2019 m. gruodžio 15 d.

 

Politologų šventėje – nuo kibernetinių orientacinių varžybų iki diskusijų apie ekoterorizmą

Paskelbta: 2014-05-01 08:43 Autorius: Ervinas Spūdys

Gegužės 5–8 dienomis Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas (VU TSPMI) kviečia į tradicija tapusį atvirą renginių ciklą – Politologų dienas. Šventės organizatorių tikslas – plėsti politinį ir kultūrinį visuomenės akiratį bei atskleisti įdomiausius politologų gyvenimo aspektus.

Politologų dienų metu vyks įvairios paskaitos, politinės diskusijos, meno bei sporto renginiai. Šis renginys kasmet pritraukia daugiau nei 2 000 dalyvių: politikų, kultūros ir akademinio pasaulio atstovų, studentų ir visuomenės veikėjų.

Tarp lektorių šiemet – net tik garsiausi Lietuvos politologai bei filosofai, bet ir legendinės „Anties“ lyderis Algirdas Kaušpėdas, kurio atvira paskaita „Laisvė ir tvarumas“ vyks gegužės 5 d. Politologų dienų metu vyksiančiose paskaitose bei diskusijose bus nagrinėjamos tokios temos kaip ekoterorizmas, meno ir politikos santykis, Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai, istorijos politika ir kitos.

Politologų dienų metu nuskriausti neliks ir sporto bei meno aistruoliai – šventę atidarys universiteto studentų spektaklis, vyks kibernetinės orientacinės varžybos, futbolo ir krepšinio rungtynės tarp studentų bei VU TSPMI dėstytojų, mankštinti protą kvies „Gagarin on the Moon“ kolektyvas. Renginių ciklą vainikuos uždaromasis koncertas.

Politologų dienų metu vyksiantys renginiai – atviri visiems.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras