2020 m. birželio 3 d.

 

Savaitgalį ekspertuosna

3
Paskelbta: 2014-01-04 09:39 Autorius: ekspertai.eu
Nuotr. iš drlonniesmith.com
Nuotr. iš drlonniesmith.com

Šį savaitgalį gurmaniškos muzikos mėgėjams pristatome net tris neprilygstamo amerikiečių muzikanto, kompozitoriaus ir atlikėjo Dr. Lonnieo Smitho koncertus. Dar vaikystėje pajutęs milžinišką aistrą muzikai, jis teigia, jog paskui viskas vyko natūraliai. Hammond B-3 vargonėlių guru laikomo muzikanto grojimo galima klausytis daugiau nei 70-yje muzikos albumų, jis pasirodė su daugybe džiazo ir ritmenbliuzo muzikos žvaigždžių: Georgeu Bensonu, Ronu Carteriu, Dizzy Gillespie, Dionne Warrick, Esther Phillips ir kitais.

Į turbaną suvyniota mįslė – taip šį atlikėją kartą pavadino Jazz Times magazine. Šiai mįslei užgimti daug įtakos turėjo tai, jog Buffalo mieste muzikos parduotuvę turėjęs Art Kubera dar paaugliui L. Smith’ui leido susipažinti su vargonėliais. Jaunasis atlikėjas taip pat labai domėjosi ir bažnyčios vargonais. „Net visai nežinodamas, kaip tai daryti, aš galėjau groti nuo pat pradžių“, – atsimena L. Smithas.

Per savo karjerą jis nenubrėžė stilistinių rėmų muzikai: atliko The Beatles, The Stylistics ir The Eurythmics dainų koverius, Jimi Hendrix, John Coltrane ir kitų albumų tribute. L. Smitho muzikos semplų galima sutikti repo ar įvairios šokių muzikos kūriniuose, kūrėjas vadinamas acid jazz stiliaus protėviu, yra gavęs daug apdovanojimų. 

Šį savaitgalį pristatomuose koncertuose Dr. L. Smithas pasirodo su gitaristu Jonathanu Kreisbergu ir būgnininkais Jamire Williamsu (pirmasis ir paskutinysis pasirodymas) bei Joe Dysonu (vidurinysis pasirodymas).

Pasirodymas Lamantin Jazz Fest, Vengrija, 2011 m. birželis.

Pasirodymas Iowa City Jazz Festival, JAV, 2013 m. liepa.

Pasirodymas Telluride Jazz Festival, JAV, 2013 m. rugpjūtis.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
3. Nespecė
(2014-01-05 05:13:11)
(188.69.208.23) Parašė:

čia trys tie patys gabalai skirtinguose "festivaliuose"? amerikoniška dr.kašperovskio bajerių versija jazzzzzzzz....2. *************
(2014-01-05 03:41:02)
(86.134.193.228) Parašė:

Stalui- duonos, sielai-ramybės, akims-šviesos, mintims-aukščio, kūnui-jėgų, mylimiems- spindėjimo, vilčiai-ištvermės, siekiams- valios, liūdesiui-pabaigos, skausmui-padorumo, meilei-meilės…Naujųjų Metų proga sveikinimai visiems lietuviams !!!1. Specas
(2014-01-04 23:15:56)
(78.60.232.144) Parašė:

Nerealiai simpatiška muzika.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras