2020 m. sausio 18 d.

 

Šarūnas Puidokas: „Tąkart aš jį įkalbėjau to nedaryti. Sakiau – palos, palos ir nustos“

43
Paskelbta: 2016-04-22 08:54 Autorius: ekspertai.eu

Balandžio 20 d. įvyko Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdis, kurio metu buvo svarstomi svarbūs valstybės saugumo klausimai, susiję su vidaus ir išorės grėsmėmis.

Prieš svarstant darbotvarkės klausimą „Dėl Valstybės saugumo departamento parengtų įstatymų projektų“, komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas pakvietė komiteto narius apsispręsti dėl posėdžio viešumo ar neviešumo.

Kadangi tarp posėdžio svečių buvo ir priklausomo portalo ekspertai.eu atstovų, į tai sureagavo du posėdyje dalyvavę konservatoriai.

„Mano tai siūlymas paprastas: dalyviai gali būti be šitų savo filmavimo kamerų. Aš, pavyzdžiui, ekspertai.ru nežiūriu. Bet vis dėlto nepritariu jų buvimui čia“, – savo savitą poziciją išsakė Arvydas Anušauskas.

Komiteto pirmininkas pasiteiravo, kokia būtų kita nuomonė.

„Čia ne žiniasklaida. Dalis yra žiniasklaida, bet ekspertai.ru nėra žiniasklaida. Man amžinatilsį A. Patackas taip labai aiškiai sudėliojo. Prieš išeidamas iš Seimo, jau visas ligonis keletą kartų perspėjo – „Rasa, aš žinau iš vidaus, kas ten yra“. Ir man tai yra labai svarbus palikimas. Žmogaus, su kuriuo konkuravau vienoj apygardoj, deja, bet kuris man aiškiai tuos dalykus labai sudėliojo, nes pats bendradarbiavo su šitais žmonėm. Ir sako: „Aš žiauriai apsirikau, ir juos valdo rusai“, – A. Patacko žodžius pacitavo Rasa Juknevičienė.

„Apie ką jūs čia?“, – paklausė Vytautas Matulevičius.

„Apie ekspertai.eu“, – atsakė konservatorė.

Posėdžio svečiams buvo leista pasilikti, tačiau operatorių su filmavimo kameromis buvo paprašyta, kad nebūtų trikdomas klausimo svarstymas, nefilmuoti ir išeiti.Šarūnas Puidokas, ekspertai.eu Visuomeninių ir politinių procesų skyriaus vadovas:

Į konservatorių komentarus ir pasisakymus, itin naudingus reakcingoms Rusijos jėgoms, kaip galime pastebėti, visuomenėje mažai kas reaguoja. Tačiau konservatorė R. Juknevičienė ne pirmą kartą mini gerbiamo A. V. Patacko vardą.

Kai cituojami niekur neįrašyti ir neužrašyti mirusio žmogaus žodžiai, kurių jis pats negali nei patvirtinti, nei paneigti, pirmiausia yra manipuliuojama to žmogaus vardu.

Jei konservatorė iš tiesų gerbė A. V. Patacką, tai tokiais savo pigiais ir pradinio išsilavinimo nesiekiančiais paspekuliavimais aiškiai parodo, kad hipotetiškai (galimai, manomai) ji yra žemiausio lygio politikierė.

Mano giliu įsitikinimu tokio pokalbio, apie kurį mini R. Juknevičienė, būti negalėjo. Kurį laiką iki savo mirties A. V. Patackas vengė Seimo konservatorių, jo paties žodžiais tariant, kaip „pasiutusių šunų“. Ir apie tai galėtų papasakoti ne vienas liudininkas. Aš ir pats galėčiau papasakoti apie gerb. a. a. A. V. Patacko atsiliepimus apie konservatorių partijos grietinėlę, bet, manau, tai būtų negarbinga.

Be to, ponia R. Juknevičienė galėtų pasakyti, jei ekspertai.eu ne žiniasklaidos dalis, tai tada kas? Jei ekspertai.eu nekuria užsakomųjų apmokamų straipsnių, kaip tai daro nepriklausoma žiniasklaida (pavyzdžiui, delfi.lt pagal sutartį Nr. REP-5/2015), tai dar nereiškia kad ekspertai.eu „dirba rusams“, kaip norėtų konservatorė.

Tad kada gi pagaliau ant teismo stalo atsidurs aiškūs įrodymai, kad ekspertai.eu tarnauja (vykdo nurodymus, už kuriuos gauna atlyginimus) kažkieno interesams?

Beveik prieš metus, dėl tokių R. Juknevičienės amsėjimų, neapsikentęs Seimo narys A. Nakas parašė pretenziją ir norėjo ją viešai pateikti. Bet tąkart aš jį įkalbėjau to nedaryti. Sakiau – palos, palos ir nustos. Ir daugiau to nebebus.

Todėl dabar aš pats tą neišsiųstą laišką viešinu ir informuoju – jei nesiliausite viešai meluoti, teks kreiptis į teismą, kuriame jau galėsite pateikti savo įrodymus apie tai, kaip ekspertai.eu dirba „rusų šnipais“ ar dar kuo, kas ten jums labiau prie širdies.
Susiję:

Vėl primintos karės su Rusija brolio stiprios sąsajos su Kremliumi  

Konservatorės Rasos Juknevičienės BROLIS ​puikiai suka verslą per Rusiją

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
43. dailide
(2016-05-06 10:07:47)
(82.135.223.118) Parašė:

oho jukneviciene. nekokia moteriske atrode, bet kad taip zemai puls ne nepagalvojau42. Orinta
(2016-04-25 09:30:30)
(195.14.172.89) Parašė:

O kodel Jukneviciene dangstosi mirusio vardu? Kodel ji taip negarbingai elgiasi? Maniau kad ji padori, ruosiausi balsuoti uz konservatorius, dabar tikrai to nedarysiu, zemas lygis41. 39 ( Tomui J.)
(2016-04-24 12:50:47)
(84.209.10.118) Parašė:

Paminejote 500 jav kariniu baziu. Manyciau, kad tas skaicius yra kitas, ir dabar gali siekti iki 1000. O visos sitos velnio masinerijos islaikymui tinka visos priemones. Net iki Afganistane priziurimu aguonu lauku.... Derliaus juose nuemimo... Jo realizacijos placiajame pasaulyje...todel visiskai pritariu Jums- turime aiskiai sau pasakyti sau, kas yra kas, ir kokie kieno tikslai. Pagarbiai. :)40. amelija
(2016-04-24 00:36:17)
(90.142.235.248) Parašė:

Vel rusai puola is po lovos, ar si kart is spintos, kaip vakar? O gal krebžda rusy, kaip uzvakar? Issipasakok, palengves.39. Amelija
(2016-04-24 00:19:21)
(188.69.194.214) Parašė:

Tai ar dar kam kyla abejonių, kad ekspertai priklauso Putinijai? Šlykštukai maskvietiški...38. T0mas J.
(2016-04-23 22:18:56)
(84.55.8.176) Parašė:

Daug yra tokių žmonių, kurie ilgai ilgai dievino Vakarus, JAV ir jų vykdomą politiką, nes visa tai buvo antirusiška, todėl miela mūsų širdžiai, nes - prieš okupantą. Paskui metams bėgant gauni vis daugiau informacijos ir įvyksta lūžis - supranti, kad tai kas yra (buvo) prieš tavo pavergėją - nebūtinai yra tavo bendramintis ir tinkamas į draugus. JAV su savo satelitais yra didesnis kraugerys už mums jau pažįstamą Rusiją. Tuo aš neteisinu Rusijos ir nuo to ką pasakiau Rusija baltesnė nepasidaro, tačiau mes ir JAV turim matyti blaiviai ir objektyviai tokią, kokia ji yra. 500 JAV karinių bazių visame pasaulyje yra skirtos ne Dievui šlovinti.37. nenuostabu
(2016-04-23 13:16:59)
(2.223.78.113) Parašė:

Ydomu kodel P. Patackas sportuojantis , negeriantis , nerukantis Zmogus kaip ir anksti paliko gyvenima .? Ir dar is sergancio Zmogaus galimai pasityciota , parduotuveje imestos i kisene kazkokios nereiksmingos prekes ?.Gal is sio Zmogaus buvo pasityciota ir su dirbtinomis ligomis ?.36. paziurekit kol neistryne
(2016-04-23 05:10:22)
(37.228.235.73) Parašė:

Фильм, расширяющий сознаниеParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi