2019 m. kovo 24 d. 

Prieš 2019 m. rinkimus – naujas pasiruošimas skelbti Grėsmes nacionaliniam saugumui

5
Paskelbta: 2018-11-06 12:08 Autorius: ekspertai.eu

2018 m. lapkričio 7 d. įvyko Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Prieš 2019 m. rinkimus – naujas pasiruošimas skelbti Grėsmes nacionaliniam saugumui“.

Dalyvavo B3 grupės nariai Jonas Mažintas ir buvęs Seimo narys Audrius Nakas.

Artėjant 2016 m. Seimo rinkimams po paruošiamųjų užsakomosios žiniasklaidos darbų (15min.lt, LRT TV laida „Savaitė“) 2016 m. kovo 30 d. Seime LR VSD ir AOTD prie LR KAM vadovai paskelbė 2015 m. „Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą“.

Pagrindine grėsme buvo paskelbtas signataras Zigmas Vaišvila, bandęs suburti opozicines valdžiai jėgas. Grėsme buvo paskelbta ir Birželio 3-iosios grupė (B3 grupė), jos nariai Zigmas Vaišvila ir Audrius Nakas.

Nors 2017 m. rugsėjo 29 d. raštu LR VSD patvirtino, kad Z. Vaišvila ir A. Nakas nėra grėsmės Lietuvos nacionaliniam saugumui, tačiau iki šiol jie iš šio grėsmių dokumento nepašalinti.

Nevykdomas ir JTO Žmogaus teisių komiteto sprendimas pašalinti asmenis iš tokių grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimų, įrašytų į juos dėl jų viešai skelbiamos nuomonės ir naudojimusi susirinkimų laisve.

B3 grupė viešai pasiskelbė pradedanti veiklą 2015 m. birželio 3 d. Lietuvos mokslų akademijos, dalies signatarų ir Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narių suorganizuotame Forume dėl mūsų valstybės ateities.

Forumą jo išvakarėse gražiu raštu pasveikino Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, palinkėjo sėkmingo darbo. Forume visuomenė, mokslininkai turiningai diskutavo tarpusavyje ir su valdžios atstovais apie Lietuvos valstybės ateitį bei perspektyvas.

2016 m. mūsų valstybę užvaldžiusiems sluoksniams ši provokacija iš dalies pavyko. Po masinės primityvios šmeižikiškos kampanijos žiniasklaidoje prieš šiuos „grėsmingus“ vyrus ir moteris, susibūrusius į B3 grupę ir „dirbančius Kremliui“, Z. Vaišvilos patirtų sunkių traumų, įvairių skaldymų ir provokacijų pavyko sustabdyti opozicinių jėgų susitelkimą prieš 2016 m. LR Seimo rinkimus.

Š.m. lapkričio 4 d. LRT telvizijos laidos „Savaitė“ chaotiškas reportažą apie nežinia ką – nuo vaikų atiminėjimo iš šeimų iki „Birželio 3-iosios klubo“, kurį 2015 m. subūrė tokie Jonas Mažintas, Zigmas Vaišvila ir Audrius Nakas, vainikavo primityvus ir be argumentų pateiktas bandymas šią propagandinę nerišlią TV-mišrainę vėl pavadinti Kremliaus grėsme.

Tai akivaizdžiai patvirtina, kad mūsų valstybę užvaldžiusieji ir juos aptarnaujanti žiniasklaida nebeturi jokių argumentų viešai diskusijai ir nežino, kaip elgtis visiškai naujoje geopolitinėje situacijoje.

Nenumaldomai artėjantys 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimai šiai oligopolinei šalį užvaldžiusiai sistemai tampa tikra nacionaline grėsme jai pačiai. Nes nėra jokių garantijų, kad rinkimus laimės kuris nors apsiskelbęs šių rinkimų būsimas dalyvis ar dalyvė, nors juos visus intensyviai aptarnauja šios sistemos samdoma ar tiesiogiai valdoma žiniasklaida.

Š.m. lapkričio 4 d. LRT televizijos laidos „Savaitė“ turinys ir paskelbtos „grėsmių“ šiai oligopolinei sistemai pavardės – vėl tos pačios: nuo gyvu likusio Zigmo Vaišvilos ir Audriaus Nako – iki B3 grupės nario Jono Mažinto.

Liaudies patarlė sako, kad du kartus į tą patį tekantį vandenį neįbrisi.

Spaudos konferencija galima žiūrėti čia:

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
5. zinoma
(2018-11-08 10:43:12)
(78.58.24.230) Parašė:

Kazkaip keista , jeigu vadovas parase , kad sie Zmones ne gresmes , tai ir Sventa . Kam zurnalistai vel persekioja , istraukia liecia sia tema ,vel kaltina , kad gresmes ? Doram Zmogui apsmeizimas tai didele kancia . Koks tai vyksta zaidimas , patycios , sveikatos piktybinis alinimas ?.Vyksta net patycios is Zmogaus kanciu ?. Neleidziama Zmogui gyventi ,buti savimi , grobiama Zmogaus LAIME . O kur Tiesa dingo ?. Konferencijos dalyvis pateike gera klausima , kodel kitos institucijos negina smeiziamu Pilieciu , smeiztas turi buti vertinamas , kaip sunkus nusikaltimas , psichologinis smurtas .? Tai ne vien siu triju Pilieciu problema Sie Pilieciai dar paaiskina , kelia netiesos klausima , kiti isniekinti , nusiaubti, apsmeizti su atimtais namais , paruosti kalejimams net nesigina . Kas tie agresoriai kurie neleidzia Zmonems gyventi , neissitenka sioje Sventoje Zemeje ?. Ar jie nebaudziami susoke , apsupe gali apsmeizti bet ka ,iki kalejimo , iki sunaikinimo ?. Agresorius net arestuoti per gaila , tegu bega , gyvena , bet leidzia kiekvienam Zmogui prasmingai gyventi .4. Akys dideles!
(2018-11-07 02:35:06)
(92.243.166.42) Parašė:

Lietuvius reikia nuolat gąsdinti: karo grėsme, krize, kainomis, klimato kaita, nuodingais grybais, šakalienęmis, būsimais sprogimais bei "taikia" politika.3. stasys
(2018-11-06 17:54:56)
(90.143.107.141) Parašė:

..labai jau nikus str. siūlau linksmesne tema : barsukėliu TV-į rodo ..youtube.com/watch?v=JTHIuN0nzBQ .2. Darijus
(2018-11-06 17:53:04)
(212.233.61.87) Parašė:

Pati diždiausia grėsmė nacionalinim saugumui - nacionaliniai elementai. Nebūtų jų, nereikėtų ir saugumo.1. stasys
(2018-11-06 13:51:45)
(90.143.107.141) Parašė:

O dar sako blogai dirba LRT ..? kas gi jums būtumėte jei ne ta SAVAITĖS laida karta sekmadieni. ? Na nedaug reikia to viešumo kad žmogus laimingu būtu ..ne daug . Tai liūdina ..politinės vidutinybės Lietuvoje ir toliau diktuoja madas . O kur tvarios idėjos Lietuvos augimui ?..va J.Ramanauskas ir tas turi nedidele ,.bet savo niša , ..prisidėti prie to kad budinti Lietuva ..Kaip būdiną Lietuva tie str. herojai . ? kemša baltarusiška tušoke į pilvus ir toliau rusiškai dainuoja. ? kaip juos čia engia ir bando susidoroti ..“Drąsos kelio bruožas“.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras