2020 m. liepos 6 d.

 

Prezidento Gitano Nausėdos darbai nuveikti nuo rugsėjo 30 iki spalio 6 dienos, kuriant Gerovės valstybę

6
Paskelbta: 2019-10-06 19:37 Autorius: ekspertai.eu

Prezidento Gitano Nausėdos per rugsėjo 29 - spalio 6 dienas nuveiktų darbų, siekiant Gerovės valstybės, apžvalga, remiantis tik Prezidentūros portalo prezidentas.lt duomenimis.

Nuotr. prezidentas.lt


Rugsėjo 30 d. prezidentas G. Nausėda pakvietėa Baltarusiją įgyvendinti Baltarusijos AE branduolinės saugos standartus. Šalies vadovas pabrėžė, kad Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius siekdamas platesnio dialogo su Minsku tinkamai atstovauja Lietuvos nacionaliniams interesams, o jo adresu nukreipta kritika neturi pagrindo. Prezidentas taip pat priminė, kad kad nesaugi baltarusijos AE neturi būti eksploatuojama.Spalio 1 d.  G. Nausėda pasveikino Kiprą Nepriklausomybės dienos proga.
Tą pačią dieną prezidentas priėmė Danijos Karalystės ir Jungtinės Karalystės ambasadorių skiriamuosius raštus.Spalio 2 d. prezidentas G. Nausėda pasakė sveikinimo kalbą Policijos – Angelų sargų – dienos proga. Pasak valstybės lyderio, policija svariai prisidėjo prie to, kad galime jaustis laisvesni, o žmonių pasitikėjimas Lietuvos policija šiandien yra vienas iš didžiausių Vidurio ir Rytų Europos regione. Tai yra puikus visos policijos bendruomenės ir vadovybės įvertinimas.Spalio 3 d. prezidentas pasveikino Vokietiją Vienybės dienos proga.Taip pat spalio 3 d. G. Nausėda informavo, kad Latvija – ypatinga Lietuvos kaimyninė šalis. Tai jis pranešė susitikęs su Latvijos prezidentu Egilu Levitu.Spalio 3 d. G. Nausėda dar spėjo sudalyvauti Mokytojų dienai skirtame koncerte. Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusioje šventėje dalyvavo per 10 tūkst. mokytojų iš visos šalies.

„Mokytojai ugdo ne „žinių dėžutes“, o patriotus ir asmenybes“, - sveikindamas mokytojus pasakė prezidentas.Spalio 5 d. G. Nausėda pasveikino sporto pasaulio žmones su Kūno kultūros ir sporto diena ir palinkėjo azarto, naujų tikslų ir puikių rezultatų.Taip pat spalio 5 d. prezidentas pasveikino visus pedagogus Mokytojų dienos proga.

„Jūs – ateities valstybės kūrėjai, pirmieji po šeimos padedantys įminti žinių paslaptis ir vėliau drąsinantys žmones mokytis visą gyvenimą“, - rašoma sveikinime.

Profesinės dienos proga valstybės vadovas mokytojams palinkėjo šventiškos Mokytojų dienos, kasdienės energijos, abipusio tobulėjimo ir džiaugsmo matyti sėkmingai savąjį kelią atrandančius mokinius.

Šaltinis: prezidentas.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
6. Duplis
(2019-10-08 11:20:20)
(192.40.57.233) Parašė:

Tie verslazmogiai islaiko tokius driskius pasalpinius kaip tu :)5. Tu matai
(2019-10-08 11:17:33)
(92.243.166.42) Parašė:

Va išrinkome nauja prezidentą Nausėdą ir iškart !!! Dingo korupcija. Verslažmogiai pradėjo mokėti mokesčius ir atlyginimus. Lietuva suklestėjo !!!! Ir advokatas Rolandas Valiūnas pažadėjo nebevogti!4. Kaimo durnius
(2019-10-07 15:25:46)
(78.61.0.42) Parašė:

Labai saunu ! Tegul sveikina visus is eiles,penktu metu pabaigoje beliks reti praeiviai gatvese,tegul ir tuos sveikina ! Gal maziau auksiniu saukstu pirks ir Irako dykumu tanku ? Mat gi reikia apmastyti schemutes kaip tankus paversti slamanciais kisenese...3. U-2
(2019-10-07 11:52:49)
(89.116.124.39) Parašė:

Neradau svarbiausio. Sendien, prezidento Putino gimtadienis. Tikiuosi, Gaytanas neapsikiaulino....2. darvinas
(2019-10-06 22:00:44)
(81.97.45.130) Parašė:

10% gerai pasake,90% blogai padare.1. Piksius
(2019-10-06 21:11:00)
(78.58.239.209) Parašė:

Puiku, jau "apšilo" ir žino kur jo vieta. T.y. sveikintis su visais ir sveikinti visus visom progom. Jam pats patogiausias laikotarpis daryti nieką. Tas pat grybas, kuris su laiku tampa vis nuodingesnis. Matyt daugeliui iš neradusiu ką pasirinkti, tai nėra jokia staigmena ar netikėtumas.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras