
Spalio 1 d. LRT laidoje „Dėmesio centre“, konservatorius Mantas Adomėnas paviešino, ko seniai laukė kiekvienas vilnietis – tai Vilniaus gelbėjimo planą. Po šio plano paviešinimo, turbūt niekam nebekils abejonių, kas turėtų būti sekantis Vilniaus miesto meras – tai konservatorius M. Adomėnas. Nuo šiol vilniečiai gali miegoti ramiau.
Šaltinių teigimu, šio plano novatoriškumas pribloškė tiek Lietuvos, tiek ir užsienio šalių savivaldos specialistus.
Susiję:
Naujausi
Naujausi komentarai
D
IP 84.15.187.74 | 20:40:39
Draugai protina vaikiną: "Ar tu durnas tokią vesti ? Juk ją visas kaimas apturėjęs !". Įsikiša sesuo: "O juk tas mūsų kaimas ne toks jau ir didelis ...". ...
Matteso
IP 172.99.189.125 | 10:29:33
Rekomenduočiau „trustwavehackerstech visiems, kuriems reikia šios paslaugos. Nusprendžiau investuoti į kriptovaliutas ir praėjusių metų pabaigoje praradau savo kriptovaliutą investuotojui. Vaikinas, kuris turėjo tvarkyti mano sąskaitą, visą laiką buvo sukčius. Investavau 56 000 USD ir iš pradžių man...















