2020 m. vasario 25 d.

 

Seimo komitetai norėtų NATO dalinių prie rytinių Aljanso sienų

2
Paskelbta: 2014-03-03 14:46 Autorius: Naujienų redaktorius

Dėl įvykių Ukrainoje posėdžiavę Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos (NSGK) ir Užsienio reikalų komitetai (URK) NATO siūlo sukurti specialius gynybos planus Rusijos agresijai stabdyti ir ties rytine NATO siena (Baltijos šalimis) dislokuoti Aljanso karius.

„Mes manome, kad Rusija vykdo karinę agresiją Ukrainos atžvilgiu ir kad pagrindinis tikslas yra nuversti dabartinę Ukrainos valdžią. Mes siūlome ir teigiame, kad šitie Rusijos veiksmai kelia pavojų ir Europos Sąjungos, ir NATO šalių saugumui, ir kad turi būti imamos, visų pirma, diplomatinės, priemonės, jas reikia panaudoti agresijai sustabdyti ir Rusijos kariniams daliniams grąžinti į savo dislokacijos vietą“, – po komitetų neeilinio skubiai sušaukto posėdžio sakė NSGK pirmininkas Artūras Paulauskas.

NSGK pirmininko vertinimu, turėtų būti imamasi ir diplomatinių dvišalių priemonių, išnaudojamos tokios tarptautinės organizacijos kaip Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacija (ESBO) ir panašiai.

Esą taip būtų stabdoma Rusijos agresija bei išvedami Rusijos kariai iš Krymo.

Eltos inf.


 
Komentarai

 
2. Anfisa
(2014-03-03 16:26:32)
(78.61.49.251) Parašė:

Seimo komitetams - kur jus buvot,kai USA ir NATO bombardavo Jugoslavija,Afganistana,Iraka,Libija? Pagal jus,tai buvo labai demokratiska? Tai nebuvo agresija? Jus mulkiai ir apgailetini USA klapciukai..1. stasys
(2014-03-03 15:26:15)
(78.63.67.199) Parašė:

Jokiu raudonų vėliavų Paulauskui, dar ims ir įkurs ugnį nenorėdamas .. aiškinkis po to kas žalias o kas raudonas.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras