2020 m. vasario 23 d.

 

Žiniasklaida: JAV nacionalinio saugumo agentūra sekė JT būstines

Paskelbta: 2013-08-25 17:11 Autorius: Naujienų redaktorius
endthelie.com nuotr.
endthelie.com nuotr.

Jungtinių Valstijų nacionalinio saugumo agentūra sekė Jungtinių Tautų (JT) ir Europos Sąjungos misijos prie JT būstines. Apie tai rašo žurnalas „Spiegel“, remdamasis buvusio CŽV agento Edwardo Snowdeno duomenimis.

Kaip rašo žurnalas, 2012 m. vasarą JAV specialiųjų tarnybų darbuotojai įsiskverbė į vidinę JT vaizdo konferencijos sistemą. Specialiosios tarnybos taip pat sekė ir JT ES misijos biurą tol, kol darbuotojai persikėlė į kitą pastatą 2012 m. rudenį.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras