2020 m. gegužės 29 d.

 

Prezidentas V. Landsbergis paragino pervesti pinigų Laisvės TV, kad ji galėtų juos skirti medikų aprūpinimui

97
Paskelbta: 2020-03-23 22:54 Autorius: ekspertai.eu
Lietuvos prezidentas Vytautas Landsbergis. Nuotr. facebook.com
Lietuvos prezidentas Vytautas Landsbergis. Nuotr. facebook.com

Lietuvos prezidentas, Žmonių partijos patriarchas, dviejų sąjūdžių įkūrėjas, profesorius Vytautas Landsbergis parašė savo naują esė pavadinimu „Skaitau, matau“.

„Skaitau apie tai, kad visuomenininkai ir privatus verslas daro nepaprastus dalykus mėgindami kompensuoti Vyriausybės (SAM) vangumą ir neveiksnumą dėl koronaviruso. „Visko bus, viskuo pasirūpinta“. Kas taip kalbėjo? Matyt, ir galvojo išties negalvodami.

Paguodai gavom sovietinių receptų: kitur irgi blogai („Amerikoj negrus karia“). Nors net Baltijos kaimynai atrodo kur kas geriau.

Gaunam ir vilčių, kad apsileidimas apsirūpinant kovos priemonėmis bus ištaisytas kitą savaitę.

Apsileidimų nesaugant savo medikų ir prarandant laiką jau neištaisysi, bet gal Dievas padės.

Sistema turi sisteminių ydų, o tai pasakytina ne tik apie sveikatos apsaugos sistemą su karūnos problema.

Kai bus paleista veikti Astravo velniava us visais radiacinės taršos veiksniais, galimai paaiškės, kad šiai grėsmei esame dar prasčiau pasirengę. Gal Vyriausybė įsivedė kokį rimtą monitoringą ir nuolat informuoja piliečius apie padėtį?

Ar užsakėm, ar įsigijom nors šiai vietai visko reikiamo, ar priėmėm žmonių apsaugos teisės aktus, ar signalizuojam pasauliui – būtų gera žinoti.

Pro karūnėlės karuselę jau prasiskverbia realūs signalai, net valdžios pripažinimai, kad vėluojam, laiku nepasirūpinom, kad įsijungė, laimei, visuomenė, kuriasi efektyvios ir savaveiksmės struktūros. SAM to nelaimina ir nedėkoja, bet visuomenė gyva, gyvybinga. Veikia pati. Dėl Astravo ekstremaliųjų grėsmių taipgi įsikūrė jau anksčiau visuomeninis „Anti–Astravo“ sąjūdis, kuris mėgina kompensuoti Vyriausybės diplomatinį biurokratinį neveiksnumą. Beldžiasi į sąžines, tačiau jo veiklos informacija slopinama. Berods analogišku tiesioginės valdžios nepalankumu. O visuomenės dėmesys – tik į virusą.

Kai driokstels Astravo virusas su informacija apie Neries ir gruntinių vandenų, oro, sausumos kelių branduolinę taršą – tikriausiai, siūlysimes neieškoti ir čia kaltų dėl oficialiųjų institucijų neveiksnumo. Kažkaip sistemiška. Tik nežinau, ar tylinti, kapituliuojanti dėl Astravo žiniasklaida liks be nuodėmės.

Jeigu rimtai kovojam už Lietuvos gyvybę, tai abu sąjūdžiai, „karūnos“ ir Astravo turėtų jungtis. Į vieną išlikimo Sąjūdį, kaip prieš 32 metus. Analogijų labai daug“, - parašė prezidentas.

Jis taip pat paragino paaukoti ir pervesti pinigus valstybės finansuojamai Laisvės TV, kuri paaukotus pinigus nukreiptų šalies medikams.

„Kantrūs skaitytojai, prisidėkite prie Laisvės TV iniciatyvos ir skirkite pinigų mūsų medikų aprūpinimui. Parodykim, kad esame jiems be galo dėkingi už pasiaukojimą ir darbą“, - paragino prezidentas V. Landsbergis nurodydamas Laisvės TV rekvizitus, kur reikėtų pervesti pinigus (Gavėjas: VŠĮ Laisvės TV; Bankas: Swedbank, AB; Swift: HABALT22; Sąskaitos numeris: LT16 7300 0101 5692 7144; Aukojimo paskirtis: Laikykitės, medikai!).

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
97. Čia Lietuva, čia lietūs lyja
(2020-03-26 23:39:35)
(27.122.14.71) Parašė:

Auga du ąžuolai. Senesnis - kupliai išsikerojęs, dangų remia, lapoja, bujoja, šaknų jokios vėtros neišraus - jį sodino Jonas Basanavičius su bendražygiais signatarais, be jokių galimai, kitas gi - jaunėlesnis, iš vyresniojo gilės dygęs - ūgtelėjo, tik kai kurios šakos pradėjo džiūti, galimai...ožys n.u.m.y.ž.o.96. Baisiau, nei baisu
(2020-03-26 23:32:51)
(188.123.231.93) Parašė:

B.Lubys ruošėsi statyt terminalą tik va, kai užsiminė per TV apie konservatorių planuojamas vagystes per dujų terminalo jūroje statybas, numirė po poros dienų ganėtinai keistai… sako, kad Magnolijos ir Ožio nurodymu “nuvertė” Druskininkuose konservai jį nuo dviračio… "širdies smūgis" buvo...Kaip ir kitos mirtys, kur tik konservuotos išperos pasirodo : tai IR Kiesų šeimos nužudymas, prieš padovanojant usa žyderoms “Mažeikių naftą”… ten konservų užsakymu Panevėžio tulpiniai net galvas Kiesui Gediminui ir jo sūnui nupjovė… Tai ir Visagino Atominės elektrinės direktoriaus S.Vasiliausko nuskendimas metro gilyje, konservatorių chuntai prieš tai išvogus milijardus… kaip sakant – galai į vandenį… Labai daug kas numiro, kur konservuotas gaivalas savo nagus yra prikišęs.95. Čia
(2020-03-25 23:10:37)
(188.123.231.93) Parašė:

Turbut pinigai is “rusai puola” privogti ar ne taip? Kai prisnekejo tautai kad rusas puls ginkluotis reikia tai savo firna Notta Bene uz kosmines kainas pardsvinejo amunicija , is situ pinigu tu aukoji?94. D V E S K O Z Y !!!!!
(2020-03-25 23:08:21)
(188.123.231.93) Parašė:

V A G I S O Z Y S , P A T R U P I N O I S M U S U P A C I U P A V O G T U S P I N I G U S I R T I K I S I P A D E K O S , P A D L A !!!!!93. Juokas pro ašaras
(2020-03-25 23:06:52)
(188.123.231.93) Parašė:

senelis skyrė 100 tūkst., o martelė atsiims dvigubai už darželius ir mokyklėles.92. Lietuviai
(2020-03-25 19:57:26)
(84.15.182.115) Parašė:

Slove Lietuvos prezidentui V Lansbergiui!91. SKIRIA PINIGUS TAPINO TELEVIZIJAI:))
(2020-03-25 19:52:49)
(188.123.231.93) Parašė:

kovoti su virusu:)) bl....:)) kaip viskas baltais siulais siuta:)) dabar tapinas nersis is kailio:)) sakys, kad Landsbergis ne tik sugriove CCCP, bet ir virusa nugalejo:))90. Donda >89. Landsbergis
(2020-03-25 19:45:41)
(94.244.103.11) Parašė:

Kad palaikyti isteriją , o tuo pačiu ir reitingus, privalu remti ne nukentėjusius, o "galimai nukentėsiančius", t.y. dvaršunis- žurnašliūchas, nes nešeriami jie gali ir įkąsti šeimininkui..Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras