2020 m. sausio 18 d.

 

S. Nainė ir V. Sutkutė sukonstravo sėkmingo darbo schemą

3
Paskelbta: 2014-02-28 23:55 Autorius: ekspertai.eu
Nuotr. facebook.com
Nuotr. facebook.com

Reto populiarumo vaisius raškantis Simonos Nainės ir Viktorijos Sutkutės ansamblis „Pinup girls” po ilgų raginimų sutiko atskleisti daugiau vidinių minčių; šmaikštusis portalas alfa.lt publikavo jaukų merginų pašnekesį, kurio metu buvo atsakyta į daugelį gerbėjų klausimų, nubraukti spėliojimai ir gandai, išryškintos pamatinės vertybės.

„Šiaip mes pačios tų dainų ir nekuriam, yra žmonės, kurie pasiūlo. Mes, aišku, jeigu mums nelabai patinka, tarkim, tekstas ar ta pati melodija, mes pasiūlom, ką galima pakeisti, ir bendrom jėgom sukuriam tą galutinį jau kūrinį”, – pavyduolių ašaras nubraukė dueto narė Viktorija, paaiškindama, ką verta paaukoti vardan sėkmingo rezultato.„Viskas yra bendrai mūsų spręsta, nes viena atsineša vienas idėjas, kita atsineša kitas idėjas, tada mes iš tų trijų idėjų sulipinam vieną idėją, ir taip gaunasi, tai iš tikrųjų visas mūsų darbas toks ir yra, kad mes visi turim labai daug skirtingų idėjų, mes susirenkam, jas sukooperuojam į vieną ir tada mums gaunasi vienas, nežinau, pagimdytas vaikas”, – detaliai sukonstravo darbo schemą Simona.

„Bendra idėja...”, – pridūrė Viktorija. Ir merginos akimirką nutilo ir susimąstė.


XXX
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
3. Oi,
(2014-03-01 11:25:23)
(37.4.142.86) Parašė:

kokie saldus katyciu balseliai... i eurovizija jas!2. Jules
(2014-03-01 09:43:50)
(78.56.245.254) Parašė:

Oligarchams tinka - lux! Manyčiau, kad net Michailas Ilarionovičius Kutuzovas Goleniščev'as imtų į krūmus prieš Borodino mūšį, jei jos gyventų 1812 metais, bet dabar, deja, pakaks ir jei koks Bosas pasisimėgaus ir suteiks laimės, o tautai šiokio tokio "O". Nors ką čia kalbėt, kai didysis orgazmas patiriamas tik per rinkimus. Šiaip tai faina ta bendra ideja, bendras reikalas, vardan tos Lietuvos.1. vyras
(2014-03-01 09:34:44)
(81.29.31.195) Parašė:

geri šie klonai! Ir suranda gi Ekspertai puikių fotkių, kurios mane tiesiog užveda...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras