2019 m. spalio 15 d.

 

V. Putinas žadėjo savo visišką bendradarbiavimą Nyderlandų premjerui M. Rutte

3
Paskelbta: 2014-07-21 08:54 Autorius: alfa.lt, ekspertai.eu

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas sekmadienį pažadėjo Nyderlandų premjerui Markui Rutte, kad padės atgauti ir Ukrainos rytuose veikiančių sukilėlių ten sudužusio Malaizijos keleivinio lėktuvo aukų palaikus, ir lainerio juodąsias dėžės.

V.Putinas, kuris, kaip manoma, gali daryti įtaką prorusiškiems sukilėliams, šį pažadą davė trečiąkart kalbėdamasi telefonu su M.Rutte nuo ketvirtadienį įvykusios katastrofos, nurodė Olandijos vyriausybės spaudos tarnyba RVD, didėjant tarptautiniam pasipiktinimui dėl sulaikytų palaikų.

„Be leidimo nevaržomai dirbti katastrofos vietoje, pokalbis buvo suteiktas į praktinius reikalus – konkrečiai į traukinio, kuriame yra dauguma palaikų, išvykimą, taip pat juodųjų dėžių perdavimą“ – viena RVD atstovė, prašiusi neviešinti jos vardo, sakė naujienų agentūrai AFP.

„Abiem atvejais Putinas žadėjo savo visišką bendradarbiavimą“, – pridūrė atstovė.

 
Komentarai

 
3. skorpionas
(2014-07-21 14:57:51)
(78.57.168.231) Parašė:

O Nyderlandų premjeras M. Rutte tikriausiai pažadėjo Vladimirui Putinui, kad padės nutraukti ukrfašisto Porošenko „taikos plano“ vykdymą ir ukrfašistas Porošenko ir jo hunta nustos žudyti jo tėvynainius???2. Svarbu!
(2014-07-21 10:17:23)
(78.60.126.92) Parašė:

Mūsų politikai, istorikai ir žurnalistai turėtų pradėti plačią kampaniją, nušviečiančią agresyvius Rusijos veiksmus prieš Lietuvą, jos niekšybes okupacijos metu, tremtis, melą, griežtai paneigiant visus Rusijos mitus apie lietuvišką "fašizmą", "savanorišką įstojimą į Tautų kalėjimą - SSRS", visokius snaiperių ruošimus ir t.t. Tai gal pilnai nepaneigs galingų Rusijos propagandos pramanų, tačiau nors suabejoti privers. Tai būtina daryti nuolatos. Gal pasaulis pradės suprasti ir smerkti rusiškąjį fašizmą.1. Beta
(2014-07-21 09:40:08)
(87.247.121.215) Parašė:

Tei Putlerio pažadai... Viena sako, kita daro. Jau net nestebina. Stebina tik europiečiai, kurie jais vis dar bando patikėti.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi
Atskleistos neįtikėtinai skandalingos detalės apie Kedžių-Venckų ir Daktarų šeimų sąsajas
67 Laidoje atskleistas ir N. Venckienės vaidmuo – ji labai norėjo paimti valdžią į savo rankas ir apie tai kalba daugelis žmonių.


Prezidentas G. Nausėda apžvelgė pirmąjį 100 proveržio dienų
7 Prezidentūros kūrybinė vaizdo grupė sukūrė dokumentinę apybraižą 100-ienio progai.
Kurdų generolas kreipėsi į JAV: arba saugokite mus, arba pasitraukite, ir tada mes įsileisime rusus
9 Kurdai bendradarbiaus su Sirijos valdžia ir Rusija, NATO valstybė Turkija - su Islamo valstybės teroristais
Istorinis įvykis: pagaliau į Lietuvą atvyko pirmieji JAV rotacinių pajėgų kariai
19 JAV demonstruoja savo kolektyvinės gynybos įsipareigojimą NATO sąjungininkams užtikrinant saugumą po agresyvių Rusijos veiksmų Ukrainoje.
Naujai kuriama partija sieks, stiprins, stabdys, steigs, spartins, derins...
23 Būsimos partijos lyderis plačiau pristatė Lietuvos užsienio politikos gaires