2020 m. balandžio 7 d.

 

Seimo pavasario sesijos darbai - per 600 teisės aktų projektų

Paskelbta: 2014-03-18 17:14 Autorius: Naujienų redaktorius
Nuotr. iš „lrs.lt“
Nuotr. iš „lrs.lt“

Seimas patvirtino pavasario sesijos darbų programą, kurioje yra daugiau kaip 600 teisės aktų projektų.

Pavasario sesijoje žadama „daug dėmesio skirti socialiniams ir darbo santykių klausimams, viešųjų finansų drausmės užtikrinimui, kovai su šešėline ekonomika, energetinio efektyvumo ir saugumo didinimui, korupcijos prevencijai, švietimo, mokslo, kultūros ir sveikatinimo politikos įgyvendinimui, gerinant šių paslaugų kokybę ir prieinamumą“.

Tarp svarbiausių Seimo darbų – reglamentuoti sumažintų valstybinių socialinio draudimo senatvės ir netekto darbingumo (invalidumo) bei valstybinių pensijų kompensavimo sąlygas ir tvarką. Daug dėmesio planuojama skirti pasirengimui įsivesti eurą, litų keitimui į eurus.

Sesijoje bus išklausytas Prezidentės Dalios Grybauskaitės metinis pranešimas, Vyriausybės metinė veiklos ataskaita.

lrs.lt“, „ekspertai.eu“ inf.


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras