2020 m. gegužės 26 d.

 

Prisidengiant koronavirusu valdžia naikina sveikatos apsaugos sistemą

47
Paskelbta: 2020-05-14 16:01 Autorius: ekspertai.eu2020 m. gegužės 15 d. įvyko Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime, skirta Lietuvos Steigiamojo Seimo 100-mečiui. „Ar yra skirtumas, dėl ko mirsime? Kodėl Lietuvos sveikatos apsaugos sistema naudojama ne pagal paskirtį?“. Dalyvavo Visuomenės ekstremalių situacijų komisijos l.e.p. pirmininkė dr. Nendrė Černiauskienė, buvęs LR Seimo narys ir ekspertai.eu atstovas Audrius Nakas.

Taip pat spaudos konferencijoje dalyvauti buvo kviečiamas ir Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centro vadovas Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga arba jo įgaliotas atstovas.

Spaudos konferencijoje taip pat buvo užsiminta apie policijos pareigūnų atsakomybę, kai buvo naudojama prievarta 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu grobiant Deimantę Kedytę.Pranešimas spaudai

2020 m. balandžio 24 d. spaudos konferencijoje Seime buvo pranešta apie Visuomenės ekstremalių situacijų komisijos, signataro Zigmo Vaišvilos ir ekspertai.eu kreipimąsi į Lietuvos Vyriausybę dėl informacijos pateikimo dėl COVID-19.

Buvo klausiama, kodėl 2020 m. vasario 26 d. dėl šios infekcinės ligos Lietuvos Vyriausybei paskelbus valstybės masto ekstremaliąją situaciją, į Lietuvą grįžti pakviesti užkrėstieji ir galimai užkrėstieji nebuvo izoliuoti, o buvo leidžiama atvykusiems pasklisti po visą šalį ir paskleisti užkratą? Kodėl jie nebuvo testuojami? Kodėl buvo paskelbtas karantinas visai Lietuvai, bet ne potencialiems ir net nustatytiems infekcijos židiniams? Kodėl infekcijos židiniuose dirbantiems medikams laiku nebuvo skirtos apsaugos priemonės, buvusios valstybės rezerve? Kodėl laiku nebuvo leidžiama testuoti infekcijos židiniuose dirbančius medikus, pajutusius COVID-19 infekcijos požymius?

Pirmieji gaunami atsakymai parodė, kad Lietuvos Vyriausybė slapukauja. Būtent todėl į šią spaudos konferenciją kviečiamas Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centro vadovas Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga arba jo įgaliotas atstovas. Jų neatėjimas bus įvertintas kaip baimė atskleisti tikrąją informaciją ir paaiškinti valdžios padarytų klaidų priežastis.

STT atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą pagal signatarų A. Butkevičiaus ir Z. Vaišvilos pareiškimą dėl apsaugos priemonių medikams neskyrimo laiku iš valstybės rezervo. Šis STT nutarimas apskųstas, nes nevertinta informacija, kad Vyriausybė to nepadarė laiku, tuo gydymo įstaigas paverčiant šios infekcijos nekontroliuojamo sklidimo židiniais, o medikus – Vyriausybės klaidų ir tarnybinių pareigų neatlikimo įkaitais.

2020 m. gegužės 11 d. LRT eteryje psichoterapeutas, socialinių mokslų dr. Gintaras Chomentauskas patvirtino, kad karantino metu dėl COVID-19 Lietuvoje mirė mažiau nei 1%, kiti – dėl kitų ligų. Todėl Vyriausybės atsakymas į pranešėjų 2020 m. balandžio 24 d. paklausimą, kiek žmonių Lietuvoje mirė tuo pat metu dėl COVID-19 ir dėl kitų ligų, yra būtinas. Vyriausybė privalo visuomenei paaiškinti, kodėl dėl šios infekcijos nuo 2020 m. kovo 16 d. ne tik buvo sustabdytas šalies gyvenimas ir ekonomika, bet ir praktiškai negydomos kitos ligos, dėl kurių miršta per 99% Lietuvos žmonių? Tokia ir oficiali statistika, patvirtinanti, kad 2019 m. Lietuvoje dėl visų ligų ir nelaimių mirė 38281 žmogus. 20898 mirė dėl kraujotakos sistemos ligų, 8024 - dėl piktybinių navikų.

Pranešėjams nėra skirtumo, dėl ko jie mirs. Pranešėjams yra skirtumas, kada jie mirs. Taip pat ir dėl valdžios sprendimais dirbtinai negydomų ligų, verčiant medikus pažeisti Hipokrato priesaiką.

Minime ir Lietuvos Steigiamojo Seimo, kuris 1920 m. gegužės 15 d. tautos atstovų balsais patvirtino ir 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Nepriklausomybės Aktą, 100-sias metines. Tarp Steigiamojo Seimo 112 narių 7 buvo gydytojaiJuozas Buzelis, Elizejus Draugelis, Kazys Grinius, Kazimieras Jokantas, Vladas Lašas, Jonas Staugaitis, Klemensas Vaitekūnas, kurie be kitų gausybės nuveiktų darbų dar ir sukūrė Nepriklausomos Lietuvos sveikatos apsaugos sistemą. Siaučiant choleros ir ispaniškojo gripo epidemijoms. Kodėl mes leidžiame dabartinei Lietuvos valdžiai griauti šią sistemą ir naudoti ją ne pagal paskirtį – prieš Lietuvos žmones?

Susiję:

Koronavirusas – priežastis negydyti nuo kitų mirtinų ligų

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
47. AAA
(2020-05-18 01:47:32)
(87.247.74.58) Parašė:

youtube .com/watch?v=v4kOjNlSSNA46. PAKEISTA
(2020-05-17 23:08:20)
(188.69.210.73) Parašė:

Pakeista realybė, kuri ir nebuvo aiški. Nuo didžiųjų mokslo atradimų (nuo viduramžių) priešakiniai atradimai užzurpuoti religijos atstovų: sionistų (senasis įstatymas) ir jėzuitų (naujasis įstatymas). Oficialioji mokslinė-akademinė sritis palikta kasdienybės lygio užduočių-sprendimų studijavimui. Lygegreti (slaptoji) akademinė dalis (kabalistinė) naudojasi tik jai priklausančia informacija, kuri naudojama masonų (karingųjų turtuolių) tikslų-planų formulavimui. Principas: įterpti savus į valdymo struktūras (bankines-finansines, verslą-korporacijas, teisę, apsaugą, kariuomenę, žvalgybą). Sukurti, ar pasisavinti esamas dirbtines struktūras; kaip PSO, SNO... Tuo pačiu principu ždai skverbiasi į pasaulio tautas, jas nudrenuodami, kaip autentiškus savarankiškus vienetus.45. Vadakste
(2020-05-17 22:51:46)
(78.62.55.176) Parašė:

Nejaugi ir Lietuvos daktariukai isisuko i ta priverstini zmoniu vakcionavima , cypavima. Buvo dave priesaika , kad zmogui pades visada ir visur sveikatoje ypac.Manau , kad jie praras zmoniu pasitikejima. Amerikoje gydytojai ir tie pradejo kalbeti zmoniu kalba , apie tas vakcinas ir cypus. Pasaulio globalistai plos rankutemis, kai jiems pasiseks ivikdyti ka sumane.44. Pikasas2 > 40 nr
(2020-05-17 22:38:59)
(78.63.47.198) Parašė:

Ką jums dar tas Putinas sakė apie satanistus?43. zinoma
(2020-05-17 22:04:38)
(78.62.207.16) Parašė:

Zinoma kad pavyks , smogikams niekas negali pasipriesinti ir nesipriesina Zmonija bus melu , klasta uzliuliuoti . Nusikaltimams zmoniskumui seniai buvo ruostasi , sustatyti visur savi , vykdoma baisi Vergija . Nejau niekas negali sustabdyti mafijos banditu prekyba Zmonemis ir ju stogu ?. Be stogu prekyba Zmonemis nevyksta . Blogis stipresnis uz geri .42. Zmones, pabuskit! Mes jau esam naujoje pasaulio vergijoje!
(2020-05-17 21:50:30)
(31.17.252.107) Parašė:

Iduokit: institute for health metrics and Evaluation --- susiraskit Lietuvos diagramas: kiek lovu skirta covid-19, kiek ju panaudota, koks mirtingumas ir vaizdas bus dar aiskesnis, kad tai nieko bendro neturi su "mirtina" liga!!! --- Dar niekada taip nebuvo aisku, kas ir ko siekia su sita susimuliuota "pandemija"! Mes jau esame vergijoje, tik dar nesuskiepyti ir nesucipuoti!41. nepriklausomo vokieciu zurnalisto kreipimasis angliskai:
(2020-05-17 21:30:58)
(31.17.252.107) Parašė:

bitchut: The vaccine is the bioweapon, not the coronavirus! Former mainstream journalist sends a warning40. Pikasai!
(2020-05-17 21:23:58)
(31.17.252.107) Parašė:

--- pagal psichopato geitso plana, kuri jis vykdo per who ir merkel vyks tik priverstinis skiepijimas ir cipavimas!!! Jokiu kitu ligu isskyrus infekcines who nepripazista! Ir kodel jas reikia gydyti? Kodel reikia moketi pensijas ir islaikyti senus zmones, kai yra mase jaunu? Nekyla klausimas, kodel uzdarytos mokyklos? Kodel uzdaryti sporto klubai? Kodel is prekybos isimamas vitaminas D3? Ne veltui Putinas sake, kad baisiausia ateityje bus transhumanizmas! Psichopatas-skiepininkas jau yra prikures, domisi kitu kuryba, kuria ir tobulina visokiausius cipus - nuo smegenu valdymo iki sterilizacijos! Bet viska galima sujungti i viena cipa, dar prideti identifikacijos duomenis ir valdyti (nezinau, ar toki padara dar bus galima vadinti zmogum) per atstuma! Kas jau dabar ir vyksta! briuselio komisaru genocido plane aikiai nurodyta, kad iki 2022 zmones turi tureti skiepu -identifikacijos dokumenta! --- Ar satanistu planas pavyks - priklausys nuo Trump'o ir USA!Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras