2020 m. liepos 2 d.

 

Prancūzijos prezidento E. Makrono žodžiai apie NATO įžiebė tikrą paniką Lietuvoje veikiančių vasalų gretose

31
Paskelbta: 2019-11-14 09:30 Autorius: ekspertai.eu
R. Juknevičienė (kairėje). Nuotr. facebook.com


Prancūzijos prezidento Emanuelio Makrono (Emmanuel Macron) pasakyti žodžiai apie NATO smegenų mirtį, gerokai supurtė mūsų šalyje esančius vasalus, veikiančius prieš Lietuvos teritorijoje gyvenančius žmones.

Nors iš esmės Prancūzijos lyderis nieko naujo nepasakė, Lietuvos teritorijoje veikiančių vasalų gretose ir jų nepriklausomoje žiniasklaidoje kylo tikras sąmyšis.

Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda labai griežtai sureagavo į Pranzūcijos lyderio nuomonę ir iš karto jam įgėlė nurodydamas, kad tokios kalbos nepriimtinos.

Žmonių partijos atstovė Rasa Juknevičienė paneigė E. Makrono žodžius, esą NATO smegemys mirė.

„NATO smegenys dirba, pone Makronai“, - atskleidė R. Juknevičienė savo naujausioje esė.

Stiprią kritiką E. Makrono atžvilgiu išsakė būrys Lietuvos politikos mokslininkų – Raimundas Lopata, Linas Kojala, Tomas Janeliūnas, Ramūnas Vilpišauskas bei kiti specialistai.

Vienas talentingiausių provokatorių, Žmonių partijos atstovas Žygimantas Pavilionis taip pat netylėjo ir „Žinių radijui“ teigė, kad E. Makronas tiesiog svajoja pasidaryti Europos lyderiu, tai todėl taip ir kalba.

O Žmonių partijos patriarchas, profesorius, poetas Vytautas Landsbergis sukūrė eilėraštį išjuokianti E. Makroną ir likusius kvailus europiečius.

„Emanuelė ir Valoda nudirs durnai Europai odą“, - rašoma V. Landsbergio eilėse.

Nepriklausomas Žmonių partijos portalas savo analitinėje analizėje „NATO laidotuvės: šis Lietuvai pavojingas scenarijus gali baigtis dviem būdais“ taip pat dalinasi dideliu nerimu, dėl viso to, kas vyksta.Keli susiję:

NUO ABLIASKOS iki Vūdistoko     

G. Nausėda įgėlė E. Makronui: NATO lieka absoliučiai svarbiausias instrumentas gintis nuo išorės pavojų   

E. Makrono vapaliojimai apie mirusius NATO smegenis, gali būti naudingi vis labiau agresyvėjančiai Rusijai

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
31. LAIMA
(2019-11-17 02:44:35)
(78.63.229.198) Parašė:

PRADEJAU GERBTI MAKRONA, SAUNUOLIS.30. idomi laida su
(2019-11-16 22:40:57)
(81.97.45.130) Parašė:

Y Kedmi- youtube.com/watch?v=Kqiv-aHxlhU29. K To 28. Prašalietis
(2019-11-15 18:54:05)
(84.15.185.204) Parašė:

Perfect.28. Prašalietis-27. 24 Prašaliečiui
(2019-11-15 10:40:22)
(88.118.183.143) Parašė:

Nuo 2014 m. prie valdžios lovio besistumdantys, juos aptarnaujantis personalas ir visokie kitokie"tautiniai patriotai" per visas skyles be paliovos šaukia, kad Putinas su visais rusais ateina okupuoti lansberginio durnių laivo su visais jo neišsivaikščiojusiais keleiviais. Tautos vadai Rusijos"atgrasymui" kviečia ir reikalauja, kad"Rusijos atgrasyme" dalyvautų JAV ir NATO aljanso vakarų šalių karo karžygiai.Kaip užmokestį Lietuva įsipareigoja skirti"gynybai"ne mažiau 2% savo BVP ir iš JAV pirkti už šimtus milijonų jiems nereikalingos pasenusios karinės technikos.Tad"Rusijos atgrasymą"su niekur nenugalėta Lietuvos kariuomene vykdo karo riteriai iš JAV,Vokietijos,Prancūzijos, Ispanijos,Portugalijos, Liuksemburgo ir t.t.Neturėjo laiko ir kol kas nesudalyvavo"Rusijos atgrasyme" tik nenugalimi Šventą sostą saugantys Šveicarų grenadieriai.Vakarietiškų karo karžygių tankelių pasivažinėjimas Lietuvos miškais ir keliais, pašaudymas Pabradės poligone,kaip ir laisvu laiku nuo"Rusijos atgrasymo"vakarietiškų riterių"užsienietiškas patratinimas"moteriškos lyties lietuviškų kariūnių bei patriotiškai vakarams nusiteikusių vietinių gyventojų,"atgraso Rusiją"nuo Lietuvos okupavimo geriau nei JAV turimas atominis ginklas,JAV ir viso NATO karinė galia... Manau Tamsta dabar pajėgsi suprasti-",ko jie į Lietuvą atsivilko,ką čia vogs?Jau ir be jų viskas išvogta,"prichvatizuota"27. 24 Prašaliečiui
(2019-11-15 07:32:56)
(178.16.34.170) Parašė:

Tikrai tie JAV kariai išdykėliai,ypač "specnazai".Vienur jie kibirais elektrą vogė,Sirijoje kanistrais naftą,tik nesuprantu,ko jie į Lietuvą atsivilko,ką čia vogs?Jau ir be jų viskas išvogta,"prichvatizuota".26. Nelaime
(2019-11-14 23:31:31)
(107.77.173.41) Parašė:

Petras vakar buvo pavares kaukuolinio,ar ipylet,nuo drebejimo velnio lasu! Vaizdelis ne koks!25. cia Juknevicenei
(2019-11-14 21:55:04)
(81.97.45.130) Parašė:

informacija, amerikos saitas-x22report (faktiskai Trampo saugumeciu) pranese apie smugi hiloritams Kalifornijoje(deja anglu kalba)-youtube.com/watch?v=WeD-N-bv9CQ24. Prašalietis-20. ceslovas
(2019-11-14 21:40:11)
(88.118.183.143) Parašė:

Nebalvone Česiuli, matomai esi "neeilinis ir geriausiai informuotas savo kaimo intelektualas" Sirijos klausimais. Bet vis tiek tau pabandysiu kukliai priminti, kad dešiniame Eufrato krante kur gyvena kurdai JAV, ir ne tik jAV,jau kelis metus laikė nemažai savo taip vadinamo specnazo, kuris vadovavo kurdų karinėms formuotėms ir pats dalyvavo kovose prieš Asado kariuomenę. Aišku, tuo pačiu metu JAV specnazas vogė ir pardavinėjo Sirijos naftą. Pagrindinės JAV specnazo pajėgos buvo Trumpo išvestos iš šio Kurdų regiono į Iraką prieš pat Turkijos karinę operaciją pradėtą spalio 9d. prieš Sirijos kurdus, beje kurie kelerius metus buvo ginkluojami ir finansuojami JAV kovai prieš Asadą, kuriems dar buvo ir žadama nepriklausoma valstybė. Kurdai JAV atsitraukimą įvardijo kaip kurdų išdavystę. JAV specnazo likučiai kol kas užsiliko, kol turkai su rusais leidžia, tik viename Sirijos kurdų rajonėlyje prie Irako sienos iš kur jie dar vaginėja naftą, visur kitur šiame Kurdų buvusiame autonominiame regione šiandiena tvarką daro Asado armija, o Sirijos pasienyje su Turkija patruliuoja kartu Rusijos ir Turkijos karo policijos.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras