2020 m. gegužės 29 d.

 

Valstybės vardu iš šeimų atiminėjamų vaikų skandalas lyginamas su išgalvotos pedofilijos ir žudymų istorija

23
Paskelbta: 2018-11-19 12:23 Autorius: ekspertai.eu



Portalas lrytas.lt perspėjo, kad skandalai dėl valstybės vardu iš šeimų atiminėjamų vaikų priartėjo prie pavojingos ribos.

„Baisiausia, kad užuot reikalavus taisyti klaidas, kelti darbuotojų kompetenciją, reikalaujama vadinamą Matuko reformą atšaukti. O atšaukus ją beržinė košė, rimbas ar kumštis vėl taps teisėta auklėjimo priemone“, - skelbiama analitinėje publikacijoje „Skandalai dėl vaikų paėmimų priartėjo prie pavojingos ribos: baimės sėkla jau pasėta“

Pranešama, kad „dėl reformos atšaukimo sprendžia ne racionalus protas ir argumentai, o įpykusi liaudis ir jai pataikaujantys bei savo reitingus taip keliantys politikai“.

„Kartojasi Garliavos istorija, po kurios net septyni garliaviniai gavo mandatus į Seimą“, - primenama straipsnyje.

Skelbiama, kad „prieš 9 metus kilusi isterija dėl išgalvotos Garliavos pedofilijos istorijos dalį visuomenės įaudrino tiek, kad sukėlė neadekvačias reakcijas“.

„Istoriją lydėjo žmogžudystės, o grasinimai plūdo tiems, kurie nepritarė miniai“, - faktus primena lrytas.lt

Garsiai vaikų teisių gynėjai, buvusiai vaiko teisių apsaugos kontrolierei, socialdemokratei Rimantei Šalaševičiūtei visa tai taip pat primena Garliavos istoriją.

„Pati pradžia yra labai panaši į mūsų dalies visuomenės reakciją, kokia buvo tada, kai prasidėjo Garliavos istorija. Ir netgi kai kuriose laidose, kur teko dalyvauti, susidarė toks įspūdis, kad kalbama tokiomis pačiomis frazėmis tų asmenų, kurie mano, kad reikia įstatymą apskritai panaikinti, darbuotojus visus išvaikyti, Seimą paleisti. Tokie pat komentarai buvo ir Kedžio istorijoje“, – sakė R. Šalaševičiūtė.

Kad susipriešinimas tampa grėsmingas yra perspėjusi ir LRTDELFI.

Susiję:    

Socialdemokratė R. Šalaševičiūtė apie atiminėjamus iš šeimų vaikus: jų dar bus, čia nepabaiga tų pamokų

Tautai paskelbtas karas. Ginamės

Skandalas dėl atiminėjamų vaikų nuslopo, tačiau draugiškos Kremliui jėgos nerimsta

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
23. Asss
(2019-10-07 14:28:15)
(78.62.208.159) Parašė:

O ar pasidomejot paciu-Pukenu, kad-teistas ir sedejes?????



22. Kristina Sulikienė. Mirė iš Eugenijaus Pukėno 2 vaikus atėmusi teisėja Zoja Monid
(2018-11-20 00:40:48)
(92.243.166.42) Parašė:

Savo praktikoje dar nesu turėjusi tokios bylos, kur absoliučiai visa sistema ir dar su smurtine jėga būtų buvusi taip nusiteikusi prieš vaikus ir jų tėvą. Tas atsitiko Eugenijaus Pukėno byloje. Nors jo geras draugas, Dalios Grybauskaitės apsaugos viršininkas, majoras, ir liudijo teisme, jog Eugenijus Pukėnas yra puikus žmogus, nuostabus tėvas, teisėja Zoja Monid šių metų liepos 5 dieną byloje, kurion Ingrida Bartkutė nepateikė jokių įrodymų, jog nustojo smurtauti prieš vaikus, ir kad sugebės juos auginti geriau, negu tėvas, priėmė nutartį, kad reikia iš viso uždrausti Eugenijui Pukėnui vaikus matyti, ir dargi apribojo jam tėvystės teises metams. Palūžęs tėvas atrodo net neskundė šios keistos nutarties, o kažką mįslingai ir pasakė, jog ko nepadarė jis, padarys kiti. Tąkart mes net nesikalbėjome, jog tas kitas bus mirtis. Aš tik pranašiškai parašiau ir taip pat telefonu pasakiau Eugenijui, jog jo byla bus šios teisėjos karjeroje viena paskutinių. Ir buvau teisi. Amžiną atilsį duok teisėjai Zojai, kurią keikė begalės tėvų, Viešpatie, ir amžinoji šviesa jai tešviečia. Tesiilsi ramybėje. Amen. Laikraštis vienas praneša, kad ji ne iš vieno Pukėno atėmė du vaikus, buvo ir daugiau nukentėjusių šeimų. Teisėja Zoja Monid tiek mane paveikė (nes absoliučiai nesivadovavo teise, aklai ir bukai varė savo – kažkokį užsakymą “atimti vaikus iš vieno iš tėvų”), jog aš po šios bylos nebepriėmiau klientų, ir pasidariau pertrauką. Kol kas užsiimu savo asmeninėmis bylomis, iš lėto domiuosi Kauno peripetijomis. Jeigu mane, patyrusią teisininkę, šita Zoja Monid savo nenormaliais, nepagrįstais sprendimais išmušė iš vėžių, ką tada kalbėti apie kitus žmones?



21. ceslovas
(2018-11-19 20:44:30)
(78.61.182.241) Parašė:

Nenustebciau, kad valdziagyviai pradetu tvirtinti jog jokio atiminejimo vaiku salyje nera.



20. jeronimas
(2018-11-19 20:43:33)
(78.152.207.236) Parašė:

Garliavos tragedija ,ne istorija, atskleide kas valdo Lietuva ir lietuviska teisine sistema.O panasumo i Garliavos ivykius ir dabartinius vaiku isemimus labai daug.Tuomet garliavos ivykiuose kiek zmoniu iszudyta??? Manau virs dvidesimties.Ir nereikia sakyti,kad zude D.Kedys.Pats save nusizude??? Arnuzudytas ir palaidotas dar sugebejo visa eile nuzudyti??? pagaliau ko bijojo biologine motina ir nuo ko buvo saugomos mergaites jas pakavojant,kai zudiku apsmeiztas Drasius Kedys jau buvo palaidotas???O dabar viskas labai panasu.isimami vaikai,perkeliami net i uzsieni.O as tikiu,kad jie ir pardavinejami uzsienieciams.ir tai visiskai neblogas biznis,jeigu vienas vaikas kainuoja 250 tukstanciu doleriu.Vienas toks pirkejas juokesi,sako net nuvaziavus vaiko pasiimti,slauge,moteriske kuri aprenge mazyli,ir ta pasibedavojusi,kad sunkiai gyvena paprase tukstancio...Ir tas baisus pyktis tu dideliu "vaiku saugotoju" dabar parodo,kad ne veltuj tas istatymas prastumtas.O jeigu dar paziurejus ir pasiklausius ,kad atsakingi pareigunai nenori net kalbeti apie parduodamus Lietuvos vaikus,apie kainas,apie tuos,kurie gauna tuos pinigus,tai net ir kaip noredamas galvoti teigiamai ,argumentu nerandi absoliuciai jokiu.



19. Dzukas
(2018-11-19 20:41:50)
(93.100.87.209) Parašė:

Lietuvos valdziazmogiams nubreztas uzdavinys - islaisvinti teritorija nuo lietuviu, kas sekmingai ir daroma.



18. deja
(2018-11-19 20:14:01)
(77.90.124.209) Parašė:

pedofilija nebuvo isgalvota ir protingi zmones tai zino,taip kaip zino Černiauskas su WC.



17. Kaimas
(2018-11-19 20:06:50)
(94.244.66.132) Parašė:

Na gi perskaitykite prof.V.Landsbergio interviu. Taigi artėja rinkimai, taip kad visas kaimas su išsakytomis įžvalgomis sutinka.Atspaudinę nešiojamės, jei ką, parodom ir visi netenka žado išvydę tokias įžvalgas......



16. Antanas
(2018-11-19 19:44:58)
(84.46.235.223) Parašė:

Mat kaip anie savo šeimininkams vežė metalą iš Lietuvos (tiesiog veikiančių gamyklų inventorių-stakles ir t.t.)buvo blogiečiai, net gi į seimą atėjo. Metalo nėra, fermų ir karvių vežti nėra yra dar motinų pienu maitinti "ekologiški" Lietuvos vaikai. Šitie dabar grobiantys vaikus svetimiems šeimininkams yra geri. Juos net skelbiama, kad saugo apsaugą. Kodėl nesaugojo tų kurie žuvo byloje "žudikėje" dėl Garliavos Deimantės ir norėjo kažką pasakyti? Ar šios vaikų grobimo dienos neprasidėjo nuo Garliavos?



Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras