2019 m. balandžio 24 d. 

Dar vienas ministrės R. Šalaševičiūtės manevras gelbėjant savo kailį – skubus konkurso organizavimas

9
Paskelbta: 2015-08-31 11:44 Autorius: ekspertai.eu
Ministrė R. Šalaševičiūtė. Nuotr. wikipedia.org
Ministrė R. Šalaševičiūtė. Nuotr. wikipedia.org

Ministrė Rimantė Šalaševičiūtė vėl nori Vaiko raidos centrą įkelti į tam nepritaikytas patalpas sanatorijoje „Pušyno kelias“.

•••


Iki rugsėjo 1-osios Sveikatos apsaugos ministrė R. Šalaševičiūtė buvo įsipareigojusi perkelti Vaiko raidos centrą, kuris dabar įsikūręs avarinės buklės patalpose Žvėryno mikrorajone Vilniuje, į tinkamas ir vaikų reikmėms pritaikytas patalpas.

Ministrė buvo informavusi ir Seimą, ir Vyriausybę, kad tai tikrai bus padaryta, ir Vaiko raidos centras bus perkeltas į Santariškes.

Tačiau paaiškėjo, kad iki rugsėjo 1 d. tai padaryta nebus. Anksčiausiai savo pažadus ministrė įgyvendins tik 2018 m. gruodžio 31 d. Vadinasi, iki to laiko R. Šalaševičiūtė tikisi išlikti ministro kėdėje.

Tačiau ministrė, paniškai išsigandusi prezidentės pažado ją atstatydinti, ėmėsi savo ankstesnių planų ir Vaiko raidos centrą dabar vėl nori perkelti į tam nepritaikytas patalpas, t. y. į sanatoriją „Pušyno kelias“. Nors apie šių patalpų netinkamumą yra paskelbusi ir pati Vaiko raidos centro direktorė, ir tokiam perkėlimui nepritarė visuomenė bei sanatorijos darbuotojai.

Taigi dabar ministrė stengiasi atlikti manevrą ir skubiai surengti konkursą naujo sanatorijos direktoriaus vadovo pareigoms užimti. Naujas sanatorijos direktorius reikalingas tik tam, kad klusniai įvykdytų ministrės valią ir pritartų, jog Vaiko raidos centras būtų perkeltas į „Pušyno kelio“ patalpas.

Kyla klausimas – kodėl taip skubama iškelti Vaiko raidos centrą iš Žvėryno? Kodėl ten esančiuose puikiuose pastatuose neremontuojamos patalpos?

Atsakymas paprastas – gardus nekilnojamojo turto kąsnelis Žvėryne laukia skubaus privatizavimo labai palankiomis sąlygomis, o tie, kurie privatizuos, yra asmeninė ministrės paslaptis. Todėl ministrei iškeltas uždavinys Vaiko raidos centrą kuo skubiau kažkur iškelti.

Įdomu pastebėti, kad minėtas konkursas organizuojamas pačios ministerijos skubos tvarka ir net neskelbiamas Valstybės tarnybos valdymo informacinėje sistemoje (VATIS). O būsimajam kandidatui į sanatorijos „Pušyno kelias“ direktoriaus postą nereikės laikyti nei bendrojo testo, nei vadovavimo testo – užteks tik susitikus su ministre pasikalbėti asmeniškai.

Būtent po šio privataus pokalbio ir bus paskirtas naujasis paklusnus „Pušyno kelio“ direktorius.

Seimo narys Audrius Nakas yra kreipęsis į ministrę R. Šalaševičiūtę, prašydamas ją atsistatydinti, jei Vaiko raidos centro problemos nepavyktų išspręsti laiku.

„Jei ministrė pati neatsistatydins, esu parengęs interpeliacijos projektą, kurį pristatysiu iš karto po rugsėjo 1-osios. Sveikatos apsauga – tai ne kultūra, kuriai gali vadovauti bet kas ir bet kaip“,  ekspertai.eu sakė A. Nakas.

Keli tekstai, susiję su ministre R. Šalaševičiūte:

R. Šalaševičiūtė bando išgelbėti prie ministro kėdės prilipusius savo sėdmenis

Valdininkai su kriminaliniu nusikaltimu kovoja pasitelkdami labdaros organizacijas ir visuomenę, o ne prokurorus

Sveikatos apsaugos ministrė pasitarusi su STT vadovu nutarė nevarginti teisėsaugos, o pati vykdys tyrimą dėl aferos

Vaiko raidos centras bus perkeliamas į Santariškes

Po prezidentės įspėjimo ministrė R. Šalaševičiūtė nusprendė atlikti „kosmetinį perstumdymą“

R. Šalaševičiūtė apie vaikų reabilitacijai skirtas lėšas: „Vaikam nėra atsakoma, yra atsakoma tėvam“

Ministrę-melagę derėtų kuo skubiau nušalinti nuo užimamų pareigų

Niekingas ministrės R. Šalaševičiūtės kėsinimasis sunaikinti vaikų reabilitacijos skyrių sutelkė piliečius

Ministrė R. Šalaševičiūtė sulaukė nemalonių klausimų iš Seimo narių

Ministrė R. Šalaševičiūtė ir toliau siekia sunaikinti vienintelį vaikų reabilitacijos centrą Vilniuje (PASIRAŠYKITE PETICIJĄ)

Vaiko raidos centro detektyvas: pasipelnyti ciniškai skriaudžiant vaikus galima labai padoriai

Po prezidentės įspėjimo ministrė R. Šalaševičiūtė nusprendė atlikti „kosmetinį perstumdymą“

R. Šalaševičiūtė tikrųjų pedofilų ir homoseksualų pavardžių nepateiks, nes tai būtų neteisėta ir neetiška

Po tikrųjų pedofilų ir homoseksualų sužlugdymo politikė rado jėgų atsitiesti

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
9. O gal?
(2015-09-01 06:52:56)
(83.188.0.121) Parašė:

Ta vaiku raidoc centra sunaikinti del nusilaltimu nuslepima pries vaikus?Jug ir mrgaite ten bubo girdoma vaistais.8. Sita
(2015-08-31 23:50:50)
(82.7.214.212) Parašė:

Arkliene, turi tiek kompromato, kuri susikisus uz savo staniko petnesu, kad puse valdzios bijo, ja paliesti, per pedofilijos byla daug puzru pakabino uz kiausiniu. Kaip sedejo taip ir sedes arkliene savo mnisterio kedej, paziurekit i jos veda visur antspauda cigareciu ir buteliu7. Ceslovas
(2015-08-31 22:53:55)
(78.62.164.7) Parašė:

Salaseviciute-kur prazengia tavo seselis ten zole nustoja zelus.O Butkevicius yra paskutinis balys jei negali Salaseviciutei parodyt duris.6. Arklio morda
(2015-08-31 16:12:27)
(80.212.98.66) Parašė:

Kavaleriste netodel kad kojos klisos, o kad snukys arkliskas:)))5. Robertas
(2015-08-31 14:17:38)
(82.140.148.29) Parašė:

Negi toks azartas , kad kol su antrankiais neišves tol laikysis kėdės , reik žinoti kada laiku pasitraukti .4. Nesuvokiamas
(2015-08-31 13:32:22)
(84.209.10.118) Parašė:

noras, sios keistos storules- freken Bok noras sedeti valdzios kedese.3. bbb,
(2015-08-31 13:25:16)
(78.62.175.113) Parašė:

to 2, kaip TSRS laikais prie komunistų - svarbu aukštasis nesvarbu kokios srities, o valdžioje buvę komunistai todėl ir metodai išlikę TSRS laikų. Ar jau suprantat? Todėl ramybės visiems ramybės, ramybės...2. aldona
(2015-08-31 12:55:45)
(78.62.83.74) Parašė:

nesuprantama, kas per partija ir jos atsakomybė, jei skiria SVEIKATOS MINISTERIJOS ministre , nieko bendro neturinčia su medicina, personą, kuri turi blogą įtartiną šleifą...... ir nieko gero, yra visiškai nepatikima, o įtartina.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Naujausi komentarai
Apklausa
Vykdoma nuo: 2019-04-18 Vykdoma iki: 2019-04-25 Kuris kandidatas yra mažiausia blogybė valstybei, jei būtų išrinktas LR Prezidentu?
Vytenis Povilas Andriukaitis
Arvydas Juozaitis
Valentinas Mazuronis
Gitanas Nausėda
Mindaugas Puidokas
Naglis Puteikis
Saulius Skvernelis
Ingrida Šimonytė
Valdemaras Tomaševskis
Kitos apklausos