2020 m. liepos 8 d.

 

Seimo komitetas leido, kad būtų baudžiama už šeimos niekinimą

3
Paskelbta: 2014-01-15 11:59 Autorius: Naujienų redaktorius

Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas pritaria, kad būtų galima bausti už viešą šeimos niekinimą.

Pagrindiniu paskirtas parlamento komitetas antradienį svarstė „tvarkiečio“ Petro Gražulio Administracinių teisės pažeidimų kodekso (ATPK) pataisų projektą.

Komiteto patobulintame įstatymo projekte siūloma numatyti administracinę atsakomybę už Konstitucijoje įtvirtintos vertybės – šeimos viešą niekinimą kalbomis, demonstruojamais daiktais, plakatais, šūkiais, audiovizualinėmis priemonėmis ir kitokiais veiksmais.

Projekte numatyta, kad tokie veiksmai užtraukia baudą nuo 1 tūkstančio iki 3 tūkstančių litų. Tokie pat veiksmai, padaryti pakartotinai, – užtraukia baudą nuo 3 tūkstančių iki 6 tūkstančių litų.

Toliau projektą turės svarstyti Seimas.

„Žinių radijo“, „ekspertai.eu“ inf.


 
Komentarai

 
3. NIEKO nereiškia
(2014-01-15 16:58:52)
(188.69.214.224) Parašė:

Tai NIEKO nereiškia. Čia gali būti tik komiteto reklama. "Toliau projektą turės svarstyti Seimas." O ką nubalsuos Seimas? O jis ims ir atmes. Ot ir viskas.2. Tomas
(2014-01-15 16:18:39)
(78.60.139.116) Parašė:

Lasas juroj, bet vistiek malonu, kad nors kazkiek pazabos "tolerastu" chamizma.1. Pensininke
(2014-01-15 12:16:17)
(84.46.250.10) Parašė:

pasiklausau ministres Pabedinskienes kalbos ir mastau, kaip valdzioje sidinciam reikia gerai moketi tusciazodziauti, o realiai naudos NULIS. Nauju darbo vietu nebus, kol nebus valdzios numatytos vieningos valstybes ekonomines strategijos, tai savarankiskas TEISINGUMAS (valstybes pamatas),stabili MOKESCIU politika ir InVESTICIJU pritraukimas.Siandien susiskalde ne tik zmones, bet institucijos, kuriu privise ir sededami dubliuoja "darbus". Grybauskaitei melas "ne prie ko", Butkevicius blaskosi del islikimo koalicijoje, o Loreta opzicijos peikiama. Kada valstybes politikai dirbs vieningai vardan LIETUVOS?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras