2020 m. gegužės 31 d.

 

Socialdemokratai ragina „valstietį“ V. Baką trauktis

2
Paskelbta: 2019-05-24 08:00 Autorius: Seimo LSDP frakcija
LSDP frakcijos seniūnas Julius Sabatauskas. Nuotr. lsdp.lt
LSDP frakcijos seniūnas Julius Sabatauskas. Nuotr. lsdp.lt

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui vadovaujantis „valstietis“ Vytautas Bakas turi pasitraukti iš užimamų pareigų, jei nebus išsklaidytos abejonės dėl galimai neteisėto pareigūnų savišalpos fondo lėšų naudojimo, teigia Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos atstovai.

„Aiškėja, kad vienam svarbiausių Seimo komitetų vadovaujantis politikas į nelaimę patekusiems pareigūnams skirtus pinigus galėjo naudoti savo rinkimų kampanijai. V. Bakas turi kuo greičiau atsakyti į klausimus, patvirtinti arba paneigti šią informaciją. Jei šešėliai nebus išsklaidyti, V. Bakas turi trauktis“, – sako LSDP frakcijos seniūnas Julius Sabatauskas.

Pasak Algirdo Syso, Seimo LSDP frakcijos seniūno pavaduotojo, žiniasklaidoje paskelbti duomenys rodo, kad už profesinių sąjungų pinigus „valstietis“ V. Bakas galėjo vykdyti savo rinkimų į Seimą kampaniją.

A. Sysas teigia, kad V. Bakas, visą laiką kitiems kėlęs aukštus skaidrumo standartus, turėtų trauktis iš užimamų Seimo komiteto pirmininko pareigų ir labai aiškiai atsakyti į visus klausimus dėl savišalpos fondo lėšų naudojimo.

„Viešai pateikti labai rimti įtarimai, kuriuos reiškia pačių profesinių sąjungų atstovai. Gaunamos savišalpos fondo lėšos, o vėliau, panašu, jos galėjo būti pervestos „valstiečių“ kandidatui V. Bakui kaip aukos. Tad kokia nelaimė nutiko V. Bakui, kad prireikė tų savišalpos fondo pinigų?“ – klausia A. Sysas.

Jis Seimo „valstiečiams“ siūlo aiškintis šią situaciją ir elgtis principingai.

„Nesame komisijų šalininkai, tačiau „valstiečiams“, kurie taip mėgsta įvairias komisijas, dėl V. Bako veiklos siūlome tokią sudaryti ir atsakyti į visus kylančius klausimus“, – pridūrė jis.

Apie tai, kad V. Bakas, kandidatuodamas į Seimą, galėjo naudoti pareigūnų savišalpos fondo lėšas, paskelbė LRT tyrimų skyrius. LRT tyrimas rodo, kad minėto fondo lėšos keliaudavo per V. Bako ir dar kelių aktyvių profesinių sąjungos narių įsteigtą asociaciją, kuri veiklą po 2016 m. Seimo rinkimų praktiškai nutraukė.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
2. SABAKAUSKAS VISADA LIKS
(2019-05-24 08:57:26)
(82.135.0.87) Parašė:

SABAKA, NEPERSIRŪPINK :) O BAKAS IŠ TIKRO RAŠOSI BACH, O TAI IŠVERTŲS IŠ VOKIEČIŲ KALBOS VISAI NE VANDENS BAKELIS, O - UPELIS :) PASIĖMĘ ŽODYNUS IŠSIVERSIT IR KITŲ SEIMO NARIŲ BEI PARLAMENTARŲ PAVARDES - LANDSBERG - KRAŠTO KALNAS, MEDVEDEVAS - MEŠKA, ZINGERIS - DAINININKAS, PAX- TAIKA, ARMONAITĖ IŠ TIKRO KILUS IŠ AR/MAN, ŠIMONYTĖ IŠ SCHI/MAN , BUDBERGYTĖ - BUDBERG - NELABAI NUTOLUSI NUO LANDSBERG, KIEK KITOKS KALNAS :). VISI ŠITIE KAMBLEVIČIUS, KAMINSKAS, KARBAUSKIS PUIKIAI IŠSIVERČIA KAI VIETOJ K EINA TIKROSIOS PAVARDĖS RAIDĖS CH, CHAMB/LEV, CHA/MIN, CHARB, O KĄ REIŠKIA TOKIA GIMINĖ KAIP MAJAUSKAS, ČIA TAIP GALIMA PRILIETUVINTI VISOKIAUSIŲ ZOMBIŲ, O PAPRASTAI - MAI, MAJ, MAJO, MAJAK, - IŠSIVERSKIT Į KITŲ TAUTŲ KALBAS :)1. U-2
(2019-05-24 08:30:23)
(89.116.124.39) Parašė:

Nesuprantu nacionalsocialisto Sabakausko. Jam ped-erastu paradas Gedimino pr. ant nosies, organizaciniu klausimu - milijonas o jis kirkina Baka...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Naujausi komentarai
S
IP 37.228.251.228 | 03:38:38 /youtu.be/Taj2fq1sF8o...
S
IP 37.228.251.228 | 03:15:07 ://youtu.be/iOSjpTVynoA...
S
IP 37.228.251.228 | 03:05:50 //youtu.be/3ygX6wV0EEI...
Valio
IP 78.63.229.198 | 23:49:42 Saunuolis TRampas....