2022 m. gegužės 18 d.
 
 

„Fox News“: Kinija stebisi Amerikos kvailumu ir destruktyvumu

35
Paskelbta: 2022-01-26 16:30 Autorius: ekspertai.eu


Kai stabilus Vašingtonas kursto karą su Rusija, kam tai naudinga? Mes nepakankamai dažnai keliame šį klausimą. Jungtinėms Valstijoms tai, aišku, nenaudinga. Tai akivaizdu kiekvienam, kuris susimąsto apie tai nors sekundę.

Iš tikrųjų tai taip akivaizdu, kad žmonės, kurstantys šį karą, tuoj pat skelbia jus esant išdaviku, jeigu jūs tai nurodote. Jie išduoda mūsų šalies interesus, bet nelojalūs kažkodėl esate būtent jūs. Ukrainos sienos yra šventos. Mūsų sienos yra rasistinės. Užsičiaupk, Putino pakalike.

Bet palaukite sekundę. Kodėl nelojalu stoti Rusijos pusėn, o stoti Ukrainos pusėn lojalu? Tai dvi užsienio šalys, kurioms visiškai nerūpi JAV. Gana keista. Tai absurdiškas spektaklis, ir tai viskas, kas galiausiai jiems lieka.  

Reikalas tas, kad strategiškai Ukraina nieko bendro su Jungtinėmis Valstijomis neturi. Joks protingas žmogus negali teisinti karo su Rusija dėl Ukrainos. Niekas nemano, kad toks karas padarys Ameriką saugesne, stipresne ar daugiau klestinčia. Atkreipėte pastaruoju metu žvilgsnį į mūsų ekonomiką? Pavojingas infliacijos lygis, darbo jėga pasimetusi. Chaotiški svyravimai finansų rinkose, jei apskritai pastebėjote.

Ar dalyvavimas konflikte Rytų Europoje kažką iš to pataisys? Aišku, ne. Bus tik blogiau. Jeigu nepažaboti neokonservatorių, ir kaip galima greičiau, amerikiečiai taps daug skurdesni.

Tai kodėl jie tai daro? Tai sudėtingas klausimas. Mūsų lyderių pasipūtimas, kvailumas, nevisavertiškumas, psichologinė būklė. Didelio masto lobistinės kampanijos, vykdomos Ukrainos politikų ir Amerikos gynybos rangovų. Visi šie faktoriai čia vaidina tam tikrą vaidmenį. Nėra tragedijos, kuri turėtų tik vieną priežastį.

Tačiau visai nesudėtinga suprasti, kam naudingas mūsų konfliktas su Rusija. Tai naudinga Kinijai, ir taškas. Vienintelis akivaizdus laimėtojas čia yra Kinijos vyriausybė. Baideno (Biden) administracija sėkmingai stumia du mūsų pagrindinius globalius konkurentus arčiau nuolatinės tarpusavio sąjungos. Kaip tai išeis į naudą Amerikai? Ogi niekaip. Ilgainiui tai taps pavojinga, ir ne tik karine prasme.

Beje, visame tame dalyvauja abiejų partijų atstovai. Girti sankcijas per televiziją daug lengviau negu gerinti žmonių gyvenimą savo pačių šalyje. Naujų griežtų sankcijų įvedimas kas kelis mėnesius maitina jų moralinę tuštybę. Tai verčia juos jaustis gerais žmonėmis. Kokie gi jie kvailiai.

Šį rudenį pasibaigė pats ilgiausias karas Amerikos istorijoje, kai mes išėjome iš Afganistano. Naujas konsensusas Vašingtone toks: mums reikia dar vieno karo, nedelsiant. Ir ši nuomonė ypač paplitusi televizijos naujienose. Reporteriai – patys bukiausi iš bandos gyvulių. Jeigu kiti vaikinai sako, kad tai gera idėja, jie laiko tai duotybe, ir supranta, jog taip ir yra. Žurnalistai taip žiūri į viską, o ypač į ginkluotus konfliktus. Jie bando priversti mūsų Rusijos nekenčiantį valstybės sekretorių dar labiau nekęsti Rusijos.

Ir vėl reikia paklausti: kodėl patriotiškiau yra stoti vienos, o ne kitos šalies pusėn? Mes neprivalome ginti kurią nors šalį, nė vieną iš šių šalių. Nė viena iš jų nėra Amerika. Nei viena, nei kita neturi tokių interesų, kokius turime mes. Kodėl neteisinga palaikyti vieną, o ne kitą?

Neteisinga palaikyti bet kurią iš jų. Jų interesai nesutampa su mūsų interesais. Jie labai skirtingi. Tačiau vis tiek sakoma: „Ginkluokite ukrainiečius, ruoškitės partizaniniam karui.“

Taip kalbėti gali tik žmogus, kurio niekaip nepalies jo kraugeriškumo pasekmės.

Kaipgi tai atrodo pasauliniu mastu? Ką gi, kinai, turbūt, stebi tai išsižioję, kupini susižavėjimo. Jie negali patikėti savo laime. Jie stebi, kaip visa JAV politinės klasės vadovybė visu greičiu lekia neteisinga kryptimi. Šalin nuo Azijos, kuri visiškai akivaizdžiai yra ateitis. Į niūrią praeitį Rytų Europos pakraščiuose. Link Ukrainos. Rusijos.

Kinai, turbūt, stebisi, kaip žmonės gali būti tokie kvaili ir taip kenkti patys sau.

Šaltinis: foxnews.com

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
35. Man
(2022-02-02 18:12:26)
(92.41.165.107) Parašė:

Tai Fox news,tai kaip nako ekspertai eu34. >32
(2022-01-27 19:36:45)
(78.63.229.198) Parašė:

Pritariu.33. -28 -30
(2022-01-27 18:58:11)
(188.69.215.162) Parašė:

Iš ties Kinijos Liaudies Respublikos Kinijos liaudies išvadavimo Armija gali prisijungti prie saugumo misijų Kuboje, Venesueloje, Nikaragvoje, Sirijoje, Livijoje, Irake, ar Europoje kaip buferis-zona tarp ES NATO ir RF, bei prižiūrėti "suvalkų koridoriaus" saugumą-patikimumą.32. Kisindžerio Bzežinskio
(2022-01-27 18:45:56)
(188.69.215.162) Parašė:

Ideologija-planas, o Sorošo ideologija-metodika (Davoso): suteikti stipendijuotą universitetinį mokymą anglosaksų stiliuje (cinizmas, niekinimas, griovimas "seno pasaulio" naturalių vertybių-tradicijų) jauniems būsimiems politikams, akademikams, verslo vadovams... Anglosaksų gaidiškas cinizmas (tipo Lansberg) nenumato lygevertį ryšį tarp valdžios ir visuomenės; vieną kartą per keturis metus, rinkimų metu, jiems reikalinga apkvailinti, apgauti, papirkti rinkėjus ir užmiršti; ausys ir akys paklusniai atsiliepia Švabui, Briuseliui, Vašingtonui, Vatikanui, visoms privačioms "pasaulio" institucijoms: bankų, finansų, prekybos, karybos užmirštant savo šalies-valstybės interesus.31. To Bestas
(2022-01-27 18:20:54)
(78.63.229.198) Parašė:

Geriausias Rusijai kasnis, tai Lietuva, su vargsais pencininkais ir milijardinemis skolomis.30. to-Bestas
(2022-01-27 17:57:27)
(78.61.0.42) Parašė:

Pavydi kitiems kad taps Rusijos itakos zona ? Taip,zinok ir as pavydziu,nes va kaip mums susikloste kai tapom jankyno itakos zona.Musu pramone sunaikino,zemes uki irgi, netekom milijono gyventoju,likes puse milijono arba ziema nesusimoka uz sildyma bet pavalgo,kita puse gyvena pusbadziu kad sumoketu uz sildyma...29. Jolce
(2022-01-27 17:48:38)
(78.63.229.198) Parašė:

Vis neatistebiu, kaip }bzezinskiu} info technologijos, gali sujaukti prota, kad rusai puls rusus {ukrainiecius}.28. Bestas
(2022-01-27 17:19:19)
(88.135.17.108) Parašė:

Kinai gali skleisti tą "vertybinę logiką" dar kelios valstybės, o dauguma gali tapti rusų kąsniu kaip jų interesų, saugumo "garantija"..patiktų?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Apklausa
Vykdoma nuo: 2022-04-30 Vykdoma iki: 2022-05-07 Kaip manote, ar apie karą, šiuo metu vykstantį Ukrainoje ir aplink visa tai vykstančius įvykius, LT teritorijos administratoriai sako ką?
1. Sako tik tiesą.
2. Daugiau sako tiesą, negu meluoja.
3. Meluoja, į tą melą įpindami šiek tiek tiesos.
4. Sako tik tai, ką savo instrukcijose administratoriams nurodo LT teritorijos šeimininkai.
Kitos apklausos