2019 m. rugsėjo 23 d.

 

Ramybės akmens skulptūrų parke linkės naujas veidas

Paskelbta: 2016-11-18 21:24 Autorius: ekspertai.eu

Akmens skulptūrų parkas „Vilnoja“ turi naują eksponatą – skulptoriaus Domininko Čepo Palaimintojo Jurgio Matulaičio skulptūrą.

Bene 6 metus stovėjusi Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje Žvėryne, skulptūra prieš kelias dienas perleista į kolekcininko ir meno mecenato Vidmanto Martikonio rankas.

Šis įvykis svarbus dar ir tuo, kad nuo bažnyčios demontuotų ir į privačias rankas atiduotų skulptūrų Lietuvoje yra labai nedaug.

Akmens skulptūrų parkas „Vilnoja“ yra įsikūręs 20 km nuo Vilniaus, Sudervės kaimelyje. Parke eksponuojami daugiau nei 70 lietuvių ir užsienio kilmės menininkų kūriniai.

Parką lankytojai gali apžiūrėti nemokamai visus metus šviesiuoju paros metu.

Šaltinis: stoneart.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras