2020 m. vasario 19 d.

 

Rasos Juknevičienės išpažintis: buvo įjungti visi mygtukai

46
Paskelbta: 2018-07-30 23:50 Autorius: ekspertai.eu
R. Juknevičienė (galvutė apibraukta violetiniu apskritimu). Nuotr. facebook.com


Konservatorė, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Vytuato Bako pavaduotoja Rasa Juknevičienė pranešė, kad „Estijos žvalgybos vadovas Mikko Marrano neseniai paskelbė, kad jų tarnyba nustatė politikų, žurnalistų, diplomatų bei verslo žmonių, kurie yra tikri Rusijos įtakos agentai ir daro tai, kas jiems pasakyta, tinklą“.

„Mes aiškiai matome, kad šie žmonės „stumia“ Rusijos darbotvarkę“, - sakė jis, cituoja R. Juknevičienė.

Pasak konservatorės, „visa tai turime ir mes Lietuvoje“.

„Karbauskio/Puidoko kteipimasis su absurdiškais klausimais yra pavyzdys, kaip toks tinklas veikia. Akivaizdu, kad daroma viskas, jog žmonėms būtų sunku susigaudyti, kas čia vyksta, kas yra kas. Toks, beje, ir Kremliaus tikslas.
Tinklą Lietuvoje sudaro taip pat įvairūs veiksniai. Kai kurie jų dalyvauja todėl, kad jų ir Kremliaus interesai sutampa. Pavyzdžiui, daužyti konservatorius. Vienas iš daužymo metodų - kurti fake news. Tokį sąrašą šiandien pateikė laiškų NATO Generaliniam sekretoriui rašytojas Mindaugas Puidokas. Mano brolis, perskaitęs tą rašliavą, man rašo, kad juk negalima tokių briedų skleisti, turi gi būti bent minimalaūs įrodymai! Labai teisingai, tačiau čia ir yra toks Karbauskio ir Kremliaus scenarijus, kuriam pakanka vien fantazijų, jokių įrodymų nereikia. O dar pridėjus Tomo Dapkaus interesą keršyti ir menkinti tarnybų atliktą darbą dėl jo ir koncerno reikalų, išeina visiškas mišinukas. Tikimasi, kad jis kažkaip sprogs, aptaškys, sukels abejones, nusivylimus, nepasitikėjimus.

Aš pati labai aiškiai pajutau, kaip veikia estų žvalgybos apibūdintas tinklas Lietuvoje. Vadinu jį mygtukais. Kai šių metų kovo pabaigoje NATO PA paskelbė, kad perimsiu prezidento pareigas, tinklas atsiskleidė visu gražumu. Buvo įjungti visi mygtukai. Įskaitant straipsnį „Sputnik“, Janutienės laidas, straipsnius „Respublikos“ koncerne. Buvo ir Lietrytis (tiesa, autorė ta pati Janutienė), ekspertai, Vaišvilos, Subotinai, Juraičiai ir, aišku, Karbauskis su Puidoku. Pastarieji suorganizavo tą garsųjų skundą Stoltenbergui į NATO būstinę.

Tokia štai Lietuvos politika prie Karbauskio, kai Kremliaus vedžiojama ranka rašomas scenarijus Lietuvai.

Septynerius metus pats Karbauskis rašė scenarijus „Naisių vasarai“, o dabar matome to paties scenaristo kuriamą vaizdo, garso ir teksto juostą pavadinimu „Lietuvos vasaros, žiemos ir pavasariai“.

Kodėl tame scenarijuje yra numatyta daužyti konservatorius, o kai kuriuos – ypač? Todėl, kad taip tikisi iki Prezidento rinkimų „išjungti“ politikus, kurie kalba apie Karbauskio ryšius su Kremliumi, kurie primena, atskleidžia faktus.

Arvydui Juozaičiui paskyrė antraeilį, bet svarbų vaidmenį – daužyti Kovo 11- osios Lietuvą, nes tai ne Karbauskio Kovo 11-oji. Scenarijuje Juozaičiui pergalė nenumatyta. Laimėti turi Karbauskis. Pats.

Kažkaip norisi nuoširdžiai paprašyti normalių žmonių, įskaitant žurnalistus. Na, nedalyvaukit statistais tame scenarijuje.

Beje, šioje Karbauskio/Puidoko atakoje esu tik epizodas. Taikinys yra Prezidentė, VSD vadovybė. Tik įsivaizduokite Lietuvą, jei VSD, Kariuomenės vadus, STT vadovybę skirtų šitie Kremliaus berniukai. Košmaras? Taip.

P. S. Kai savo kaime kaimynėms bandau paaiškinti, kas čia vyksta, tai sako, durniai. Na, bet tie durniai, pagal jus, yra Seimo daugumoje, atsakau. Tuo ir pabaigiame pokalbius.

Iš tiesų, kai rašėme demokratišką Konstituciją, neįsivaizdavome, kad tokie gali būti valdžioje. Ir kad jie pavers mūsų išsvajotą demokratiją parodija“, visuomeniniuose tinkluose įžvalgą savo sekėjams paskelbė R. Juknevičienė, šiuo metu einanti NATO Parlamentinės Asamblėjos prezidentės pareigas, viesdama skaityti nepriklausomo konservatorių portalo delfi.lt analitinę analizę „Valstiečių taikinyje – žinomos pavardės: tikrasis tikslas gali būti visai kitas“.

Susiję:

R. Juknevičienės teiginiai apie Kremliui tarnaujantį prieš Lietuvą kariaujantį R. Karbauskį, tėra tik normali politinė retorika  

R. Juknevičienė, dėl jos brolio sąsajų su Kremliumi, grėsmės nekelia    

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
46. >44. Gintautas
(2018-08-03 14:54:12)
(176.179.130.142) Parašė:

Alio kolega, nelabai girdisi ! Jus cia is Gruto parko saukiate ?45. Na jo
(2018-08-03 14:53:20)
(176.179.130.142) Parašė:

Apibedrinimas Jukusukos kalbos ir morales :" juk negalima tokių briedų skleisti, turi gi būti bent minimalaūs įrodymai! Labai teisingai, .... pakanka vien fantazijų, jokių įrodymų nereikia..."44. Gintautas
(2018-08-03 14:30:06)
(78.58.116.29) Parašė:

Maziau triuksmaukite tarybiniai balvoneliai.43. Jis
(2018-08-02 14:54:10)
(84.15.184.206) Parašė:

Juknevičiene yra rurojanti kalė42. Jis
(2018-08-02 14:53:25)
(84.15.184.206) Parašė:

Juknevičiene yra gera cenzūraa41. hm...
(2018-07-31 23:07:02)
(188.69.209.43) Parašė:

Labai išraiškinga nuotaika užfiksuota foto. Buvusi komjaunuolė raselė (kaip visad su plačia šypsena)rankose neša Kotą, ant kurio plevena velniai žinia kokia vėliava... Faktas - tos vėliavos, kurias raselė nešiojo-nešioja, neturi nieko bendro su Lietuva, bet turi labai tamprių ryšių su Kotu ir jo savininku...40. Ekstrasense
(2018-07-31 21:41:01)
(92.243.166.42) Parašė:

Būdama Seimo pirmininke konservatore Į.Degutiene ir nieko "nežinodama" apie Snoro bankrotą ir Vyriausybės sprendimą uždaryt banką,dieną prieš uždarant ištraukė sūnaus ir vyro pinigus.39. Šaunuoliai valstiečiai
(2018-07-31 20:57:21)
(213.226.169.79) Parašė:

Nuplėšė SUKNELĘ. Pasimatė rū relė su kūju ir pjautuvu.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras