2020 m. kovo 30 d.

 

Karinės psichozės tikslas – kuo švariau išvalyti Lietuvą nuo jos piliečių

29
Paskelbta: 2017-06-15 10:12 Autorius: Audrius NakasLietuva, drauge su Ukraina, kare su Rusija kovoja pirmose fronto linijose. Mūsų šalis ne tik pati sparčiai ginkluojasi, kerta miškus didindama karinius poligonus kasdieniems pratyboms, treniruojasi miestuose ir miesteliuose, bet finansiškai ir ginklais padeda už savo nepriklausomybę kovojančiai Ukrainai, kuri stengiasi specialiai žudyti būtent rusus.

Kiekvieną dieną mūsų šalies auksčiausia valdžia ir jos žiniasklaida gyventojams primena, kad Lietuvą, lygiai taip kaip ir Ukrainą, gali užpulti Rusija. Dėl to atsakingi mūsų šalies pareigūnai deda visas pastangas stiprindami mūsų valstybės gynybines galias.

Šioje srityje Lietuva jau dabar pasiekė labai daug – Lietuvos kariai tapo pripažinti NATO lyderiai, stiprinantys saugumą ten, kur jo labiausiai reikia, – Ukrainoje, Afganistane, Malyje, kituose karštuose pasaulio taškuose.

Rusija, besirengdama karinei invazijai prieš NATO ir Europos Sąjungos valstybę Lietuvą, atakuoja mūsų tėvynę ir intensyviomis propagandinėmis krušomis. Mūsų šalies specialistai tas atakas sėkmingai atremia, todėl propagandiniame kare Rusija sėkmingai demaskuojama.

Pranešama, kad ir Lietuvos pilieičiai jau pramoko atremti dezinformacines Rusijos atakas ir atskiria, kas kur meluoja.

Dar kartą atkreipiu dėmesį – apie visa tai, kas išvardinta aukščiau, kiekvieną dieną be išimties skelbia aukščiausia šalies valdžia ir jos žiniasklaida.

Atrodytų, viskas gerai, esame budrūs ir prasidėjus Rusijos karinei invazijai į Lietuvą priešas patirtų stiprų atsakomąjį smūgį, po kurio praeitų noras daugiau bandyti mus pulti.

Tačiau visiškai netikėtai paaiškėjo, kad visos milijardinės investicijos į Rusijos atgrasymą ir didžiulė karo propaganda mums mažai padės kilus realiai karinei grėsmei.


 
Praėjusių metų pabaigoje Lietuvos viešojoje erdvėje gyventojams pradėta platinti informacija apie tai, kad jei artimiausiu metu kiltų karas, ar ištiktų nacionalinė katastrofa, šalyje greičiausiai įsivyrautų chaosas.
 
Paaiškėjo, kad nors Lietuva perka labai daug senos, o kartais ir naujos technikos, tačiau tai mūsų gali neišgelbėti nuo Rusijos agresijos ar atominio sprogimo Baltarusijoje.
 
Aiškinama, kad atsakingos institucijos nepasiruošusios tinkamai apginti gyventojų, o į pasirengimą ekstremalioms situacijoms žiūrima formaliai.

Dalis institucijų net nėra parengusios tokių situacijų valdymo planų.
 
Kilus grėsmei valstybė nesugebėtų pasirūpinti ne tik gyventojais, bet ir aukščiausiais šalies pareigūnais.
 
Teigiama, kad net laikinojo prieglobsčio pastatų pakaktų vos ketvirtadaliui šalies gyventojų, todėl pavojaus akivaizdoje – valdžia, kuri ten tilptų, gelbėtųsi slėptuvėse, o visi kiti kaip tik išmano.
 
Maža to, neveikia gyventojų perspėjimo sirenos, trūksta slėptuvių, maisto ir vaistų atsargų. Gatvėse kalbinti žmonės net nėra girdėję, apie kolektyvinės saugos statinius...
 
Informuojama, kad už ekstremalių situacijų valdymą atsakingos institucijos guodžiasi eretiška mintimi, kad Lietuva taiki šalis, nieko pražūtingo jai nutikti neturėtų…

Žinoma, jei tokią informaciją skleistų Rusijos informaciniai portalai ar televizijos, lietuviai nesunkiai susitvarkytų su tokiomis dezinformacinėmis, bandančiomis mūsų tėvynę paniekinti atakomis.

Tačiau – visą šią informaciją plačiai platino ne kokia nors priešiškos šalies Rusijos ambasada, o Lietuvos valstybinis transliuotojas LRT.Todėl net ir šios srities diletantas nesunkiai supranta, kad jeigu iš tiesų būtų ruošiamasi būsimai Rusijos invazijai į NATO ir ES valstybę Lietuvą, civiline gynyba būtų rūpinamasi ne mažiau, o gal net žymiai daugiau negu karine gynyba. Nes tik stiprus ir taikus pilietinis pasipriešinimas gali įveikti kad ir labiausiai apsiginklavusį agresorių.

Kasdienė psichozė dėl Rusijos ruošimosi pulti NATO, labai naudinga Lietuvos teritoriją kontroliuojantiesiems. Ši isterija pateisina itin stambaus masto pinigų įsisavinimus perkant bereikalingą metalo laužą, maskuoja tikrąsias Lietuvos problemas, kuria reikalingą nesveiką atmosferą, ir, kas labai svarbu, skatina emigraciją, siekiant kuo kruopščiau išvalyti Lietuvą nuo lietuvių.

Galiu pastebėti, kad to, kas transliuojama viešojoje Lietuvos erdvėje, nieko panašaus nepamatysite Vakaruose. Šia prasme – Lietuva unikali vieta (kitaip pasaulyje dar vadinama „violetine vieta“).
 
Taigi, ko reikia, kad pagaliau Lietuvoje viskas pradėtų keistis į gerą pusę? Pirmiausia – atsisakyti bukos ir labai agresyvios karo propagandos. Ir pabaigus žaisti karo partiją, pradėti žaisti Taikos partiją, su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis.

Susiję:

Ko šiandien labiausiai reikia Lietuvai?  

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
29. E to 28
(2017-06-28 18:01:50)
(8.37.225.98) Parašė:

Tu nelietuvis ir net ne žmogus! Tu kremliaus zombis! Gal kada ir buvai žmogum, bet dabar esi ruSSiška patrankų mėsa, šaka tau jau parinkta šunie.28. yel“l“ow submarine to 25. būtų kvaila manyti
(2017-06-17 12:08:38)
(78.63.212.238) Parašė:

:))) - kodėl ne litchuaniškai rašau ? - todėl kad esu lietuvis, bet priverstas gyventi litchuanijoje, nes jokio kito teritorinio vieneto, labiau artimo Lietuvai nei litchuanija, pasaulje elementariai nėra :))) - ir dėl “suprimityvini“ :) - nemanau, kad visiškas visko suvėlimas ir planetariumas galvoje, gali bent iš tolo pasitarnauti kažkokiam “susiteminimui“ :) - ir jei paršas kažkuo naudingas rusijai, tai čia tas atvejis, kai jo nauda yra ne jo nuopelnas, o jo klaidų ir jo idiotizmo nuopelnas - t.y. naudingu jis tampa nevalingai - čia panašiai, kaip išsiblaškęs žmogus nuolat viską pamiršta, pameta, o kažkas vis turi iš to naudos :)) - taigi - linkiu prieš “sisteminant“ , nusileisti ant žemės :) - gal net pašloaužioti ja - kad realybės jausmas visai nesiatrofuotų :)27. Z
(2017-06-17 11:46:58)
(84.32.122.22) Parašė:

Viskas tiesa, tačiau daugumai Lietuvos žmonių taip išplautos smegenys, kad jie tai priima už gryną pinigą. Visus mulkina, pinigai nukeliauja į veikėjų sąskaitas.26. Dzukas > 23. būtų kvaila manyti
(2017-06-16 12:11:03)
(93.100.87.209) Parašė:

Visus viskas ir visi domina, skirtumas tik tas kokia to domejimosi verte. Lietuva yra transportinis koridorius is Rusijos i Karaliauciu, bet butent Lietuvai reikia rupintis, kad rusai neatsisakytu to koridoriaus. Rusai naudojasi tuo koridoriumi tik iki tol, kol yra daug maz kazkokie santykiai. Pas rusus nera tokios problemos, kaip transportinis koridorius i Karaliauciu.25. būtų kvaila manyti
(2017-06-16 01:13:36)
(149.71.61.11) Parašė:

Kad "psichoukropijos" vadeiva ir jo pirmtakai darė ir daro veiksmus nenaudingus tai pačiai RF. Ne veltui jo verslas rosijoje klesti. O jei dar susistemintume kitų veikėjų, tokių kaip RF valstybės paslapties, indėlį, tai gautūsi visai priešingas vaizdelis. Dar atsiminus, kad yra tokie ofšorai ir išvis vaizdas ryškėti pradėtų. Juk ne kvailas esi, bet labai viską suprimityvini. P.S. Ko rašinėji lietuviškai? Rašyk litchuaniškai.24. yel“l“ow submarine to 23. būtų kvaila manyti
(2017-06-16 00:24:11)
(78.63.212.238) Parašė:

būtų dar labiau kvaila manyti , jog tamsta draugauji su protu :) - koks dar tamstai koridorius vaidenasi ? kam rusijai tas “kolidorius“ ? :))))) - jei atsitiks rimtas kipišas, viską verčiantis aukštyn kojomis, tai rusija atsidarys tą koridorių per 12 val. :)) - o dabar - kam kipišas dėl kažkokio koridoriaus, kai kipišo kaina 1000-čius kartų viršys koridoriaus ir jo teikimų “privalumų“ kainą ? - tamsta visada laikai rusus idiotais, pats būdamas plūgu, ar tik šviežiai paspoksojęs pornosklaidinę “panoramą“ ? :))) - rusija nesiterliotų su šituo durnynu, vadinamu litchuanija net tada, jei toji pilnai uždarytų auto ir geležinkelio tranzitą į kaliningradą :))) - iškrypusi “draugystė“ su psichoukropija gali privesti ir iki tokio debilizmo ...23. būtų kvaila manyti
(2017-06-16 00:03:55)
(149.71.61.11) Parašė:

jog Lietuva visiškai nieko nedomina, tuo labiau būdama koridoriumi į Karaliaučių. Bet tikslas siekiamas visai kitais metodais nei mums pateikinėjama, o toks pateikinėjimas dar ir yra vienas iš metodų.22. Dzukas > 21. visiškas dugnas
(2017-06-16 00:00:38)
(93.100.87.209) Parašė:

Truputi nustebinsiu tamsta. Smetona sukaupe per 15 metu. Lietuvos skola ne 10 mlrd. o 34 mlrd. Reikalas tame, kad kreditoriai geriau zino kiek kas jiems skolingas. Viskas paskaiciuota iki cento ir nieko nepamirsta. Istiesu ta skola didesne, procentai nepaskaiciuoti. Sukaupe ta skola ir ne per 25 metus, dar 1997-1999 metais skolu beveik nebuvo. Kad nereklamuoti, neplatinsiu kas labiausiai pasizymejo didinant skola, manau ir taip nujauciat.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras