2020 m. sausio 20 d.

 

Po teroro Briuselyje suimti šeši įtariamieji

1
Paskelbta: 2016-03-25 07:49 Autorius: ekspertai.eu

Po teroro atakų Briuselyje surengti reidai Belgijoje ir Prancūzijoje, suimti šeši įtariamieji. Federalinės prokuratūros teigimu, trys iš jų suimti prie prokuratūros pastato miesto centre.

Belgijoje saugumo lygis iš aukščiausio, ketvirto sumažintas iki trečio. Bent vienas teroro aktus rengęs įtariamasis yra ieškomas. Jis užfiksuotas kameros Briuselio oro uoste kartu su dviem savižudžiais broliais. Vyro su skrybėle ir apsiaustu tapatybė vis dar neskelbiama. Taip pat pranešama, kad ieškomas ir antrasis metro sprogdinęs įtariamasis.

Dėl Turkijos kaltinimų, kad 2015 m. ji vieną iš savižudžių buvo deportavusi į Europą, kovo 24 d. norėjo atsistatydinti du Belgijos ministrai, tačiau premjeras Šarlis Mišelis (Charles Michel) paprašė vidaus reikalų ministrą Janą Jamboną (Jan Jambon) ir teisingumo ministrą Kuną Chėnsą (Koen Geens) likti savo postuose.

Reuters pranešė, kad broliai savižudžiai buvo JAV teroristų sąraše, tačiau nepasakė, kada Vašingtonas juos į tą sąrašą įrašė.

Nyderlandų teisingumo ministras Ardas van der Stioras (Ard van der Steur) paneigė pranešimus, kad neva Turkijos deportuotas į Nyderlandus Ibrahimas el Bakravis (Ibrahim el-Bakraoui) buvo Nyderlandų ar tarptautiniuose ieškomų nusikaltėlių sąraše.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
1. trumpai
(2016-03-25 12:43:16)
(78.61.53.31) Parašė:

Čia tai bairy mestelėjo-ldiena.lt/straipsnis/2851/zurnalistai-moka-20-euru-kad-pabegeliai-apsimestu-negyvaisParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras