2019 m. birželio 17 d.

 

Premjeras: džiaugiuosi didele lietuviško verslo sėkme

3
Paskelbta: 2019-03-21 08:12 Autorius: ekspertai.eu
Nuotr. lrv.lt
Nuotr. lrv.lt

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis dalyvavo naujosios „FREDA“ gamyklos atidaryme Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje.

„Džiugu, kad seniausia Lietuvos įmonė, kuri susijusi su medienos pramone, žiūri į priekį, daro reikšmingas investicijas ir tobulėja. Sveikintina, jog liekame šalimi, kuri gamina, diegia modernias technologijas ir investuoja. Taip pat džiaugiuosi, kad kartu sugebėjome pagerinti sąlygas verslui, tiek Lietuvoje, tiek užsienio investuotojams”, - pasakė Vyriausybės vadovas.

S.Skvernelis pabrėžė didžiulį gamyklos indėlį skatinant šalies ekonomiką ir palinkėjo kuo greičiau pradėti veikti pilnu pajėgumu, sukurti darbo vietas, kurios leis žmonėms gauti padorius atlyginimus bei oriai gyventi. Premjeras Vyriausybės vardu padėkojo visiems, kurie mato perspektyvą, drąsiai investuoja bei kuria gerovę visai Lietuvai.

Pažymėta, kad 2017 metais Kauno regione sukuriama bendrojo vidaus produkto (BVP) dalis išaugo 700 mln. eurų. Kauno apskrityje sukuriama beveik 20,4 proc. šalies BVP Išankstiniais duomenimis, materialinės investicijos Kauno apskrityje 2017 m. siekė apie 1,37 mlrd. eurų, tai yra apie 13 procentų daugiau nei 2016 metais.

Pasak premjero, regionų plėtra neatsiejama nuo ekonominės plėtros. Toks verslo epicentras gali užtikrinti konkurencingas, didžiausiu darbo užmokesčiu išsiskiriančias darbo vietas visai centrinei Lietuvai, sukurti darbo vietų žmonėms, gyvenantiems ne tik Kaune, bet ir visame regione. Naujų darbo vietų kūrimo gyventojams, vidaus ir užsienio investicijų pritraukimas tampa vienu iš svarbiausių šios Vyriausybės uždavinių.

Lietuva šiais metais užima 1 vietą Vidurio ir Rytų Europoje pagal sudarytas sąlygas verslui steigtis ir plėstis, kurti darbo vietas. Istoriškai tai yra geriausias šalies įvertinimas pagal „Doing Bussiness“ indeksą – užimame 4 vietą ES.

UAB „Geras Baldų Fabrikas“  - nauja baldų gamybos įmonė Kauno LEZ. 2019 m. investicijos siekė 53 milijonus eurų, planuojama įdarbinti apie 240 žmonių.

„FREDA“- seniausia baldų pramonės įmonė Lietuvoje, jos veikla prasidėjo nuo lentpjūvės 1880 metais, o dabartinė įmonė savo gyvavimo metus skaičiuoja nuo 2001 m. Čia dirba 600 žmonių, gamybos apimtys 2018 metais siekė 120 milijonų eurų. „FREDA“ yra tarp lyderiaujančių baldų gamybos įmonių Europoje dažytų baldų segmente, baldus siunčia į 50 pasaulio šalių.

Šaltinis: lrv.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
3. Darijus
(2019-03-24 00:01:08)
(212.233.61.87) Parašė:

O kam priklauso Freda? Frazė "tiek Lietuvoje, tiek užsienio investuotojams" - absurdo aukštuma. Turi būti "užsienio investuotojams Lietuvoje". Mulkius mulkinti privalu.2. Nelaime
(2019-03-21 14:45:45)
(107.77.173.6) Parašė:

Lietuvos zmonems "nauda"Misku nera,baldu Lietuvai spyga,vietiniui darbuotojui alga apgailetina,lt.izdui spyga,verslo zmogenams pinigo,kaip sieno!Nelaime!1. Nu jo...
(2019-03-21 09:52:52)
(188.69.195.171) Parašė:

Pasirodo, jog yra kartais ir kuo pasidžiaugti. Ypač kai vystoma gamyba, generuojanti pajamas iš eksporto...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras