2019 m. vasario 16 d.
 

 

Prezidentei D. Grybauskaitei pateiktas prašymas dėl pono Zubaydah’o tėvo grąžinimo į Lietuvą

16
Paskelbta: 2018-06-18 06:40 Autorius: ekspertai.eu

Europos Žmogaus teisių teismo (EŽTT) sprendimas dėl Lietuvoje neteisėtai veikusios taip vadinamo CŽV kalėjimo, kuriame be teismo neteisėtai buvo laikomi ir žiauriai kankinami žmonės, užtraukė didelę gėda Lietuvai visaame pasaulyje.

Lietuvos valdžios atstovai po paskelbto EŽTT sprendimo nemenkai apsimelavo, o nepriklausoma valstybinė-komercinė žiniasklaida apie tai stengiasi kuo labiau tylėti.

Birželio 15 d. laida „PressJazz pokalbiai“, kurioje dalyvavo profesosius, advokatas Tomas Stanislovas, buvo skirta būtent šiai temai.

Būtina žinoti, iki kokio lygio Lietuvą nuritino valdžioje esantys vasalai, patarnaujantys prieš Lietuvos žmones veikiančioms kirminalinėms gaujoms.

S. Tomas informavo, kad šiuo metu, kur jis dabar yra, Monako kunigaištystės kalėjime sėdi tik penki žmones. O yra šalių, kurių kalėjimuose nėra nė vieno žmogaus. Tačiau vistiek tai yra kalėjimai.

Taip pat S. Tomas informavo, kad dėl Lietuvoje kalėjime žiauriai kankinto arabo jis kreipiasi į LR prezidentę Dalią Grybauskaitę.

Visą įdomų pokalbį klausykitės čia:Su visu kreipimusi galima susipažinti čia:

Lietuvos Prezidentei Daliai GRYBAUSKAITEI

Prašymas dėl pono Zubaydah’o tėvo grąžinimo į Lietuvą

Miela ponia Grybauskaite,

Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus slaptuoju sprendimu 2005-02-17 JAV registruotu lėktuvu Nr. N724CL iš Maroko Karalystės į Lietuvoje įsteigtą Violetinį slaptąjį kalėjimą karsto pavidalo dėžėje buvo atvežtas nuogas palestinietis Zayn al Abidin Muhammad Hussayn (حسين محمد العابدين زين), nuo kurio buvo gimęs ponas Zubaydah (زبيدة أبو).

Atkreiptinas dėmesys, kad ponui Zubaydah’o tėvui įstatymo nustatyta tvarka nebuvo skirta kardomoji priemonė – suėmimas. Viso buvimo Violetiniame slaptajame kalėjime metu ponas Zubaydah’o tėvas buvo gyvuliškai kankinamas. Lietuvos Valstybės saugumo departamento pareigūnai išdūrė jam akį, kadangi be akies jis atrodė “juokingai”.

Po beveik 14 mėnesių, kitu Prezidento Valdaus Adamkaus slaptuoju sprendimu 2006-03-25 JAV registruotu lėktuvu Nr. N733MA ponas Zubaydah’o tėvas buvo nuogas karsto pavidalo dėžėje išsiųstas iš Palangos oro uosto į Kairo oro uostą tam, kad neteisėtos kardomosios priemonės (suėmimo) ir kankinimo priemonės taikymas būtų tęsiamas JAV Guantanamo įlankos lageryje, kur jis ir yra šiuo metu.

Prezidentas Valdas Adamkus sudarė apie tai slaptąją tarptautinę sutartį, kuri nebuvo ratifikuota Lietuvos Parlamente, nebuvo paskelbta “Valstybės žiniose”. Beje, kai kurios Adolfo Hitlerio ir Josifo Stalino tarptautinės sutartys taip pat buvo slaptosios, neratifikuotos Parlamentuose, nepaskelbtos laikraščiuose.

Tačiau kaip Jūs, ponia, žinote, pono Zubaydah’o tėvo išsiuntimas iš Lietuvos buvo neteisėtas, prieštaraujantis ir Europos žmogaus teisių konvencijai, ir Tarptautiniam politinių ir pilietinių teisių paktui, ir Neįgaliųjų teisių konvencijai, ir Kankinimų draudimo konvencijai.

Todėl prašau Jūsų, ponia, panaikinti Prezidento Valdaus Adamkaus slaptąjį sprendimą 2006-03-25 išsiųsti poną Zubaydah’o tėvą iš Lietuvos, nutraukti slaptąją tarptautinę sutartį ir kreiptis į JAV Valstybės departamentą su prašymu grąžinti poną Zubaydah’o tėvą į Lietuvą.

Duodu Jums, miela ponia, 3 (tris) dienas patenkinti šį prašymą. Priešingu atveju, šį ketvirtadienį (2018-06-21) aš pradėsiu prieš Jus veiksmus tarptautinėse institucijose, kadangi laikysiu, kad Jūs atsisakėte bendradarbiauti, nutarėte slėpti tarptautinius nusikaltimus, ginate Violetinį slaptąjį kalėjimą ir kitus slaptus kalėjimus Lietuvos teritorijoje, sudarinėjate slaptąsias tarptautines sutartis, laikote pono Zubaydah’o tėvo išsiuntimą, suėmimą be teismo sprendimo, kankinimą, jo akies išdūrimą teisėtais, davėte slaptąjį įsakymą Lietuvos teismams atmesti visus pono Zubaydah’o tėvo ir mano galimus skundus.

Pagarbiai,
Prof. Mult. Phc. Dr. Stanislovas TOMAS, PhD (Sorbonne)
Rusijos užsienio advokatas Nr. 116, praktikuojantis Sarko Feode,
Normandijos Hercogystė

Susiję:

Lietuva gyvuliškai kankino žmones ir yra nubausta Strasbūre    

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
16. na kam cia darmai gincytis
(2018-06-25 23:21:17)
(88.118.190.232) Parašė:

Kas stipresnis ir itakingesnis - tas ir teisus.15. yel“l“ow submarine to 13. vilkelis
(2018-06-19 00:53:45)
(88.119.234.132) Parašė:

įsikalk, žmogau į galvą, tik nežinau kaip ir su kuo, bo ant galvos , matau, priaugusi puodynė : žmogus nelaisvėje, turi tokias pačias pamatines teises, kaip ir visi kiti žmonės ! - netgi teismas negali jų atimti, išskyrus laisvės aspribojimą (išskyrus “civilizuotos“ pindosijos teismus, kurie gali atimti net gyvybę) ! - negana to, vadindamas konkretų asmenį teroristu, tampi šmeižiku, jei to prieš tamstą nepsakė teismas ! ; ir trečia : stipriai supanašėji į prostitutą, jei pateisini litchuanijos valdžiagyvių antiįstatymiškas - netgi antikonstitucines veikas !14. VISKĄ PATRIARCHAS PASAKĖ -
(2018-06-18 22:09:48)
(84.150.132.52) Parašė:

Violetinis slaptasis kalėjimas.13. vilkelis
(2018-06-18 20:36:05)
(78.62.248.92) Parašė:

paskaicius kreipimasi,taip vadinamo dr.Stanislovo ir kas svarbiausia Rusijos uzsienio adv.Nr.116,stebiesi jo zinojimu slaptu dokumentu ir rupinimusi kazkokiu Zubaidach nei tai zmogaus teisiu "gyneju",nei tai teroristu ir kaltinimu Valstybes vadovu bei specialiuju tarnybu pareigunu ,tiesiog sadistiniais veiksmais sio ,o gal but isgalvoto asmens atzvilgiu,pradedi galvoti,o kam tai naudinga?Teroristai,tai fanatikai ,laikantis valstybes,zmones pastovioje itampoje ir baimeje,o kiek valstybiu resursu nueina periek,vietoj to kad butu panaudoti visuotinam geriui kurti.12. Albina
(2018-06-18 19:40:24)
(78.63.226.72) Parašė:

Na va, ir išaiškėjo kodėl taip staigiai, buvo suorganizuotas PAKSOGEITAS Lietuvoje. Brutualiai, "nusipelniusiems gyventi geriau" susitarus ir veikiant išvien, buvo pašalintas tautos demokratiškai išrinktas Prezidentas, kuris nesutiko PARSIDUOTI ir aukoti Lietuvos prestižo, net už labai didelius (lagaminuose) pinigus, tad neleido niekam steigti nelegalių kalėjimų. Dabar jau aišku kodėl R. Pakso neprileidžia prie rinkimų – jo BIJO!!! Jis ne tapkinis ir ne grybinis – PRIE JO LIETUVOS NEPARDAVINĖS!11. žopa
(2018-06-18 18:54:44)
(82.135.226.79) Parašė:

Visas mėšlas plūsta į paviršių.Čia ne valstybė,o skylė subinėje.Valstybė buvo iki 1991 metų.Buvo viena labiausiai ekonomiškai išvystytų respublikų TSRS sudėtyje.Prašikot debilai valstybę už alų ir skalbimo miltelius.10. suldu
(2018-06-18 13:32:44)
(82.135.249.117) Parašė:

Neratifikuotos seime, vadinas negaliojancios. Kitais zodziais tariant Valdas Adamkus, is pateiktos informacijos straipsnyje, dalyvavo zmoniu grobimo tinkle - konstitucinis lietuvos nusikaltelis. Kur baudziamoji byla jam?9. Dzukas > 3. ?
(2018-06-18 13:20:34)
(93.100.87.209) Parašė:

Teises turi visi, jums nacikams to nesuprasti. Bet ne apie tai kalba - Kas nustate, kad jis teroristas? Teismo nebuvo.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras