2019 m. liepos 18 d.

 

Savo laiku Vytauto Didžiojo suteiktas Lietuvoje žydams svetingumas atšaukiamas visiems amžiams

62
Paskelbta: 2019-06-27 10:52 Autorius: ekspertai.eu
Lietuvos patriotinis jaunimas žino savo didvyrius.


Vilniaus merui remigijui Šimašiui paskelbus, jog jis linkęs pervadinti Kazio Škirpos alėją bendriniu pavadinimu, apie moralinį nuosmukį prabilo filosofo Vytauto Radžvilo globojamo jaunimo sambūrio „Pro Patria“ narys Vytautas Sinica.

„Moraliniam nuosmukiui Vilniaus savivaldybės taryboje nėra ribų. Nereikia net Haroldo. Belieka tik priminti savo tekstą Škirpos tema ir pasikartoti, kad trinti valstybei nusipelniusio žmogaus atminimą dėl jo pažiūrų (ne darbų) yra liberalizmo priešingybė pačia blogiausia prasme – minčių kontrolė“, - visuomeniniuose tinkluose parašė V. Sinica.

Šia prasme jaunasis V. Radžvilo pasekėjas visiškai teisus – jei vienus myriop žydus siuntusius nacių kolaborantus garbiname ir kabiname jiems atminimo lentas, kodėl kitus, kurie tik išreiškė savo kritišką požiūrį apie žydus, turime žiūrėti ir vertinti visiškai kitaip?

Žinoma, tikėtis nuoseklumo iš liberalų mero, kaip ir iš bet kokio liberalo neverta. Tai būtų tas pats, kaip tikėtis ištikimybės iš stoties prostitutės.

O ekspertai.eu skaitytojų dėmesiui nedidelė ištrauka iš Lietuvos Aktyvistų Fronto, kuriam vadovavo nepriklausomos Lietuvos įgaliotinis Berlyne Kazys Škirpa, 1941 m. kovo 24 d. griežtai slapto dokumento „Lietuvai išlaisvinti nurodymai“ (kalba netaisyta).VI. Gairės sukilimo paruošimui.

Visas pasiruošimas vyksta vardu Lietuvių Aktyvistų Sąjūdžio, kuris jungia visus mūsų tautos veiklesniuosius elementus, idėjiniai niveliuodamas visas mūsų buv. politines partijas.

Jo pagrindiniai tikslai: atstatyti nepriklausomą Lietuvos valstybę ir sutvarkyti ją naujais pagrindais, kurie patikrintų galimybę išlaikyti tautoje realią vienybę, stiprinti tautoje nacionalinį atsparumą, tobulinti tautos moralinį stiprumą pagal krikščioniškosios dorovės principus, išvystyti krašto ūkinį ir kultūrinį progresavimą, visiems patikrinti darbą ir laiduoti socialinį teisingumą, išraunant su šaknimis bet kurį apsileidimą, korupciją, neteisėtumus, komunistinį išsigimimą ir žydiškąjį išnaudojimą.

Vokiečiai skaitosi su Lietuvių Aktyvistų Sąjūdžiu, kaip su politiniu faktorium ir juo remiasi, megsdami su Lietuva politinį mezginį.

Artėjant išsilaisvinimo valandai iš sovietų komunistų teroro, reikia visomis įmanomomis priemonėmis suintensyvinti aktyvistų sąjūdžio veikimą Lietuvoje, kad pribrandinus visą lietuvių tautą idėjiniai ir ją parengus organizaciniai lemiamčiam aktui, nuo kurio priklausys Lietuvos likimas.

Idėjiniam lietuvių tautos pribrandinimui reikalinga sustiprinti antikomunistinę ir antižydišką akciją ir skleisti besąlyginai mintį, jog rusų-vokiečių ginkluotas susikirtimas tikrai įvyks, kad raudonoji rusų armija bus greitai iš Lietuvos išvyta ir kad Lietuva vėl taps laisva ir nepriklausoma valstybė. Labai svarbu šia proga nusikratyti ir nuo žydų. Todėl reikia krašte sudaryti tokią tvankią prieš žydus atmosferą, kad nei vienas žydas nedrįstų minties praleisti, jog Naujojoje Lietuvoje jis galėtų turėti bent minimalinių teisių ir bendrai pragyvenimo galimybių. Tikslas – priversti visus žydus bėgti iš Lietuvos drauge su raudonaisiais rusais. Juo jų daugiau šia proga iš Lietuvos pasišalins, tuo bus lengviau baigti nuo žydų nusikratyti. Savo laiku Vytauto Didžiojo suteiktas Lietuvoje žydams svetingumas atšaukiamas visiems amžiams už jų nuolatiniai pasikartojantį lietuvių tautos išdavimą jos engėjams.

Keli susiję:

R. Šimašius nori, kad neliktų Kazio Škirpos alėjos pavadinimo: meras nori vienyti tikrąsias Lietuvos vertybes  

Lietuvos didvyris – žydus myriop siuntęs nacių kolaborantas – Lietuvoje bus gerbiamas dvigubai  

Nacių koloboranto ir žydus myriop siuntusio Jono Noreikos (Generolo Vėtros) atminimo lenta vėl kabo Vilniaus centre

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
62. Svetingumo atšaukimas
(2019-07-14 11:06:19)
(78.62.209.180) Parašė:

Kaip turėjo elgtis Lietuvos gynėjai,įskaitant Škirpą, kai Vytauto įleisti žydai tapo komunistais ir komunistų vadais, ėmė rengti valstybių perversmus, siekdami patys užvaldyti visas Europos valstybes, įskaitant ir Lietuvą? Svečias, tapęs įžūliu, ima smirdėti.Škirpa siūlė lietuviams perimti į savo rankas prekybą ir bankus, nes tai buvo pagrindiniai pelno šaltiniai.61. Linas Hermanas
(2019-07-06 23:05:49)
(90.131.45.197) Parašė:

Pasirašau po straipsnio tekstu.60.

Šis komentaras dėl portalo taisyklių pažeidimo buvo pašalintas.59. Ekspertai
(2019-07-02 18:22:11)
(174.213.21.110) Parašė:

Yra gejai58. Pirmam
(2019-07-02 17:15:39)
(84.46.252.32) Parašė:

jauni asilai, kur matote didvyrius? Tautos išdavikus ir žudikus matau. Didvyrių -ne. Gal nuotraukas painiojate?57. Vilniečiai
(2019-06-30 16:54:45)
(94.232.229.7) Parašė:

Kada versit šimaševičęių. Jau seniai buvo laikas.56. Tai ko gi
(2019-06-30 00:49:18)
(86.38.185.61) Parašė:

pridusai, a? Gal užspringai "kažkuo"?? Aaa, apsišikai iki pažąstų :D)))) Nieko tokio, tau įprasta, kaip ir visiems (oms) tos orientacijos.55. Būna
(2019-06-30 00:42:33)
(86.38.185.61) Parašė:

kvailų žmonių. Būna visai neprotingų, būna psichopatų. Ir yra senisaltis... :D)))) :D))))) Dar neapsidirbai nuo isterijos ? Nemeluok, distrofike :D)))) :D)))))Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras