2019 m. gegužės 26 d.

 

P. Gražulio viešas pareiškimas

28
Paskelbta: 2018-05-21 16:25 Autorius: Petras Gražulis

Manau, būtina viešai paaiškinti dabartinę situaciją Tvarkos ir Teisingumo partijoje, mano pozicijas ir motyvus.

Aš esu įsitikinęs, - mus rinko kaip alternatyvą elito ir konservatorių sukurtai veidmainiškai ir neteisingai politinei sistemai.

Aš esu įsitikinęs, - partija Tvarka ir Teisingumas be Rolando Pakso tėra medžiotojų būrelis, tolygus Mazuronio vadovautai Darbo partijai.

Štai todėl aš niekada neremsiu bendro darbo su TSLKD, nei pozicijoje, nei opozicijoje. Aš jais netikiu. Aš rėmiau ir remsiu valstiečių reformas darančias mūsų valstybę teisingesne ir atsakingesne – juk iki dabar nieks nesiryždavo iškuopti Lietuvos politinių šiukšlių. Ir remsiu tol, kol jie nesuelitės ir nenutils, kol atitiks mūsų partijos programines nuostatas.

Todėl aš niekada neremsiu suvadėjusio Remigijaus kliedesių, jog partija be Rolando Pakso tik stiprės ir augs. Jog mes nieko nekelsime per Prezidento rinkimus, o Europarlamento rinkimai apsieis ir be Rolando Pakso.

Ir jei aš nesilaikau frakcijos pozicijos dėl šių klausimų, tai Žemaitaitis ir jo sėbrai nesyk nesilaikė patvirtintos partijos pozicijos. Norit pavyzdžių, - valdyba nusprendė, jog reikia remti komisijos dėl aferų LRT sudarymą, - Žemaitaitis frakcijos vardu pasisako prieš. Rolandas Paksas viešai parėmė komisijos dėl plėšikiškų Kubiliaus - Šimonytės paskolų ėmimo aplinkybių sudarymą, - Žemaitaitis prieš.  Komisija dėl valstiečių apdergimo, - Žemaitaitis, - už. Tvirtinamas augantis biudžetas, - Žemaitaitis prieš. Rolandas Paksas viešai ragina trauktis iš griaunančios MG - Baltikinės opozicijos, - Žemaitaitis prieš. Ir spėkit, kas pasisako, kad nebūtų tiriamas Prezidentės susirašinėjimas su konkrečiais politikais, teisėjais, prokurorais, tiriama galima Prezidentės įtaka organizuojant bylas prieš politinius oponentus, - ogi Remigijus.

Aš nežinau, - ar Žemaitaitis susirašinėja su tulpe@lrpk.lt, ar tik patikėjo elito liokajų kalbomis jog Tvarkos ir Teisingumo reitingai kyla tik dėl jo bendro darbo su konservatoriais ir nuosaikios pozicijos. Bet jo propaguojamas bendradarbiavimas su TSLKD, tapsmas elito atstovu yra ir neatsakingas, ir išdavikiškas. Matyt greit tapsime konservatorių partijos poskyriu. O juk būtent konservatoriai su Prezidente kūrė ir puoselėjo tik jiems tarnaujančią valstybę – jie bandė pavogti Lietuvą iš mūsų visų. Būtent konservatoriai su elito liokajais nušalino žmonių rinktą Prezidentą ir su savo sinkevičiais, jarašiūnais ir žalimais uždraudė žmonėms jį rinkti. Būtent konservatoriai ir Prezidentė su savo valiais, mikelėnais ir  jakilaičiais planavo ir kėlė politiškai motyvuotas bylas prieš jiems neįtinkančias partijas. Aš buvau krikščionių demokratų steigėjas ir veikėjas, - žinau iš arti, kas nutinka pradėjus dirbti su TSLKD.

Aš neišdaviau nei Tvarkos ir Teisingumo partijos programos, nei partiečių. Ir tikrai partijos neskaidžiau. Dar daugiau, - man būnant frakcijos seniūnu frakcija tik augo. Frakcijos nariais tapo Valdas Vasiliauskas, profesoriai Stasys Brunza ir Povilas Gylys. Vyko derybos ir su kitais. Bet... Žemaitaitis juos ne vieną kartą, tiek viešai, tiek privačiai vadindavo žmogžudžiais.  Garbingi žmonės spjovė į tokią partiją ir išėjo. Solidarizuodamasis su jais iš frakcijos seniūnų pasitraukiau ir aš.

O ką į frakciją atvedė Žemaitaitis?  Nenustebsiu, kad greit prasidės flirtas su Šakaliene, Majausku ar Armonaite..

Dėl kitų frakcijos narių, - nesu įsitikinęs. Gal tulpė@lrpk.lt. Gal Žemaitaitis apšėrė savo vartojamomis bebrų liaukomis ar pušų pumpurais. O gal kiekvienam pažadėjo pirmą vietą Europarlamento rinkimuose. Aišku tik viena - nusprendus mane eliminuoti ir paskelbus tai Seime, konservatoriai iš džiaugsmo plojo net atsistoję.

O Judėjimo „Šaukiu aš Lietuvą“ prasmė – ne būti konkurentu TT, bet pakviesti bendram darbui ir nepartinius, ir tvarkiečius, ir kitų partijų atstovus. Manau, kad partija Tvarka ir Teisingumas pati turi tapti judėjimo nariu.

Tikiu, - mano nuomonę parems ir nemažai partiečių.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
28. Ernis
(2018-05-23 04:01:55)
(90.131.43.149) Parašė:

Gerb.Gražuli, LT partijų nėra, yra gaujos arba interesų grupės ir nerašinėkite žodžių partija.27. Grazuli
(2018-05-22 18:37:34)
(213.164.108.221) Parašė:

I PREZIDENTUS26. GRAŽULIS
(2018-05-22 16:19:04)
(5.20.39.93) Parašė:

drąsus, doras,turintis savo tvirtą nuomonę Seimo narys.Jis nebijo pasakyti,ką galvoja , jam tiesa svarbesnė už viską.O Žemaitaitis populistas, šmirinėjantis po pop. laidas ir kaip "boba" kalbantis apie svorį, napoleonų kepimą ir barščių virimą.Tiesiog vienintelis toks "nepakartojamas".....25. Išvada
(2018-05-22 15:40:04)
(90.140.223.125) Parašė:

į istorijos šiukšlyną gražulį su visa netvarkos ir neteisingumo gauja, taškas.24. Toks turi būti Prezidentas
(2018-05-22 15:27:11)
(78.58.225.231) Parašė:

Rudeni virš mūsų galvų praskrenda žąsis jų vorele veda visuomet zasys,net ne varna.Vilko su kiškiu nepaliginsi vilkas nededa žoles,kazacha nesulyginsi su slovakų,afgana kuris kariauja dėl savo tvarkos 30 metu nesulyginsi su ciukciais.Visi mes esame gyvunai ir visi skirtingi.Jeigu tenka miegoti tvarte su arkliais kumelemis netampa. Pagyvenęs Lietuvoje lietuvių netampa.,tampama kaip čia gyvena ištisos lietuvių kartos.Taip ir kraštą turi valdyti čiabuviai lietuviai.Dabar visa 30 metu kraštą valdo krašte gyvenančios mažumos,jie mūsų nesupranta,pas juos kitoks mąstymas,jie ir dirba pagal savo mąstymą,kurio lietuviai nesupranta.Startuojame uzdarbyje,pensijoje paskutinėse ES gretose,tik savižudybes,evokacija , korupcija pirma nenuginčijama vieta,bet apsigyvenę vakaruose tenai esame gerbiami ir reikalingi.Tokie vyrai čiabuviai iš mūsų daugumos ,kaip Petras Gražulis turi mums vadovauti.Toks vadas gali ir pabarti,reikalui esant ir į dūdą...papūsti.23. rasa
(2018-05-22 14:06:14)
(78.63.141.251) Parašė:

100 procentu pritariu 16 komentatoriui,nes niekada jis man nepatiko,o dabar matomai lenda be muilo kam reikia i uzpakaji,nes skandale minima ir jo zmona,todel baimes pinos kelnes22. Elala
(2018-05-22 10:36:26)
(78.61.235.7) Parašė:

Šlykštesnio savo beprasmiais tauškalais visoje Lietuvoje neatrastum, kaip žeimaitaitis. Visose TV laidose, kuriose pasirodo šis partijos musmirinis garbėtroška, kalbantis nesąmones apie maistą ir kitas nešvankybes, verta išjungti kanalą, kad garbėtroška nerodytų mizernių prieštaravimų.21. Gintautas
(2018-05-22 10:35:48)
(78.58.116.29) Parašė:

Pijokelio kliedesiai.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras