2020 m. liepos 7 d.

 

Žalieji valstiečiai ir Žmonių partija jau seniai galėjo dirbti kartu, teigia NSGK pirmininkas V. Bakas

23
Paskelbta: 2019-07-03 08:53 Autorius: ekspertai.eu
V. Bakas (viduryje) su bendražygiais. Nuotr. facebook.com
V. Bakas (viduryje) su bendražygiais. Nuotr. facebook.com

Vienas ryškaiusių Lietuvos kovotojų su korupcija ir Rusijos grėsmėmis, žaliasis valstietis, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas prabilo apie tai, kad Seime nepavykus pasirašyti koalicinės sutarties reikia pradėti bendradarbiavimą su Žmonių partija.

Pasak V. Bako šios dvi partijos galbūt galėjo kartu dirbti jau seniai, jis tai ragina pradėti daryti kuo greičiau.

„Atskirų žmonių, atskirų vadovų ambicijos, mano manymu, yra keli žmonės, kurie iki šiol gal per daug kategoriški. Galima kalbėti šiandien, apie ponią Agnę Širinskienę, nors formaliai nėra rinkta, kažkieno nėra, kalbu apie frakcijos lyderystę ir tą toną, kuris yra diktuojamas“, - valstybiniam LRTDELFI transliuotojui liepos 2 d. atskleidė V. Bakas.V. Bakas ypač pagarsėjo, kai siūlė kuo greičiau įprezidentinti buvusį Aukščiausiojo Sovieto (vėliau pervadinto į Atkuriamąjį Seimą) pirmininką, Žmonių partijos patriarchą Vytautą Landsbergį, o gynybos reikmės skirti ne du, o du su pusę procento nuo BVP. Jis taip pat išsiskyrė ir tuo, kad Prezidento rinkimuose balsavo už Žmonių partijos kandidatę, teigdamas, kad tada valstybė nebus vairuojama nuo galinės sėdynės.

Susiję:

Net NSGK pirmininko V. Bako kalba nepadėjo patenkinti mafijos statytinio, Generalinio prokuroro E. Pašilio prašymo  

NSGK pirmininkas balsavo už Žmonių partijos kandidatę, nes tada valstybė nebus vairuojama nuo galinės sėdynės 

V. Bakas: rezultatai Ukrainoje įkvėps ir mus Lietuvoje tęsti pradėtą valstybės stiprinimo kelią

NSGK pirmininkas V. Bakas pritaria V. Landsbergio įprezidentinimui: esame įstrigę istorijoje, tad laikas pripažinti faktus

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
23. Nieko valstiečiai negali
(2019-07-06 12:50:18)
(92.243.166.42) Parašė:

Nieko ir tie žalieji valstiečiai negali. Lietuva valdoma iš JAV ambasados Akmenų g. Vilniuje. Valstiečiams po laimėtų rinkimų buvo leista tik ūkvedžiauti, nieko nekeičiant. Jiems Daukanto aikštė tik atkartojo amerikonų nurodymus: nieko nekeisti šalies ekonomikos strategijoje bei užsienio politikoje. Todėl turime jiems reikiamus užsienio bei krašto gynybos ministrus L.Linkevičių ir R.Karoblį, o Lietuvos finansus valdo D.Grybauskaitės statytinio ir globalistų vasalo Lietuvos banko vadovo V.Vasiliausko buvęs pavaldinys, tiksliau, kiemsargis V.Šapoka.22. vladas lukosevicius
(2019-07-05 23:42:55)
(90.131.43.91) Parašė:

IŠKUR pas valstiečius tiek šudmusių atsirado , kurioms patinka Lansbergyno dvokas ?21. šernius >> 20. Pilietė SS
(2019-07-05 16:58:45)
(89.234.157.254) Parašė:

O ką taip vadinamų valstiečių politika kuo nors skiriasi nuo konservastų politikos 8()? Chm, nepastebėjau. Šiaip jeigu jie būtų valstiečiai, tai orientuotųsi į Lietuvos nacionalinius interesus, kadangi jie to nedaro, tai Karabaso šaiką galima vadinti pezentais (valstiečiai angl.), o tariant su lietuvišku akcentu - py_zentais :))).20. Pilietė SS
(2019-07-05 15:06:01)
(78.62.147.47) Parašė:

Bakas nuo pat pradžios vykdė konservatnykų politiką. Tegu jis ten ir čiuožia. Kam valstiečiams toks išsivertėlis?19. "Krištolas"
(2019-07-04 22:28:31)
(92.243.166.42) Parašė:

Visi nepažeidžiami – de facto ir de jure. Tyri ir nekalti kaip kūdikiai. Kaip sako Uspaskich, švarūs kaip kristalai. Kaip Kubilius, Kėvišas, Kreivys, Matuzas ar Čijauskas. Niekada nieko negirdėję – nei apie 5, 10 ar 15 procentų. Nei apie EBSW. Nei apie Petriką, ir kas jį gelbėjo. Nei apie „Taurą“ ar „Litimpeksą“. Nei apie Bumgarnerį, Kazicką, Ledo rūmus, "Mažeikių naftą", Geonaftą, „Kuro aparatūrą“, nei – šiukštu – apie „Alitą“ ir tūkstančius kitų šiurkštybių. Nei apie ČŽV kalėjimą. Nes jų nebuvo. Niekas – nei prezidentai, nei premjerai, nei Seimo nariai, nei pats Konstitucinis Teismas – jų niekada nematė, negirdėjo. Visai taip, kaip nepastebėjo absoliučiai nepažeidžiamo vargšo eksprezidento Valdo, net tris metus iki rinkimų Šiauliuose, lentpjūvėje, dieną naktį delnus trynusio.18. Varnas varnui akies nekerta.
(2019-07-04 22:23:58)
(92.243.166.42) Parašė:

Reikia leisti vagims vogti. Ypač griežtai laikytis tokių įstatymų, kurie sukurti arba pataisyti kaip tik tam, kad būtų leista vogti. Nesvarbu ką – žemės sklypus, naftą, dujas, bankus, biudžetą, valstybės užsakymus ir paskolas, švietimo lėšas, privatizavimo konkursus, Europos fondus. Svarbiausia – kad būtų leista toliau sėkmingai korumpuotis. Per sieną varyti „furas“ ir laukti naujų dovanų iš Europos Sąjungos ir visuomet būti nepažeidžiamais. Tyrais kaip kūdikiai. Kaip konservatoriai.17. Andrius.A.
(2019-07-04 21:23:50)
(88.222.106.102) Parašė:

Nuotraukoj bakas tarp saviškių sėdi.16. Vytas
(2019-07-04 13:55:05)
(46.249.171.56) Parašė:

Jau turėjome panašią 2K koaliciją. Gal p. Bakas jau pamiršo, kiek ši koalicija kainavo Lietuvai?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras