2020 m. gegužės 31 d.

 

Po įžūlaus R. Karbauskio išsišokimo, V. Landsbergis įbedė jam ylą į paširdžius

52
Paskelbta: 2019-05-05 19:11 Autorius: ekspertai.euŽaliųjų valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis visuomeniniuose tinkluose išsakė savo nuomonę apie Žmonių partijos patriarchą Vytautą Landsbergį ir jo darbus.

„Ilgai stengiausi būti korektiškas savo oponentų atžvilgiu, dabar pranešu – tas laikotarpis baigėsi. Tai, ką pamačiau per šiuos du su puse metų, pranoksta net ir lakiausią vaizduotę. Lietuvos žmonėms niekas niekada neleido net akies krašteliu pamatyti faktų, kurie leistų bent kažkiek įsivaizduoti, kaip sistema slėpė iššvaistytus milijardus eurų, stabdė tyrimus, kurie būtų išvertę ne vieną korumpuotą politiką iš posto.

Per eilę metų susikūrė sistema, kurioje, turint aukščiausių politikų palaiminimą, buvo galima nekliudomai vogti iš valstybės ir susidoroti su tais, kurie nori tam sutrukdyti. Kada supranti, jog net prokurorai buvo priversti paklusti tiems, kurie tarnavo šiai sistemai, suvoki, kad tam kažkas turi padėti tašką, nes kitaip tai sunaikins pačią valstybę.

Pustrečių metų mes diena iš dienos kovojame su šia sistema, su korupcija, nepotizmu, valdininkų sabotažu. Šią užduotį mums patikėjo Lietuvos žmonės, kurie suprato, jog mums valdžia – įrankis sugrąžinti Lietuvai tai, ką prarado Tauta dėl aukštus postus užėmusių politikų siaurų interesų ir begėdiško požiūrio į emigruojančius, negalinčius apsiginti žmones.

Korupcija ir dabartinė valdžia yra absoliučiai nesuderinami dalykai. Džiugina, kad vis daugiau žmonių, pareigūnų ima drąsiai kalbėti apie įvairių lygių korupciją valstybėje. Ar tai būtų įvykę, jei dabar valdžioje būtų konservatoriai? Labai abejoju...

Profesorius V. Landsbergis parinko Lietuvai Dalią, kurią pavadino visos Lietuvos dalia. Prokurorai šį jos dešimties metų valdymo laikotarpį įvardijo kaip vieną juodžiausių, kuriame ne teisėsauga, o politikai sprendė, kaip turi vykti teisingumas ir kokiems politikams bei juos remiančioms grupėms jis bus nevykdomas. Būtent per šiuos metus atsirado neliečiamųjų luomas, o, kaip socialiniuose tinkluose teigia patys konservatoriai, Lietuvai vadovauja ne kas kitas, bet faktinis Lietuvos vadovas – V. Landsbergis, kurio nuomonės nuolankiai klauso ir pati Lietuvos Dalia, netvėrusi tuoj po Seimo rinkimų pranešti, jog rinkimus laimėjo ne tie.

Kalbėdamas apie „tuos“, noriu jūsų pasiteirauti, ar jums nekilo klausimas, kodėl reikia, kad valdžioje būtų „tie“? Kai jie buvo valdžioje, niekas nesipriešino Prezidentei, kuomet ji nurodinėjo, kaip turi skolintis Lietuva krizės metais. Niekas net nedrįso sureaguoti į jos argumentą, jog tik impotentai skolinasi iš Pasaulio banko. Lietuvai šie Prezidentės žodžiai ir juos įgyvendinę A. Kubiliaus ir I. Šimonytės veiksmai papildomai kainavo beveik du milijardus eurų. Visi sutartinai tylėjo. Žmonės jau pamiršo, kad Prezidentė „padėjo“ Lietuvai ir investuodama daugiau kaip milijoną litų savo asmeninių lėšų į valstybines obligacijas, tokiu būdu gaudama milžiniškas palūkanas, nes skolinimasis dažnai buvo kelis kartus brangesnis, nei tai darė kaimyninė Latvija.

Jos buvęs rinkimų į Prezidento postą štabo vadas, dabartinis Lietuvos banko vadovas V. Vasiliauskas dievagojasi, jog viskas bankiniame sektoriuje tada buvo gerai ir skaidru. Tik va, vidinės Lietuvos banko darbuotojų atliktos ekspertizės, jų ataskaitos ir netgi banko dokumentai, teikti tuometinei URM bei valstybės vadovams, vykstantiems į susitikimus Švedijoje, rodo priešingai. Pasirodo, Lietuvos bankas realiai vertino situaciją, matė rizikas, valstybės vadovai buvo informuoti. Skaičiau dokumentus, kurie buvo rengiami pirmiesiems A. Kubiliaus vizitams į Švediją – taip, jis turėjo žinoti, kad „Pagal šiuo metu [mano pastaba – 2009 m.] galiojančią VILIBOR apskaičiavimo tvarką iš penkių bankų, pagal kurių skelbiamas palūkanų normas skaičiuojamas VILIBOR, net keturi bankai yra iš Skandinavijos. Kyla abejonių, ar bankų nustatyti rizikos priedai yra pagrįsti.“ Būtent taip A. Kubiliui rašė Lietuvos bankas. Deja, ši informacija nebuvo prieinama Lietuvos žmonėms, kurie tuo metu skolinosi šeimos būstui, o paskui didžiulės palūkanos virto šeimoms akmeniu po kaklu. Ar ne tai bandoma uždangstyti Lietuvos bankui slepiant informaciją nuo Seimo laikinosios tyrimo komisijos, o banko vadovui tyčiojantis iš Seimo ir sakant, kad Seimas santykiauja su lavonais? Beje, po Lietuvą praskolinusio ministravimo, Lietuvos banke darbavosi ir dabartinė kandidatė į prezidentes – I. Šimonytė. Man kyla klausimas, kodėl visi prezidentės Dalios Grybauskaitės globotiniai ten sėkmingai prisiglaudžia? Gal tokiu būdu apdovanojama už nuolankumą, tylą ar darbus? Tikriausiai nereikia priminti, kad ir G. Nausėda taip pat dirbo atsakingą darbą viename iš Skandinavijos bankų padalinių Lietuvoje.

Tai tik vienas sistemos, joje veikiančių asmenų ir jų veiksmų sąsajų pavyzdys, o „tulpių pašto“ laiškai, puikiai iliustruoja, kaip tvarkomi kiti reikalai šalyje.

Man akivaizdu, jog išrinkę I. Šimonytę mes aukščiausiame valstybės poste, de fakto, turėsime Vytautą Landsbergį. Kandidatė to nė neslepia – pasisakymuose ji Vytautą Landsbergį apipila komplimentų liūtimi, o oficialioje konservatorių partijos paskyroje, jis jau dabar, kaip minėjau, vadinamas faktiniu Lietuvos vadovu. Dėl kandidato G. Nausėdos akivaizdu, jog žmogus turi galingą užnugarį – bankus ir stambųjį verslą. Manytina, kad toks Prezidentas tiktų ir konservatoriams, kurie daug metų tiems bankams ir verslui tarnauja.

Prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose laimės tie, kuriais pasitikės dauguma Lietuvos piliečių. Paaiškės, kas valdys valstybę. Labai daug valdininkų, korumpuotų verslininkų, parsiduodančių politikų meldžiasi, kad prezidentu netaptų Saulius Skvernelis, o į valdžią grįžtų konservatoriai, atsinaujinę naujais satelitais – G. Palucko socialdemokratais.

Balsavimas už bet kurį kitą kandidatą, o ne Saulių Skvernelį, reiškia, kad konservatoriai laimės Prezidento rinkimus. Jeigu taip įvyks, po tam tikro laiko Lietuvos žmonės supras, kad laikotarpis, kuomet valdančiąją daugumą Seime sudarė LVŽS, o Vyriausybei vadovavo Saulius Skvernelis, buvo gurkšnelis laisvės žinoti, laisvės šnekėti ir kurti Lietuvoje. Galų gale išsilaisvinti iš neliečiamųjų gniaužtų.

Visi turime teisę pasirinkti. LVŽS pasirinko savo kelią – tarnauti Tautai. Mes gerbiame pasitikėjimą, kurį įgijome rinkimų į Seimą metu. Vertindami faktą, jog artėjantys Prezidento ir Europos Parlamento rinkimai yra nacionaliniai, mes juos suprantame kaip pasitikėjimo mumis pasitikrinimą ir po jų priimsime atitinkamus sprendimus. Pralaimėjimo šiuose rinkimuose atveju žinosime, jog Tautos pasitikėjimo mandato nebeturime, todėl iš karto po rinkimų pasitrauksime iš valdančios daugumos. Valdžią garbingai grąžinsime Tautai, jei ji mūsų valdžia nebepasitiki.

Oponentai jau reaguoja į šią žinią ir sako, jog tai spaudimas rinkėjams. Ne, tai ne spaudimas. Tai absoliuti pagarba Tautos valiai.

O politologams, kurie abejoja mūsų žodžiais, noriu priminti, kad esame žodžio žmonės. Mes visada darome tai, apie ką sakome žmonėms.

Tebūnie tai politinė reklama – rinkimų metu įstatymas įpareigoja taip žymėti“, - parašė R. Karbauskis.Žmonių partijos ir Lietuvos faktinis lyderis skolingas neliko ir taip pat visuomeniniuose tinkluose lakoniškai, tačiau labai aštriai kirto žaliųjų valstiečių lyderiui, paviešinęs repliką pavadinęs ja PASTABĖLE.

„- Būsiu nekorektiškas. Lietuvai vadovauja Vytautas Landsbergis. -
Tai pasakė dabartinis Seimo vadovas R.K.

Žodis „nekorektiškas“ netinka tokiam balos burbului apibūdinti. Rasčiau kitų
žodžių, bet liksiu korektiškas. Metanas iš dugno tėra metanas, nei trąša,
nei energetika. Nebent sapropelis pašarui.

O veikiausiai – mėginimas gaivinti priešiškumą tariamam SSRS kolūkių
griovėjui ir tuo kažkaip padėti, pridėti balsų savo kandidatui.
Dieve padėk, tai yra, dievaiti Perkūne“, - ylą į paširžius R. Karbauskiui už jo įžūlumą įbedė V. Landsbergis.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
52. Senis Šaltis
(2019-05-11 17:45:53)
(88.222.97.16) Parašė:

51. apuokas. O kuo tamsta mane įtari? Ir dar po šia tema?51. apuokas> Seniui Salciui
(2019-05-11 17:41:40)
(78.60.12.16) Parašė:

Vienuoliktas Dievo isakymas sako neitarinek kitu ir pats nebusi itartas.:)50. POLITIKAS
(2019-05-11 17:13:01)
(87.247.96.206) Parašė:

ESAT GLUŠIAI NETURITE JOKIO SUPRATIMO POLITIKOJE ,O RAŠOTE KOMENTARUS ,VISUS KANDIDATUS PAŽĮSTATE TIK IŠ NUOTRAUKŲ ,O PROTO NETURITE NEI VIENAS ,JEIGU NORITE KAD KAS KEISTŲSI BALSUOKITE UŽ SKVARNELĮ .49. tik Skvernelis vokieciu zyda ozi isvys atgal i kremliu
(2019-05-09 10:36:16)
(82.140.130.86) Parašė:

bet kgb mete visas pajegas prikurdama Skverneliui konkurentu juozaiciu (remia komuniaga ozio draugelis songaila), puidoku, andriuxovu, lenku, na o Puteikis pervelai tai issiaiskino48. Balsas
(2019-05-07 16:55:43)
(37.228.241.29) Parašė:

Ir be sito straipsnio buvo aisku. Uz Skverneli. Bet daug zmoniu isplautom smegenim ir ka jie issirinks, ne gi vel koncervus47. Melissa Anderton
(2019-05-07 14:14:21)
(182.186.239.204) Parašė:

„Google“ šiuo metu moka $ 17,000 iki $ 22,000 peer mėnesį namuose. Prie šio darbo prisijungiau prieš 2 mėnesius ir per pirmuosius savo darbo mėnesius uždirbau $ 20,544. Galiu pasakyti, kad mano gyvenimas visiškai pagerėjo! galite jį patikrinti >>>>>>>>>> cenzūra46. akcija atrakcija
(2019-05-06 23:23:26)
(90.140.217.34) Parašė:

Balsuoji už Juozaitį/Puidoką/Puteikį - renki Šimonytę/Nausėda. Alternatyva viena - Skvernelis. Prastas pasirinkimas, bet ne toks prastas kaip Šimonytė/Nausėda.45. Judo broliui ŽYDUI Landsbergiui
(2019-05-06 22:27:16)
(82.135.0.87) Parašė:

Žydėjimas trumpas, žydėjimas šitas Ne vieną širdį šį rytą apkrito. Tik tau net žydėjimas padėti negali – Nešiesi lyg kuprą savo nedalią. Nupirktas šleivas lig grabo lentos Su Kaino žyme ant raukšlėtos kaktos. Nuo naštos palinkęs, bijodamas visko. Į žmogų atvirstum, jei sutiktum Kristų. Gal jo neieškojai, gal jo neradai, Kai pynės po žemę purvini takai? Ne rožės tau klojos, o dygūs dygliai, Per visą amželį pats juos auginai. Iš Judo taurės brolių kraujo ragavęs, Išdavęs – pardavęs, pardavęs – išdavęs. Tau atėmė Dievas šviesųjį protą, Už atgailą davęs nešt dvasią kuprotą.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras