2020 m. sausio 29 d.

 

Pranešimas dėl Lietuvos Visuomenės Tribunolo steigimo

22
Paskelbta: 2019-12-04 18:33 Autorius: Lietuvos Visuomenės Tarybos Valdyba

Klaipėdos SGD terminalui „Independence“ – jau 5-eri metai. Lietuvos valstybės valdytojai šio laivo-saugyklos išlaikymui panoro dar skolintis - Seime svarstymui priimtas nutarimas dėl valstybės įsipareigojimų 295,5 mln. eurų sumai Šiaurės investicijų bankui prisiėmimo. Tam pritarė 64 Seimo nariai, susilaikė 12, ir tik vienas Artūras Skardžius balsavo prieš. Lietuva prieš 5-is metus jau buvo įsipareigojusi offshore įmonei Höegh LNG (Bermudai) per 10 metų sumokėti 660 mln. USD už šio laivo-saugyklos, kuri tuomet kainavo 250 mln. USD, nuomą. Šis sukčiavimas vykdomas atvirai ir tyčiojantis iš Lietuvos piliečių bei kitų dujų vartotojų, kurie kompensuoja šios „nepriklausomybės gynimo“ veiklos milžiniškus nuostolius. Šimtų milijonų eurų išplovimą norima pratęsti dar 20 metų. Pusę vis mažėjančio Lietuvos poreikio dujų perkama vamzdžiu iš Rusijos, dėl dujų eksporto iš kurios apsimestinio atsisakymo ir buvo sumąstytas šis lėšų „įsisavinimas“.

Išeitis viena – politinė ir baudžiamoji vykdytojų bei sumanytojų atsakomybė. Tačiau prokuratūra viešojo intereso šioje paprastoje ir atvirai vykdomoje sukčiavimo schemoje negina. Netiriami ir 2012 m. LR Seimo tyrimo nustatyti faktai dėl Snoro banko lėšų ir turto išgrobstymo, dangstantis valstybės vardu.

Buvęs LR Seimo narys Eligijus Masiulis patvirtino 2014-2016 m. Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės elektroninį susirašinėjimą su juo iš Prezidento kanceliarijos serverio pašto tulpes@lrpk.lt, valstybės vadovės prašymą jam tarpininkauti valstybės vadovei santykiuose su privataus kapitalo įmone (!) „MG Baltic“, kad ši padėtų LR Seime Lietuvos Generaliniu prokuroru patvirtinti jos pasirinktą kandidatą!

Tai akivaizdžiai patvirtinta, kad Lietuvos valstybę valdo ne Konstitucinė valdžia, o nežinia kas. Lietuvos paštas, policija nuomojasi „MG Baltic“ ir kitų privačių įmonių patalpas, o Centrinius paštus ir valstybės pastatus parduoda. Vaidinama, kad valstybė nemoka valdyti savo turto.

Lietuvos piliečių lūkesčiai tikintis, kad 2016 m. išrinktas Lietuvos Seimas iš esmės pakeis padėtį, sužlugo – Seimo dauguma neturi politinės valios ištirti net šį sukčiavimą. Už „Independence“ sukčiavimo tęsimą balsavo ir Ramūnas Karbauskis, ir jo partiečiai. Ne jie yra Lietuvą iš tiesų valdantieji.

Šiurpus buvusio „Mažeikių naftos“ buvusio vadovo Gedemino Kiesaus ir jo sūnaus nužudymas ir po to Seimo sprendimais „pridengtas“ šios strateginės Lietuvos įmonės atidavimas su milijardiniu primokėjimu atvirai veikusiems aferistams – nenuplaunama Lietuvos valdžios ir teisėsaugos gėda.

Lietuvą valdančių grupuočių ir jų statytinių – politikų – veikla, grobstant valstybės lėšas ir turtą, mums šventą mišką, ar naudojantis valstybės turtu, keičiant tik šių neteisėtų ir nusikalstamų veikų formas bei asmenis, vykdoma atvirai. Ši šventvagystė ir neslepiama patyčia iš mūsų visų įgyvendinama MELU, kurį mums kasdien skelbia valstybės valdžia, LRT ir valstybės lėšomis apmokama žiniasklaida.

Įžūliai ir atvirai įvykdytos LEO LT, Ignalinos AE išmontavimo aferos.

Įvedant eurą, valstybė prarado ne tik savo valiutą litą, bet ir neteko valstybės rezervo.

Tačiau teisėsauga netiria šių atvirai įvykdytų milžiniškų finansinių aferų, ji naudojama susidoroti su blaiviai mąstančiais Lietuvos piliečiais. Tuo siekiama išvaryti iš Lietuvos kritiškai mąstančius piliečius, dirbtinai didinama socialinė atskirtis, uždarinėjamos mokyklos ir ligoninės, žmonės dirbtinai supriešinami, skatinamas tik parodomasis patriotizmas, neturintis nieko bendro su šiandieninėmis problemomis, iš šeimų jau atvirai atiminėjami net vaikai.

Patyčią iš Lietuvos piliečių ir jų teisių apnuogino Žemės referendumas. Referendumo teisė iš Lietuvos piliečių atimta, Tautos valia uzurpuota.

Lietuvos Atgimimo simbolio kardinolo Vincento Sladkevičiaus, Donato Banionio ir Sauliaus Sondeckio apšmeižimas vainikavo šią patyčią iš Lietuvos – esu valdžioje ir darau ką noriu. Toks yra mus užvaldžiusių grupuočių mąstymas. Oligopolinis Lietuvos užvaldymas tapo nekvestionuojama realybe.

Paminta ir sutrypta Lietuvos Respublikos Konstitucijoje įteisinta aukščiausia suvereni Tautos galia vykdyti mūsų valstybės valdymą tiesiogiai ar per demokratiškai išrinktus savo atstovus, kurie po bet kurių rinkimų veikia prieš Lietuvos piliečius, prieš Tautą.

Vitas Tomkus šiemet priminė, kad Tautos Tribunolas – paskutinė viltis.

Lietuvos Visuomenės Taryba, nebematydama kitos išeities, įsteigė Lietuvos Visuomenės Tribunolą, kuris, pritraukęs kuo daugiau Lietuvos visuomenės atstovų ir pareikalavęs iš valdžios informacijos bei paaiškinimų, ištirtų ir įvertintų Lietuvos turto ir lėšų pasisavinimą, visuomenės vardu priimtų sprendimus ir kreiptųsi į valstybės institucijas bei teisėsaugą dėl Lietuvos Respublikos Konstituciją atitinkančių sprendimų priėmimo.

Kviečiame Lietuvos visuomenę palaikyti šią Lietuvos Visuomenės Tarybos iniciatyvą. Lietuvos Visuomenės Tribunolo darbo sėkmę lems, visų pirma, mūsų susitelkimas.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
22. Pupa>20
(2019-12-07 11:28:46)
(78.60.27.85) Parašė:

... tai gal ir galioja, kas žino? Aš neskaičiau tos Konstitucijos. O gal kas skaitėte? Paaiškinkite.21. skorpionas
(2019-12-06 20:05:24)
(84.55.16.112) Parašė:

Pranešimas dėl Lietuvos Visuomenės Tribunolo steigimo-nevilties šauksmas tyruose.20. >pupa
(2019-12-06 19:24:40)
(78.58.76.227) Parašė:

Na tai kodel,ta 2004 metais ratifikuota Europos Sajungos konstitucija,iki siol negalioja Lietuvoje?19. Pupa
(2019-12-06 14:22:18)
(78.60.27.85) Parašė:

Lapkričio 10d. 1918 m. Patvirtinta pirmoji laikinoji Augustino Voldemaro vadovaujama Lietuvos Vyriausybė. 1922 m. Vatikanas de jure pripažino Lietuvos nepriklausomybę. 2004 m. 2000-2004 metų kadencijos Seimo nariai skubos tvarka nė neskaitę pirmieji Europoje ratifikavo Europos Sąjungos Konstituciją.18. Pupa
(2019-12-06 14:18:05)
(78.60.27.85) Parašė:

... čia priėjo Anfisa ir pasakė - kaip pirštu į akį dūrė.17. zinoma
(2019-12-06 13:59:23)
(78.58.24.230) Parašė:

Daug yra tarptautiniu mastu ikurta Zmogaus teisiu gynimo organizaciju . Ar tai blogai , kad apgins Zmogu ?. Gal jau reikia atitolti nuo tokiu dziaugsmu , kad kaimyno tvartas dega , reikia saugoti ,ginti , gerbti vienas kita . Reikia tik atsiversti ir paskaityti kriminaliniu nusikaltimu skyriu ir padaryti isvadas . Nieko ten neraso , tik nusove , pakore , papjove , isprievartavo , dingo be zinios ir tt. Rasta AA Dovile negyva mergina Klaipedos viesbutyje buvusi 11 paru apsvaiginta nesiorentuojanti aplinkoje , uz jos mirti niekas neatsako . Ir net salia dalyvavo issimokslines jaunuolis gydytojas ir niekas negelbejo gyvybes . Is pradziu rase , kad ten lankesi daaug vaikinu .Kartais tyliai pagalvoji , gal kazkas viliojo kitus vaikinus i kambari paziureti i mergina Dovile ir galimai buvo apsvaiginti , o kiti galimai ivede microchip implant apsvaigintiems , jeigu taip lengvai galima ivesti microchip implant i ranka ir tokiu metodu paversti valdomu zombiu , vergu . ?. Uzcipuotas jaunuolis sunaikintas ji pagrobia i vergija . Gali buti , kad cipuotojai yra susigaudantys medicinoje ?. Visiems vienybes saugoti musu grazu Jaunima , prasyti visur teisingumo .16. Anfisa
(2019-12-06 13:07:53)
(88.118.163.49) Parašė:

14-m. O kaip tamsta vertinat 1918 metu "Lietuvos Taryba"? Ar jinai buvo sukurta pagal tais laikais galiuojancius istatymus? O gal pagal Konstitucija? Akivaizdu, kad ne. Apsisaukeliu burys susedo ir is pradziu nusprende ir kviete vadovauti kazkoki vokieciu ar tai gercoga, ar tai princa. Vokieciams nesutikus, staiga sugalvojo - o!, o kodel nesukurus mums nuosava valstybe? Mes - bajorai, valstieciu negramatnu - pilna... Tebunie...15. Patriotas
(2019-12-06 12:09:40)
(84.15.190.110) Parašė:

As irgi noriu buti tribunolo teisejas ir siusti i giliaka musu valstybes priesus.oi duotu i kisene visi priesaiParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras