2020 m. vasario 20 d.

 

Pirmąsyk Lietuvos Krašto apsaugos ministerijos atstovai pakviesti į Azijos saugumo forumą

Paskelbta: 2019-06-03 13:46 Autorius: ekspertai.eu

Krašto apsaugos viceministras Vytautas Umbrasas gegužės 31-birželio 2 d. Singapūre dalyvavo viršūnių susitikime Azijos saugumo klausimais. Birželio 1 d. renginio paraštėse viceministras V. Umbrasas susitiko su Singapūro gynybos sekretoriumi Čanu Jeng Kitu (Chan Yeng Kit). Dvišalių pokalbių metu pareigūnai apsikeitė nuomonėmis apie abiejų valstybių saugumui kylančias grėsmes, pasidžiaugė palaikomais santykiais, aptarė galimas dvišalio bendradarbiavimo išplėtimo kryptis.
 
Tai pirmas kartas, kai Krašto apsaugos ministerijos atstovai buvo pakviesti į Azijos saugumo forumą, kuriame aptariami Azijos ir Ramiojo vandenyno regionams kylantys iššūkiai. Jame taip pat kalbama Korėjos pusiasalio, JAV ir Kinijos santykių, kibernetinio saugumo ir konfliktų prevencijos temomis.
 
Šiais metais vykstančiame 18-ajame „Shangri-La Dialogue“ saugumo forume dalyvauja JAV gynybos sekretorius, Japonijos, Kinijos, Jungtinės Karalystės, Prancūzijos ir kitų valstybių gynybos ministrai, Švedijos ir Vokietijos gynybos sekretoriai, tarptautinių organizacijų vadovai.

Šaltinis: kam.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras