2018 m. spalio 20 d.

 

Ruošiantis būsimai Rusijos karinei intervencijai, būtina apginkluoti kuo daugiau Lietuvos piliečių

11
Paskelbta: 2017-12-12 11:22 Autorius: ekspertai.eu

Liberalas Simonas Gentvilas gruodžio 12 d. spaudos konferencijoje „Vyriausybė vis labiau nepasitiki piliečiais – skubama apriboti teises į šaunamąjį ginklą“ pranešė, kad tiktai ginkluota visuomenė gali būti atspari išorinėms grėsmėms.

Spaudos konferencijojs taip pat dalyvauja dr. Vytautas Jokubauskas ir advokatas Tadas Blažys.Ekspertai.eu primena, kad situacija valstybėje yra sudėtinga ne tik dėl išorinio priešo kėslų – galimos Rusijos karinės invazijos, bet ir dėl destruktyvios diversantų veiklos mūsų valstybės viduje, apie ką buvo informavęs Seimo Nacionalinio saugugumo ir gynybos komiteto pirmininkas, žaliųjų valstiečių Juknevičiene tituluojamas Vytautas Bakas.

Daugelį mėnesių iš eilės pagrindiniai didžioji Lietuvos žiniasklaida – valstybinis-komercinis transliuotojas LRTHADĖ, nepriklausomas konservatorių portalas delfi.lt, Kurlianskio žiniasklaidos tinklas bei kiti svarbūs sistemos viešinimo kanalai nuolatos skelbė, kad Rusijos ir Baltarusijos pratybos „Zapad“ pagaliau turėtų baigtis ne tik karine intervencija į NATO ir ES valstybę Lietuvą, bet ir Baltarusijos okupacija.

Rusija jau ilgą laiką realiai grasina kariniu susidorojimu ypač ji aktyviai tai darė prisidengdama puolamojo pobūdžio pratybomis „Zapad“, o taip pat kiekvieną dieną stengiasi palaužti Lietuvą savo skleidžiama propaganda.

Lietuvos užsienio reikalų ministras, buvusia socialdemokratų Juknevičiene tituluojamas buvęs jaunuolis Linas Linkevičius yra informavęs, kad Rusija galėjo pulti NATO šalį Lietuvą dar iki 2017 m. sausio 20 d., t. y. dar tik rengiantis naujai išrinktam prezidentui Donaldui Trampui (Donald Trump) užimti JAV prezidento postą. Laimei ši prognozė nepasitvirtino.

Kiek anksčiau konservatorių politikos specialistai mūsų šalies žmonėms buvo pranešę, kad Rusija visai netoli Vilniaus rengiasi invazijai į Lietuvą, kuri bus paskutinė.

Baltijos šalių gynybos ekspertai yra įspėję, kad siekdami užkariauti Lietuvą ir Baltijos šalis, pirmiausia rusai puls Švediją, kuri nepriklauso NATO, ir užims strategiškai svarbią Gotlando salą.

Taip pat yra tikimybė, kad puolimo prieš Lietuvą provokaciją gali suorganizuoti iš priešiškos šalies atvažiavę turistai į Klaipėdą.

Nereikia pamiršti, kad be to Rusija atnaujina ketvirčio amžiaus senumo bylas apie iš TSRS kariuomenės dezertyravusius kareivius ir imasi teisinio jų persekiojimo. 

Galiausiai Rusija gali pradėti Trečiąjį pasaulinį karą užimdama Latvijos miestus, o Juodkrantėje laipinasi Rusijos specialiosios paskirties karinių daliniai ir t.t.

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas š. m. sausio pabaigoje Lietuvos visuomenę informavo, kad ties Lietuvos-Rusijos siena telkiamos beprecedentės rusų karinės pajėgos ir technika.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, dar šių metų vasario mėnesį viešėdama Baltijos valstybių viršūnių susitikime Rygoje, pasakė: „Matome, kad grėsmės yra įvairios, jos didėja, tame tarpe mes laukiame su nerimu „Zapad 2017“ pratybų, kurių metu koncentruojamos labai didelės ir agresyvios pajėgos, demonstratyviai karui ruošiamasi su Vakarais“.

Kad Rusija turi kėslų pulti Europą yra kalbėjęs ir žmogus be pilietybės, Lietuvos draugas Michailas Saakašvilis, apie tokią grėsmę yra užsiminęs ir kitas Lietuvos draugas, Ukrainos prezidentas, milijardierius Petro Porošenka.

Taip pat jau paviešinta informacija, kad Baltarusija kitų metų sausio mėnesį planuoja siųsti į Lietuvą savo baletą, kurie, pasak kai kurių Lietuvos politikos mokslininkų, gali būti pavojingesni už garsiuosius žaliuosius žmogeliukus ir taip palaužtų Lietuvos žmonių stiprybę.

Susiję:

Patarimai, kaip tikrieji patriotai turi elgtis su kolaborantais, sulaukė kritikos   

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
11. senis
(2017-12-13 17:39:36)
(84.15.177.25) Parašė:

senai bemaciau Gulbiu Ezera. Negi Batka nusprende gelbet Lietuva? Gulbiu Ezero fone, tankiomis eilemis sudziauti Makeino chalujai...10. Nelaime
(2017-12-12 22:08:39)
(107.77.173.12) Parašė:

Ginkluokites vagiai izdavikai,nes turit isvoge lt.turta ir pirmyn pulkit Rusija dar daugiau gausit turto amzina ramybe ir ne pi-it proto!9. Kur dingo
(2017-12-12 19:37:07)
(5.20.115.102) Parašė:

sveikas protas?8. resiume
(2017-12-12 16:09:10)
(2.28.164.137) Parašė:

ginklus tegali tureti WC vaikgrobiai ir VST kad apginti vagis nuo LR pilieciu.7. baugi ateitis
(2017-12-12 14:42:50)
(78.61.85.218) Parašė:

Mes neapkenčiame vienas kito, nesugebame diskutuoti skirtingai vertindami įvairias situacijas, psichologiškai smurtaujame net per TV ir t.t. O jei mes būsime dar visi apsiginklavę?6. trumpai
(2017-12-12 14:25:30)
(78.57.130.78) Parašė:

taip taip butinai reikia apginkluoti tai turi buti privaloma kad pas kiekviena gulėtu šautuvas po lova,tada jokie rusai bus nebaisus,na didiesiems patrijotams galima ir po gaubica išduoti.5. V. Ladas
(2017-12-12 14:19:09)
(188.69.211.156) Parašė:

Tėvo tai negirdėjau ir neskaičiau nusišnekant. Užjaučiu, Eugenijau, kam nepasitaiko...Gal kaimynas kaltas..?4. Vadakste
(2017-12-12 13:34:55)
(78.58.77.2) Parašė:

Jo Maidanas irgi buvo ginkluotas , o kas gavosi , tik nezinia kas i ka sove.Gal atsiras pasaulyje teisingu zmoniu ir issiaiskins kas ka dare tame Maidane.Stop ginklavimuisi ir karams .Zmonijai reikalinga taika.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras