2020 m. balandžio 8 d.

 

V. Ušacko, N. Starikovo ir V. Žukovskio nuomonės apie permainas Rusijoje

23
Paskelbta: 2020-01-20 12:05 Autorius: ekspertai.eu
Buvęs Žmonių partijos narys,Lietuvos prezidento pareigų norėjęs siekti Vygaudas Ušackas (stovi prie tribūnos).


Firmos „Avia Solutions Group“ direktorių tarybos narys, buvęs diplomatas Vygaudas Ušackas pranešė, kad kai kurie Rusijoje realizuoti ketinami konstituciniai pakeitimai gali turėti įtakos užsienio investuotojams ir esamiems ekonominiams partneriams.

Komentuodamas pastarąją savaitę prezidento Vladimiro Putino deklaruotus pasiūlymus, kuriuos įgyvendinus Rusijos vyriausybė taptų atskaitinga ne prezidentui, o parlamentui, V. Ušackas teigė manąs, kad tokiu būdu siekiama atitraukti žmones nuo valstybėje esančių ekonominių problemų.

Kartu V. Ušackas atkreipė dėmesį, kad esama ir kitų V. Putino siūlymų, kurie, jo teigimu, keltų grėsmę atbaidyti tiek tarptautinius investuotojus, tiek ekonominius partnerius Rusijoje.

„Jis pasiūlė, kad būtų padaryti pakeitimai Konstitucijoje ir įtvirtinta, jog Rusijos teisė turėtų viršenybę tarptautinės teisės atžvilgiu. Tai turės poveikį tiek žmogaus teisių apsaugai, tiek opozicijai. Bijau, kad tai gali turėti poveikį ir užsienio investuotojams bei ekonominiams partneriams Rusijoje“, - pasakė V. Ušackas.

Kaip žinoma, Lietuvoje tarptautinė teisė turi viršenybę mūsų šalies teisės atžvilgiu, tačiau dėl to mūsų kraštas vargo nemato.

Apie Rusijoje naują išmokų tvarką motinoms gimdančioms vaikus, V. Ušackas nepasisakė.

Rusijoje, po V. Putino pranešimo buvo ir yra labai daug ir įvairių nuomonių.

Jūsų dėmesiui dvi nuomonės – vienas dėl V. Putino pradedamų įgyvendinti permanų, o kita – dėl naujai paskirto Rusijos premjero Michailo Mišustino.

Rašytojo ir visuomenės veikėjo Nikolajaus Starikovo teigimu, tokių permainų Rusija laukė jau seniai ir tai labai gerai. Gerai, kad Rusijos teisė turėtų viršenybę tarptautinės teisės atžvilgiu, kaip pavyzdžiui yra Jungtinėse Valstojose ir dar ne vienoje Vakarų valstybėje, gerai kad ženkliai didinamos išmokos vaikus auginančioms motinoms ir t.t.:Ekonomisto ir finansų analitiko Vladislavo Žukovskio nuomone, naujasis Rusijos premjeras N. Mišutsinas, tai tie patys kiaušiniai, tiktai profiliu:Keli susiję:

Įtakingas Žmonių partijos narys pradėjo dirbti su Lietuvos išdaviku, artimu Kremliui  

V. Ušackas ragina gynybai skirti 4 proc. BVP ir tuo pačiu nerimauja dėl JAV prezidento veiksmų

V. Ušackas: stodami į ES mes ganėtinai sėkmingai patenkinome mūsų nacionalinius interesus 

Lietuvai nušvito dar viena Viltis: gimsta „Laiminčios Lietuvos“ Vizija

Konservatorius V. Ušackas planuoja dalyvauti 2019 m. Prezidento rinkimuose ir siekti, ko valstybė nusipelno

Konservatorius V. Ušackas: svarbu, kad ES ir Didžioji Britanija vieningai atsakytų į Rusijos nusikalstamus veiksmus

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
23. Pas mus
(2020-01-21 09:52:26)
(185.4.132.183) Parašė:

Lietuvoje kryptingai kuriamos ir atsiranda politinės ir teisines prielaidos pradėti baudžiamąjį „neteisingai“ mąstančių piliečių persekiojimą, priimant teisinę atsakomybę už vadinamuosius „neapykantos nusikaltimus“ numatančius įstatymus. Tokie įstatymai jau veikia kai kuriose „pažangiausiose“ Vakarų šalyse ir yra tapę veiksmingu įrankiu persekioti kitaminčius ir gniaužti minties bei žodžio laisvę. Lietuvoje taip pat mėginama eiti šiuo pavojingu demokratijos ir minties bei žodžio laisvės ribojimo ir gniaužimo keliu – jau priimtas įstatymas apie kalėjimą iki 2 m. už “okupacijos neigimą”, “partizanų niekinimą” ir pan. Didelė mūsų tautos dalis, ypač jaunoji karta, kol kas neįžvelgia dabar jau „vakarietiškumu“ besidangstančio kitokio – „švelniojo“ – liberalistinio totalitarizmo tikrojo veido. Jis taip pat pavergia žmones ir tautas, tačiau daro tai kur kas subtilesniais būdais ir paslėptomis formomis. Skiriamasis šio šliaužiančio totalitarizmo bruožas – paslėptas dvilypumas.Viešai skelbiami „laisvės“ ir „tolerancijos“ principai, tačiau jie virsta niekinėmis ir tuščiomis deklaracijomis visose gyvenimo srityse slapčia įtvirtinant griežtus liberalistinio „politkorektiškumo“ standartus. Jų pažeidimas laikomas asmens nelojalumo „pažangioms idėjoms“ požymiu bei įrodymu ir akstinu pradėti moraliai ir psichologiškai „apdoroti“ ir „atvesti į protą“ kiekvieną žmogų, išdrįstantį suabejoti ideologinėmis liberalistinio totalitarizmo dogmomis, juo labiau – viešai jas kritikuoti. Toks „švelnus“ ir „civilizuotas“ totalitarizmas kai kuriais atžvilgiais net pavojingesnis už Lietuvoje egzistavusį komunistinį totalitarizmą. Teoriškai skelbiami „tolerancijos“ ir individo „laisvės“ šūkiai puikiai slepia „politkorektiškumu“ dangstomą tam pačiam individui nuolatos taikomą ideologinę ir politinę prievartą. Tokios stiprėjančios prievartos keliama grėsmė didžiulėmis pastangomis ir aukomis susigrąžintai Nepriklausomybei, pilietinei ir politinei laisvei mūsų šalyje dar nėra deramai suvokiama ir įvertinama. Tęsdamas ir plėtodamas komunistinio totalitarizmo vykdytą „naujo žmogaus“ kūrimo eksperimentą liberalistinis totalitarizmas taip pat siekia „perdirbti“ žmogų ir pakeisti jo prigimtį. Jį diegiančių „pažangiųjų jėgų“ tikslas yra sukurti „naująjį europietį“ – istorinę ir kultūrinę atmintį praradusį, tautinės savimonės ir savigarbos neturintį kosmopolitišką klajūną ir vartotoją. Toks „europietis“ būtų ir naujos rūšies „mankurtas“. Jis turėtų užimti ištautinto ir bešaknio perėjūno – beveidžiu „liaudies atstovu“ paversto komunistinio „internacionalisto“ vietą.22. zoom>8
(2020-01-20 22:34:56)
(81.97.45.130) Parašė:

prisisauksi strapsnio, ne dabar o kai mes sugrizsime.21. zoom
(2020-01-20 22:31:00)
(81.97.45.130) Parašė:

galim paziureti ir Solovjevo laida, ar ne taip?! youtube.com/watch?v=pf6NDj7Ku7020. to18. prognozė.
(2020-01-20 21:29:38)
(84.15.185.125) Parašė:

Bravo! Va čia tikrai kiekvieno rusofašisto svajonė.19. U-2
(2020-01-20 21:23:13)
(89.116.124.39) Parašė:

Jeigu tai ne gimdymo metu patirta trauma, tai taip kalbeti gali tik konservatnykas, kurio makauleje neišdildoma pedsaka paliko kuprotojo Ožio Vytauto kanopa.18. prognozė
(2020-01-20 20:08:09)
(196.196.203.94) Parašė:

Numiršta Barakas Obama.Po 10 metų jam pasidaro liūdna, ir jis prašo Dievo, kad leistų jį žemę, pasižiūrėt kaip jo kraštas gyvena. Dievas išleidžia. Užeina Jis Niujorke į barą, užsisako alaus ir klausia barmeno, kaip valstybė gyvuoja? Barmenas nustebęs: -Kaip gyvuoja? Mes Didžiulė imperija, viskas aplinkui mus mūsų. -Kaip mūsų? Ir Irakas, Afganistanas? -Taip, jau viskas mūsų! -Ir Europa ir Afrika, ir artimieji rytai? Barmenas ištraukia iš po prekystalio gaublį ir išdidžiai sukdamas sako: -Aš ir sakau, viskas mūsų, visas pasaulis priklauso mums! Obama laimingas išgeria alų ir sako: -Nu dėkui drauge, kiek iš manęs? Barmenas: - Vienas rublis, dvidešimt kapeikų...17. aAlgirdas
(2020-01-20 19:52:15)
(78.56.79.247) Parašė:

nesuprantu ką bendro turi nuotrauka su tekstu???????16. Nelaime
(2020-01-20 18:59:12)
(107.77.173.53) Parašė:

Tarybu sajungos perversmo pasekme susaudant baltuosius rumus Maskvoje Rusijoje. Kai vagiai bus arestuoti,tai baigsis tamsos era!Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras