2020 m. balandžio 6 d.

 

R. Juknevičienė sukritikavo rinkimus Gruzijoje: nežinau, ar tai pats geriausias mūsų draugų gruzinų/kartvelų pasirinkimas

25
Paskelbta: 2018-11-30 08:24 Autorius: ekspertai.eu

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Vytauto Bako pavaduotoja Rasa Juknevičienė sukritikavo gruzinų tautos pasirinkimą vykusiuose Prezidento rinkimuose.

„Nežinau, ar tai pats geriausias mūsų draugų gruzinų/kartvelų pasirinkimas. Jeigu naujai išrinkta prezidentė Salomė Zurabišvili nebus tik Bidzinos Ivanišvili (panašus į R. Karbauskį, tik daug turtingesnis) įrankis, gali būti visaip. Tačiau šalį nuo pilies ant aukšto kalno Tbilisyje iš užkulisų valdančio oligarcho pastangos, kad laimėtų būtent ši kandidatė, buvo turbūt precedento neturinčios, bent jau Europoje. Likus porai savaičių iki antrojo turo, de facto B. Ivanišvili valdoma Gruzijos Vyriausybė paskelbė, kad jo valdomas labdaros fondas nurašys skolas maždaug 600 000 tūkstančių gruzinų!

Tai akivaizdus rinkėjų papirkimas. Gaila, tačiau tai nepridės pliusų Sakartvelui Vakaruose.

Teko vadovauti NATO PA stebėtojų delegacijai pirmajame ture. Vienas svarbus pastebėjimas. Nebuvo jokių Rusijos kišimosi į rinkimus požymių. Ir aišku, kodėl - kam kištis, jei viskas viduje palankia linkme ir taip sustyguota.

Manau, kad ir pas mus nebus kišimosi, jei Karbauskio kandidatas rodys neblogus rezultatus.

Man Kremliaus politikos požymiai Sakartvele ir Lietuvoje turi nemažai panašumų.

Norėčiau klysti.

Beje, Kremlius džiugiai sutiko Prezidento rinkimų Sakartvele rezultatus. Toks Konstantinas Kosačiovas šiandien buvo ypatingai džiugiai nusiteikęs...“, - socialiniuose tinkluose analitinę įžvalgą paskelbė R. Juknevičienė.

Žmonių partijos atstovė taip pat pakvietė paskaityti straipsnį „Salome Zurabishvili Wins Georgia Presidential Runoff“.
 

Žemiau pateikiamas R. Juknevičienės rekomenduojamas tekstas verstas su naujausia Vilniaus universiteto „Anglų–lietuvių–anglų ir prancūzų–lietuvių–prancūzų“ kalbų mašininio vertimo, paremto statistiniais metodais, sukurta sistema.

Ši sistema leidžia mažesnėmis laiko ir lėšų sąnaudomis versti tekstus ir užtikrina didesnį nei dabar esančių sistemų vertimo tikslumą, informuoja sistemos kūrėjai.

Sistemos sukūrimas mokesčių mokėtojams kainavo 2 milijonus 144 tūkstančius 835,6 eurus (beveik 7,5 milijono litų).

Ši sistema, pradėta kurti Žmonių partijos valdymo laikais 2012 m. balandžio 1 d., o Lietuvos žmonių labui veikia nuo 2015 m. kovo 31 d.


Salome Zurabishvili laimėjo Gruzija, Gruzijos prezidento Runoff

Salome Zurabishvili French-born, buvęs užsienio reikalų ministras, pareiškė Gruzijos prezidento “, trečiadienį, galutinis balsavimas šalyje galvą state.With beveik visus biuletenius, centrinė rinkimų Commissionsaid, kad ponia Zurabishvili, 66, kurie rėmė valdančiųjų Gruzijos svajonių šalis, laimėjo daugiau nei 59 proc. balsų, Grigol Vashadze lenktynės prieš 60, kurie rėmė opozicijos koalicija forces.

Georgia, tauta, beveik 4 mln. žmonių, Kaukazo regione į pietus nuo Rusijos, perkeliama į parlamentinės respublikos institucijai, kuri gerokai sumažina prezidento ir premjero" demonstruoja, kad galingiausia figūra country.

Once terminas baigiasi ponia Zurabishvili, pirmoji moteris, kad būtų išrinktas prezidentu, šalies vadovai bus išrinkti delegatai.

“Mūsų pasirinkimas yra taiki, vieninga šalis ir lygūs piliečiai,” - sakė, kad ponas Zurabishvili apklausa parodė, kad jos pozicija dėl pergalės.

„ Mūsų pasirinkimas yra dialogas su visuomene, kurie šiandien dar balsavo už mane ir šiandien mums nepatinka. Bet mes visi esame vienos šalies piliečiai.

”Rinkimai buvo lemiamas, Gruzijos svajonė. Partijos yra finansuojamos ir milijardierius Bidzina Ivanishvili, kurie savo turtą Russia.

Georgian Dream vyravo tautos politinės scenos, nes pergalė prieš buvusį Gruzijos Prezidentu Michailu Saakašviliu JAV nacionalinis judėjimas “, 2012.

Ponas Ivanishvili trumpai buvo ministru pirmininku, o 2012-2013 ir išliko svarbus jėgos Gruzijos politika kada nors since.

After rinkimų apylinkės buvo uždarytos, ponas Saakašvilis kalbėjo apie Rustavi 2 televizorių, teigdamas, kad balsavimo rezultatai buvo klastojami ir paragino panaikinti results.Ms. protestus.

Zurabishvili kaip nepriklausoma, bet rėmė Gruzijos svajonė ir užėmė 39 proc. balsų per pirmąjį turą praėjusį mėnesį, pergalė per ponas Vashadze, kuris buvo palaikomas koalicijos, kuri yra Jungtinių Amerikos Valstijų nacionalinis judėjimas 38 ir laimėjo percent.

Ms. Zurabishvili gimė Prancūzijoje ir Prancūzijos ambasadorius Gruzijoje, kol ji tapo šalies užsienio reikalų ministras, bet ji buvo iššauta 2004 metais. Kai kurie gruzinai niekada nebuvo visiškai pripažinta, kad ji gimė Prancūzijoje, o kiti lieka piktas, kai ji tvirtino, kad Gruzija buvo atsakingas už pradedant karą su Russia.

Ms. 2008 Zurabishvili’ s oponentai ją kaip pro-Russia kandidatą, ji ir Gruzijos Dream griežtai uždrausta.

Ponia Zurabishvili teigė, kad jos aplinka padarė labai kvalifikuoti kaip prezidentas, kaip Gruzija siekia užmegzti glaudesnius ryšius su Europos Sąjunga.“ diplomatinio darbo Prancūzijoje, man buvo taip pat dirba Gruzijos,” ponia Zurabishvili.

„Visi žinojo, kad esu gruzinų, kurie kovoja už savo šalį. Labai gerai žinojau, kad nepriklausomybės ir laisvės kainą, nes aš esu vaikas iš šalies, kurios protėviai paaukojo save už nepriklausomybę ir laisvę“.

Ponas Vashadze, kuris tarnavo kaip Gruzijos užsienio reikalų ministras nuo 2008 iki 2012, prisiekė, kad galėtų kontroliuoti atsiskyrusių provincijų Pietų Osetijos ir Abchazijos taikiomis priemonėmis.

Gruzija prarado kontrolę provincijų ir po karo su Rusija, kuri prasidėjo, kai ponas Saakašvilis padarė nesėkmingas mėginimas susigrąžinti suverenitetą Pietų Osetijoje.

“Gruzijos pergyveno daugybę imperijų ir neabejotinai pergyventi dabartinės Rusijos imperiją, ”taip pat prisiekė, kad ponas Vashadze said.

He malonę ponas M. Saakašvilis, kuris buvo atimta jo pilietybė, 2015 ir, nuteistas in absentia už piktnaudžiavimą power.

Earlier šį mėnesį, Gruzijos vyriausybė paskelbė, kad labdaros fondas valdo ponia Ivanishvili pažadėjo nurašyti skolas apie 600,000 žmonių, kritikai apibūdino kaip bandymą pirkti balsus prieš ištekėjimą.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
25. > 15. stasei
(2018-12-03 18:47:41)
(141.0.12.132) Parašė:

Stase, tu geriau pats uzsirasinek Dzuko mintis... po metu copy/paste ir ziurek, zmones pagalvos , kad tamsus inkvizicijos metai pasitrauke is tamsteles galvos arba per ja kas nors uzvoze ir atsirado proto ziezirba.... Tad konspektuoki ir nesk i tvarta !24. Oksana
(2018-12-03 16:14:57)
(90.131.46.147) Parašė:

Cha, cha, cha! :) Prajuokinot, tuo vertimų. Gaila, kad tokia sistema sukūrta iš pasiskolintu ir, kažkuo "įsisavintu" ES paskolų, Lietuvai23. juknei komsomolcai
(2018-12-01 22:27:08)
(91.187.187.161) Parašė:

ju pasirinkimas geriausias . jums , padloms , sis ju pasirinkimas blogiausias . ne jusu suku reikalas kas ka pasirinko . pisk cenzūra jukneviciene ,22. turginio lygio
(2018-12-01 17:52:08)
(5.20.59.42) Parašė:

boba pletkinyke su vistos smegenimis jau pradeda lot atviru tekstu,nors dar iki rinkimu liko daug laiko.Matyt jaucia savo ozio patriarcho tvartelio kracha21. žopa
(2018-12-01 12:44:38)
(82.135.226.79) Parašė:

Juknevičienė kišasi į rinkimus Gruzijoje,o tai jau labai blogai.Ji dirba Rusijai.Gruzinai tai įvertins neigiamai.20. Edis
(2018-12-01 12:44:11)
(82.34.190.213) Parašė:

juknevičienei jau patarčiau treniruotis sukritikuoti 2019 m. rinkimus Ukrainoje ir Lietuvoje19. Edis
(2018-12-01 12:43:01)
(82.34.190.213) Parašė:

juknevičienei jau patarčiau treniruotis sukritikuoti 2019 m. rinkimus Ukrainoje ir Lietuvoje18. Edis
(2018-12-01 12:41:01)
(82.34.190.213) Parašė:

juknevičienei jau patarčiau treniruotis sukritikuoti 2019 m. rinkimus Ukrainoje ir LietuvojeParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras