2020 m. sausio 24 d.

 

Su Kovo 11

Paskelbta: 2012-03-11 08:03 Autorius: ekspertai.eu
Prieš dvidešimt dvejus metus mes iškovojom laisvę ir nepriklausomybę, tačiau nesugebėjome iškovoti teisingumo. Metas tai padaryti dabar.Juk kad triumfuotų teisingumas, visiškai nereikia milijoninių ar milijardinių investicijų - tereikia laikytis įstatymų, o tuos kurie jų nesilaiko, tereikia kad jie pagal tuos įstatymus ir atsakytų. Atsakytų visi Lietuvos piliečiai, nepriklausomai nuo užimamų pareigų ir rango. Viskas labai labai paprasta. Ir tai mes turime pasiekti pačiu artimiausiu metu. Todėl vienykimės vardan teisingumo. Pirmyn, Lietuva, pirmyn, be jokių kompromisų - UŽ TEISINGUMĄ! Visus su Kovo 11.
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras