2020 m. sausio 22 d.

 

Sinajaus pusiasalyje nužudyti mažiausiai 24 Egipto policininkai

Paskelbta: 2013-08-19 11:26 Autorius: Naujienų redaktorius
bbc.co.uk iliustracija
bbc.co.uk iliustracija

Per ataką Sinajaus pusiasalio šiaurinėje dalyje pirmadienį nužudyti mažiausiai 24 Egipto policininkai, praneša agentūra AFP.

Remiantis duomenimis, du nedideli autobusai, kuriais važiavo pareigūnai, buvo apšaudyti raketomis. Autobusai važiavo į Rafahą pasienyje su Gazos Ruožu. Spėjama, kad ataką surengė islamo ekstremistai.

Tai yra kruviniausias išpuolis prieš saugumo pajėgas Egipte pastaraisiais metais.

Egiptas pastaraisiais metais vis labiau praranda Sinajaus šiaurinės dalies kontrolę. Po karinio pučo prieš prezidentą Mohamedą Mursį liepos 3-iąją regioną prie Arišo ir Rafaho miestų beveik kasdien drebina sprogimai. Jie dažniausiai yra nukreipti prieš valstybines saugumo pajėgas.

Praėjusį rugpjūtį per išpuolį netoli Rafaho buvo nužudyta 16 kareivių. Regionas laikomas kovingųjų salafistų bastionu.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras