2020 m. liepos 4 d.

 

Vyriausybė patvirtino auditorių nustatytą „Snoro“ akcijų vertę

1
Paskelbta: 2014-01-15 23:57 Autorius: Naujienų redaktorius
Martyno Ambrazo (ELTA) nuotr.
Martyno Ambrazo (ELTA) nuotr.

Remdamasi audito bendrovės „Deloitte Lietuva“ išvadomis, Finansų ministerija pasiūlė, o Vyriausybė patvirtino visuomenės poreikiams paimtų banko „Snoras“ akcijų kainą – 0,00 lito už vieną akciją, praneša Finansų ministerija.

Vyriausybės nutarimas esą parengtas, įgyvendinant Finansinio tvarumo įstatymo nuostatas, kurios skelbia, kad visuomenės poreikiams paimtų banko akcijų kainą nustato audito ir (ar) turtą vertinanti įmonė, o Vyriausybė kainą tvirtina, atsižvelgdama į vertintojų siūlymus.

Banko „Snoras“ akcijų kainos nustatymą Finansų ministerija organizavo Vyriausybės pavedimu. Viešąjį paslaugų konkursą laimėjusi bendrovė „Deloitte Lietuva“, vykdydama sutartyje nustatytus įsipareigojimus, nustatė, kad visų rūšių „Snoro“ akcijų kaina prilygsta nuliui.

„Iki „Snoro“ akcijų paėmimo visuomenės poreikiams jomis buvo prekiaujama Vilniaus vertybinių popierių biržoje (NASDAQ OMX), tačiau akcijos kaina neatspindėjo jos tikrosios vertės dėl neatskleistos informacijos apie banko finansinę būklę“, – teigiama pranešime.

Finansų ministerija primena, kad banko „Snoras“ akcijos visuomenės poreikiams buvo paimtos 2011 metų lapkričio 16 dienos Vyriausybės nutarimu, vadovaujantis Finansinio tvarumo įstatymo nuostatomis, siekiant užtikrinti šalies finansų stabilumą bei apsaugoti indėlininkų lėšas.

„finmin.lt“, „ekspertai.eu“ inf.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
1. Darijus
(2014-01-16 02:27:41)
(194.154.216.92) Parašė:

Įdomiausia, kad turi darbo FM, MI ir Co. Pagalvokime: o jei jų nebūtų?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras