2020 m. gegužės 25 d.

 

Tapo visiškai neaišku, kieno nurodymu į Seimo rūmus neįleidžiami piliečiai

7
Paskelbta: 2019-03-21 14:15 Autorius: ekspertai.eu

2019 m. kovo 22 d. įvyko Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Lietuvos Visuomenės Tarybos (LVT) valdybos pirmininko Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Kam kelia grėsmę Lietuvos Visuomenės Taryba?“.

„LVT, laiku ir dalykiškai reaguojanti į mūsų valstybės skaudžiausias bėdas, valdžiai užduodanti nemalonius klausimus ir teikianti dalykiškus pasiūlymus, sulaukė aršių provokacijų. Visų pirma, puolamas valdybos pirmininkas Zigmas Vaišvila. Net ir nusprendus jam nedalyvauti Respublikos Prezidento rinkimuose, Laisvės TV darbuotoja Rita Miliūtė ir šioje laidoje jos pristatyto Lietuvos „elito“ su Algiu Ramanausku priešakyje, kaip jau įprasta, be jokių įrodymų paskelbė, kad atskleisti Lietuvos „bomžai“ – prieš Lietuvos Respubliką Kremliui Lietuvoje dirbantis gerai organizuotas ir apmokamas Rusijos propagandos skleidimo tinklas. Negalėjo Laisvės TV nepaminėti ne tik signataro Zigmo Vaišvilos, bet ir Lietuvos „elitui“ itin skaudžios bado akcijos Daukanto aikštėje prie Respublikos Prezidento rūmų organizatoriaus Donato Šulco, kitų aktyvių Lietuvos žmonių“, - rašoma LTV pranešime visuoemenei.

Laisvės TV aktyviai darbavosi ir bado akcijos Daukanto aikštėje prie Respublikos Prezidento rūmų metu – įsimintina buvo kontrakcija – apsirijimo spektaklis, kurį paruošė Laisvės TV.

„Kurdupeliai“, „referendūmininkai“, „vatnikai“ tapo Lietuvos „bomžais“.

Š.m. kovo 19 d. Vilniaus apygardos administracinio teismo posėdyje paaiškėjo, kad Vadovybės apsaugos departamentas prie LR VRM, nurodęs Seimo kanceliarijai metus laiko į Seimą neįleisti Vilmanto Povilaičio, Stanislovo Ladinskio ir kitų signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencijų dalyvių ir pranešėjų, tai padarė, gavęs LR VSD nurodymą.

Todėl signataras Zigmas Vaišvila kreipėsi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį, prašydamas išspręsti Vilmanto Povilaičio ir Stanislavo Ladinskio patekimo į Seimą klausimą šiai spaudos konferencijai.

Ekspertai.eu atkreipia dėmesį, kad VSD direktoriaus pavaduotojas Vaidotas Mažeika raštu yra informavęs, kad „VSD nesprendžia klausimų susijusių su patekimu į Lietuvos Respublikos Seimo pastatą ir nesudarinėja neįleidžiamų asmenų sąrašų“.Spaudos konferenciją žiūrėkite čia:

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
7. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com
(2019-03-24 20:47:24)
(98.213.209.6) Parašė:

"Tapo visiškai neaišku, kieno nurodymu į Seimo rūmus neįleidžiami piliečiai"*** Labai paprasta, tiesioginis apsauginių viršininkas. O toliau jo problemos.6. Vaclovas, sūnus Vaclovo
(2019-03-24 01:04:07)
(103.44.33.113) Parašė:

Aš tik norėčiau gerb. Direktoriaus paklausti, o kada mokės pašalpas?5. nuomonė
(2019-03-21 23:36:21)
(85.255.56.134) Parašė:

nes tik prie "valdžios"tamppama -milijonieriais,o versle reikia dierbti,ir reikia smegenų,o waldžioje tik -lojalumo,kokiam nors buvusiam 29 metus......manau buvusieji,nei vienas negali patekti į vald-žą ir į seimą,...nes Loietuva niekada neis į priekį,o GYVENS - BEBTRYNE......4. jeronimas
(2019-03-21 22:12:32)
(109.76.124.175) Parašė:

Greit bus trysdesimt metu Lietuvos demokratijai,bet niekaip nepavyksta isnaikinti bailiu prikepusiu prie valdzios.Argi ne juokinga,kai su zmonemis zaidziama kaip su vaikais smelio dezeje? O juk cia valstybeje viena is rimciausiu istaigu -seimas ?? Is principo seimas turetu tarnauti valstybes pilieciams,o siuo atveju visiskai priesingai.Nepatio asmuo ,jo niekas neileidzia.ir net nedrista prisipazinti,kas tas nematomas valdzios clienas,kuris dirba incognito??Ir tai neileidziami pilieciai,kurie neturi jokiu demiu savo biografijoje.Tai kokias galimybes turi paprastas pilietis,kuris prejes visa piramide teismu ,nori seimo spaudos komferencijos metu pateikti visus dokumentus viesai,prisiekes kalbeti tiesa,be maskiu ,be juodu akiniu ??? Vadinasi pagrindine valstybes teisingumo tvirtove skirta tik isrinktiesiems,kuriepasiskyre sau patys privilegija gyventi geriau???3. ceslovas
(2019-03-21 18:28:45)
(78.61.182.241) Parašė:

Nieko nuostabaus baudziavineje lietuvoje.2. Mindaugas
(2019-03-21 16:54:22)
(194.0.160.129) Parašė:

vadinasi kremlius dave isakyma neileisti Ladinskio1. bocmanas
(2019-03-21 16:18:26)
(84.55.9.215) Parašė:

Durnių laive nieko naujo.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras