalgybos vadovas Gelenas.)

Į JAV emigravo ir masė nacių kolaborantų iš Lietuvos, Ukrainos, kitų kraštų. JAV valdžia vienintelė pasaulyje numetė dvi atomines bombas – ir ant civilių gyventojų.

Chemikalais nuodijo Vietnamo civilius. Vien po 1945 metų JAV valdžia pradėjo 25 (!) karus, per kuriuos nužudyta (arba kurių pasekoje mirė) apie 1 000 000 žmonių (Irake, Jugoslavijoje, Libijoje, Afganistane ir kitur).

Jokios kitos pasaulio šalies valdžia neparodė tokio agresyvumo lygio, kaip JAV.

Tai – faktas, leidęs JAV mokslininkui Naomui Chomskiui pavadinti JAV valdžią „didžiausia pasaulio teroriste“.

JAV valdžia atvedė Lietuvos valdžion ir landbsbergių klaną. Ir Maidano karinį persversmą vietos nacionalistai surengė su JAV valdžios palaiminimu.

Kodėl visa tai vyksta? Nes palyginus dar aukštą pragyvenimo lygį amerikiečiams JAV valdžia gali išlaikyti tik ekonomiškai išnaudodama viso pasaulio resursus, neo-kolonializmo keliu.

Tik palaikydama dolerio dominavimą. Tam reikia visus pjudyti su visais. „Skaldyk ir valdyk“. Europą reikėjo supjudyti su Rusija – per Ukrainą. Tai ir padaryta.

Kažkas yra taikliai pasakęs: „Blogiau už konfliktą su anglosaksais yra tik draugystė su jais.“

Nuo savęs pridėsiu: ne visi anglosaksai, žinoma, nepatikimi - bet kalba eina apie jų valdžias, kurios išduos, parduos, pasinaudos, išmelš ir numes - kaip jie numetė afganistaniečius, dabar suviliojo ir pametė ukrainiečius. Jų valdžia parduoda visus, kuriuos iš pradžių nuperka.

Atminkite tai, lietuviai, ukrainiečiai ir visi, kad gyvename Lietuvoje.1999 metų kovo 24 dieną NATO, neužsitikrinusi Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos pritarimo, pradėjo oro operaciją.

NATO lėktuvai 78 dienas bombardavo serbų karinius ir civilinius taikinius visoje šalyje, įskaitant Kosovą ir Serbijos sostinę Belgradą.

Ši operacija, per kurią buvo padaryta didžiulė žala infrastruktūrai, nusinešė šimtus gyvybių.

Žemiau tik keli fragmentai iš begalės, NATO nuveiktų darbų Serbijoje:Ir t.t. ir t.t.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu [email protected]

 
Komentarai

 
21. Putinas neblefuoja
(2022-03-04 15:57:27)
(78.56.75.110) Parašė:

greičiausiai jis turi stiprią kortą - Išsamią medžiagą su vykdyto genocido Ukrainos rytuose prieš rusakalbius Ukrainos piliečius, su dokumentuotais įrodymais ir liūdytojais. Gi, ne šiaip sau JAV kongresas priėmė sprendimą pripažįstant Azovo bataljoną nacistiniu dariniu. Spėju viso šito informacinio karo dūmams išsisklaidžius gali iškilti vakarams itin nemalonių dalykų, Panašu, kad kai kurios vaarų šalys tai nujaučia.20. Idomu,
(2022-02-28 12:29:30)
(78.63.229.198) Parašė:

koks kriminaliniu nusikalteliu skaicius paeme 20 tukstanciu isdalintu saunamuju ginklu Kijeve, o ir kitur. Viena jau ukrainieciai pririso , nusmauke kelnes, prie medzio, nes su automatu ejo i parduotuve. Vietiniai Ukrainos gyventojai jau ginasi nuo situ naciku. Uz tikrus ukrainiecius, rusus, o anglosaksams kaput TEBUNIE.19. Salin liberalus
(2022-02-28 12:18:50)
(78.63.229.198) Parašė:

nacikus ir dirbancius anglosaksams sudzius !!!!!!!!!!!!!!18. yel“l“ow submarine apie 13. T0mas J.
(2022-02-28 12:17:54)
(78.63.212.238) Parašė:

gerai žinomas pajacas rusofobas prisiminė informuoti, kad jo debilumas ir toliau išlieka stabilus ir nepakitęs :))) - bet nusiminti jam nėra ko : šian turėjau paklausyti išsilavinusių veršių (su universitetiniu) kompaniją, aptarinėjančią “ukrainos okupaciją“ :))) - zombiais jų jau nepavadinčiau ..., - tai visai kitas kokybinis lygis - tai kažkoks siuras - mąstymo lygis jau realiai veršelinis - tiesiog zoologiniame lygmenyje :))) - prieš “diskusiją“, suprantama, visi rimtai “pasikaustė“ “žiniomis“ delfidėje, komsomolkėj ir dar iš vakaro - visose įmanomose pornovizijose ir kitose propagand0nų veisyklose :)) - sėdėjau tyliai ir žvengiau į ūsą..., - jų teisė ir pasirinkimas būti kanopiniais :)))) - o kai nugirdau dviejų bobelių išmintį parduotuvėj ta pačia tema (viena iš jų apie 40, kita 60+) , tai supratau, kad visas pasaulio standup`as tėra tik visiškų nemokšų nevykęs bandymas kažką prajuokinti :))))))))))))))))))))))))))))))))))17. too >2.ane >Aleksas
(2022-02-28 08:43:03)
(46.251.33.61) Parašė:

Ane ,kodėl prašai Paleckio suskaičiuoti?Kodėl pats negali susirasti ir parašyti straipsnį apie rusų išžudytą visą civilizaciją(kaip ir JAV atliko Amerikos žemyne.O anglosaksai dar ir Australijoje,Eurazijoje ir bendrai...net Europoje.JAV,gyvenantys baltieji turi R1b(mutacija M343) DNR haplogrupę.Ši haplogrupė buvo sukurta,kad paruošti vietas ir kelią kitai haplogrupei R1a(mutacija M17).Pagal DNR tyrinėtoją prof.Kliozovą (JAV),kuris ir sugrupavo haplogrupes,R1b haplogrupė atsirado daug anksčiau ir buvo atvežta ir įkurdinta Europinėje dalyje.Čia ji išžudė Šumerų ir kitas haplgrupes ir palikuonis.Ir pradėjo kilti aukštyn Europa.Kada Europoje nebeliko ko žudyti,o jie užėmė visas pilis ir miestus,jie persikėlė į Amerikos žemyną.Ten iš žudė visą ten egzistavusią civiliaciją.Mes esame R1a haplogrupės atstovai.Mūsų tarpe tėra tik 5% procentai R1b (mutacija-M343)haplgrupės atstovų.Bet kogero ,esanys dabartiniai valdantys ir patenka į tuos 5% nes labaio jau kraugeriški,nes Nausėda,Šimonytė ,Landbergis ir kiti Šaikos atstovai net triesdami laksto kiršindami pasaulį ir siekdami karo Ukrainoje.Triznai -geltonajam šūdo gabalui patariu pradžioje pasieiškoti literatūros apie haplogrupes ir kaip jos atsirado,o tada savo durnumą reikšti.Nesinoi plėstis,bet faktas tas ,kad Haplogrupė R1b ir uvo sukurta,kad išžudytų ir sukurtų ietą R1a haplogrupei(pagrinde slavams.) Štai ko ieškojo Kolos pusiasalyje trečiojo reicho tyrėjai-Hiperborėjos laboratorijų liekanų,kur buvome sukurti mes R1a M17 ir R1B(m343)haplogrupės.16. ...
(2022-02-28 08:16:14)
(78.62.249.54) Parašė:

Youtube: "Мы участники этой неизбежной беды. Протоиерей Андрей Ткачёв"15. Darijus
(2022-02-27 20:36:02)
(185.6.234.120) Parašė:

Įdomu, kiek niekšelių dirba LT kariuomenės kiberkaro dalinyje?14. jo
(2022-02-27 20:31:24)
(83.176.197.110) Parašė:

kam jus dirbate, sudvabaliaiParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi