2020 m. liepos 8 d.

 

Paskelbtas FST žudikų gaujos, vadovavusios Maidano skerdynėms, sąrašas

29
Paskelbta: 2014-04-08 10:53 Autorius: kavkazcenter.com

Internete paskelbtas visas Kremliaus teroristinės grupės, padėjusios V. Janukovyčiui žudyti ukrainiečius Maidane, sąrašas. Tai sąrašas „delegacijos“, atvykusios į Ukrainą 2014 m. vasario 20 d.

„Rusijos URM“ gaujos vadeivos S. Lavrovo pareiškimas, kad ši grupuotė buvo nusiųsta apginti banditinės rusų pasiuntinybės ir „kitų rusiškų įstaigų Kijeve“, yra įprastas melas, nes niekas iš Rusijos banditinės pasiuntinybės minėtų „draugų“ nepasitiko.

Apie tai socialinio tinklo Facebook asmeniniame puslapyje parašė Karinių ir politinių tyrimų centro vadovas, grupės „Informacinis pasipriešinimas“ koordinatorius Dmitrijus Tymčiukas.

Pagal grupės „Informacinis pasipriešinimas“ informaciją Kremliaus delegaciją, atvykusią į Ukrainą 2014 m. vasario 20 d. reisu Nr.1818 „ŠeremetjevasBorispolis“, sudarė šie rusų kriminaliniai nusikaltėliai:

1. Segejus Beseda, gim. 1954 m., generolas pulkininkas, 5-osios operatyvinės informacijos ir tarptautinių ryšių tarnybos viršininkas. (5-osios tarnybos sudėtyje yra Operatyvinės informacijos departamentas, betarpiškai užsiimantis žvalgyba, nukreipta prieš Ukrainą.)

2. Viačeslavas Kozlovas, gim. 1952 m., FSB bendradarbis (dalyvavo FSB operatyvinėje grupėje, kuri 2014 m. sausio 26–29 d. įsikūrė Ukrainoje, gyveno ne banditinėje Rusijos pasiuntinybėje, o „Alfos“ poligone Konča-Zaspėje).

3. Anatolijus Boliuchas, gim. 1956 m., FSB bendradarbis (kitados užsiėmė „Pridniestrės ekonominės blokados pralaužimu“, šiam tikslui organizuodamas kontrabandinius kanalus).

4. Aleksandras Pavlovas, gim. 1984 m.

5. Dmitrijus Revzinas, gim. 1974 m.

6. Olegas Tkačiukas, gim. 1964 m.

7. Vladislavas Surkovas, gim. 1964 m., RF prezidento Vladimiro Putino padėjėjas

(diplomatinis pasas Nr.100117746).

Pasų kontrolę visi jie perėjo įprastu būdu. Niekas iš rusų banditinės pasiuntinybės nurodytų nusikaltėlių nepasitiko. Juos pasitiko UST (Ukrainos saugumo tarnyba – vert. past.) generolas majoras V. V. Bykas. Tuo momentu banditinės rusų pasiuntinybės apsaugą buvo kam organizuoti ir be generolo pulkininko Sergejaus Orestovičiaus Besedos, nes tuo metu Kijeve buvo šie asmenys:

Iš RF FSB pasienio tarnybos:

1. Pulkininkas Vladimiras Aleksejevičius Usanovas

2. Konstantinas Georgijevičius Groševas

3. Sergejus Nikolajevičius Malovas

4. Jevgenijus Vladimirovičius Mirolovas

5. Andrejus Jevgenjevičius Čelyševas

6. Sergejus Nikolajevičius Antipinas

7. Vitalijus Aleksandrovičius Bilanas

8. Aleksandras Anatoljevičius Kalitka

9. Ilja Viktorovičius Červejus

10. Aleksandras Ivanovičius Nikolajevas

Iš RF užsienio žvalgybos tarnybos:

1. Generolas leitenantas Michailas Arsenjevičius Jonovas

2. Pulkininkas Andrejus Sergejevičius Golubevas

3. Papulkininkis Sergejus Jurjevičius Minajevas

Iš Vyriausiosios žvalgybos valdybos (GRU) RF GP GŠ (Rusijos Federacijos ginkluotųjų pajėgų Generalinis štabas – vert. past.):

1. Pulkininkas Aleksandras Anatoljevičius Naumovas

2. Papulkininkis Aleksandras Vladimirovičius Samuli

3. Papulkininkis Kirilas Sergejevičius Koliučkinas

4. 2-ojo rango kapitonas Eduardas Kirilovičius Belašovas

5. Papulkininkis Pavelas Vladimirovičius Popovas

Iš FST (Federalinė saugumo tarnyba – vert. past.):

1. Generolas majoras Genadijus Aleksandrovičius Sviridovas

2. Pulkininkas Viktoras Vladimirovičius Čaščinas

Ukrainos saugumo tarnybos pirmininkas Valentinas Nalivaičenka balandžio 3 d. pareiškė, kad yra pagrindo teigti, jog Rusijos FST agentų grupės dalyvavo planuojant ir vykdant vadinamosios antiteroristinės operacijos priemones, nukreiptas prieš 2014 m. vasarį Kijeve vykusius masinius protestus.

Dar praėjusių metų gruodžio 12 d. Visos Ukrainos susivienijimo „Batkivščina“ liaudies deputatas, milicijos generolas leitenantas Genadijus Moskalis pareiškė, kad Ukrainos saugumo tarnybos vadovas Aleksandras Jakimenka taikioms demonstracijoms išvaikyti pakvietė į Kijevą specialistus iš Rusijos.

Jis pabrėžė, kad „ką tik iš Ukrainos saugumo tarnybos (UST) gauta patikima informacija, kur teigiama, kad dėl to, jog mūsų teisėsaugininkams niekaip nepavyksta suvaldyti Euromaidano, UST pirmininkas Aleksandras Jakimenka pakvietė iš Rusijos taikių demonstracijų išvaikymo specialistus“.

Liaudies deputatas taip pat pranešė, kad „kartu su FST atvyko grupė konsultantų, parengusių Euromaidano išvaikymo scenarijų panaudojant naujausias technologijas, būtent – specialių dujų aerozolius“.

Vėliau, kovo 7 d., Genadijus Moskalis pareiškė, kad Maidano išvaikymo spec. operacija buvo rengiama rusams kontroliuojant.

„Pagal mano turimą informaciją kalbama apie vienus ir tuos pačius autoritetingus antiteroristinių operacijų specialistus, Rusijos didvyrį Viačeslavą Bočiarovą, atvykusį Ukrainos prezidento administracijos (PA) kvietimu“,  pabrėžė liaudies deputatas.

Pasak jo, operacijos „Volna“ ir „Bumerang“ buvo pristatytos prezidento administracijoje, ir ten dalyvavęs Bočiarovas jas griežtai sukritikavo ir perspėjo, kad jas pritaikius gali būti daug abipusių aukų ir nenumatytų pasekmių, o VRM ir UST vadovus apibūdino kaip profesionaliai netinkamus.

„Tačiau valdžios tai neįtikino, todėl iš Rusijos buvo pakviestas dar vienas specialistas – Rusijos generalinio štabo Vyriausiosios žvalgybos valdybos buvęs pirmasis pavaduotojas (šiuo metu atsistatydinęs), turėjęs sudaryti specialių operacijų algoritmą, nes nei Zacharčenka, nei Jakimenka apie tai neturėjo jokio supratimo“,  pabrėžė buvęs vidaus reikalų ministro pavaduotojas.

Monitoringo skyrius Kaukazas-Centras

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
29. Ukrainos ir kitu revoliuciju rezisierius
(2014-04-09 12:50:57)
(78.62.8.18) Parašė:

ww.youtube.com/watch?v=uUJ6KosPAx428. Raigerdas
(2014-04-09 12:27:55)
(93.203.51.183) Parašė:

Susirgusiems dėl TSRS nostalgijos galima pasakyti štai ką: tai, ką jūs matėte dabar, kai Rusija okupavo Krymą, tokiu būdu buvo įvykdyta ir 1917 metų revoliucija. Jeigu kruopščiai ištirti Rusijos veiksmus Ukrainos atžvilgiu, tai panaši situacija įvyko ir 1917 metais. Bolševikai, būdami mažuma, užgrobė valdžią, o toliau buvo įvesta diktatūra ir įkurti Gulagai. Maždaug 73 prireikė Rusijai, kad išsivaduoti iš komunistinio režimo, kuris buvo paremtas KGB. Jeigu ne KGB iš tos komunistinės sistemos būtų seniai išsivadavę. Tačiau Rusijoje įvykę pokyčiai nebuvo užbaigti iki galo. Todėl buvę KGB-istai, kurie nebuvo nubausti vėl atkuto ir vėl Rusijoje atgimė šovinizmas. Kas agitavo už Janukovičių? Žirinovskis pats prisipažino, kad jis važinėjo po visą Ukrainą ir agitavo balsuoti už Janukovičių. Rusams reikėjo tokio kriminalo, kuris taptų Prezidentu, kurį vėliau galima būtų valdyti kaip marionetę. 1917 metais į NKVD sugūžėjo visokio plauko kriminalų. Ir kriminalai pradėjo valdyti TSRS. Kam jiems reikalingi buvo Gulagai? Ogi, kad ten patalpinti kuo daugiau normalių žmonių, o visa tą išsigimėlių Šarikovų ir Švonderių armiją pritraukti į komunistų ir NKVD-istų gretas. Ir TSRS istorija, tai kriminalinių razborkių istorija. Tik tokių antisocialių asmenybių yra mažuma. Kai buvo nutrauktas teroras visuomenės atžvilgiu, tai po truputį visuomenė atsigavo. Ir tada neišvengiamai pradėjo birėti ta komunistinių kriminalų sukurta sistema. Tačiau Rusija labiausiai yra sunaikinusi savo inteligentiją, todėl Švonderių ir Šarikovų ten yra pilna, kurie vėl loja ir vėl nori grįžti į CCCP, kur jiems buvo suteiktos didžiulės teisės ir kur pre TV ir radiją liejusi jiems malonus MELAS ir tada galima buvo laisvai vogti iš valstybės, dėl ko jie labai ją mylėjo. Patologija. Todėl šitie Švonderiai nori susigrąžinti tą MELO IMPERIJĄ, nes jaučia, kad su kiekviena diena, jų "reikalingumas" visuomenei mažėja. Mažėja MELAGIŲ poreikis ir jie niršta ir neriasi iš kailio, nes greitai jie niekur negalės dirbti: nei versle, nei valstybinėse įstaigose. Ir jies tai yra tragedija. O man atrodo, kad mes vis labiau ir labiau artėjame prie TIESOS triumfo. O MELAGIAI gali čiuožti į Rusiją, į Šiaurės Korėją, į Kubą. Ten jūs tikrai surasite artimus savo dūšiai brolius.27. Vėjai
(2014-04-09 11:33:17)
(77.221.88.4) Parašė:

ir tiek.Dauguma čia paminėtų jau seneliai pagal amžių ir pagal pareigas.Beje juk patys ukrainiečiai juos priėmė ir isileido.Tai apie ką čia išvis kalbame?26. Pikasas
(2014-04-09 11:10:49)
(78.62.86.131) Parašė:

Kaip teigiama, kad maždaug kas antras separatistas yra Rusijos pilietis, o ginklai ir sprogmenys yra atgabenti iš Rusijos, tai lyg ir viskas aišku, kas Rytų Ukrainoje vyksta. Kai kurių Rusijos TV programų įžūlios laidos liejosi per kraštus. Tačiau tokio Dmitrijaus Kiseliovo demagogijos dar niekas nepralenkė. Tuo labiau Lietuvoje. Rita Miliūtė gan demonstratyviai atstovauja Lietuvos kairei, kurios gal net dauguma nebenori Rusijos imperijos savivaliavimo Lietuvoje. Tuo metu Borisas Nemcovas Rusijos režimui ir jo "carui" rėžia tiesiai, panaudodamas netgi V.Putino raišką. Gal kad geriau suprastų. Nėra jis vienišas Rusijoje, tačiau dauguma ploja V.Putino "žygdarbiams". Galima pastebėti, kad kai kurie "lietuviški internetiniai tituškos" nuosekliai darbuojasi Rusijos imperijos naudai jau nuo internetinių dienraščių atsiradimo pradžios. Kiti išsiryškino per Irako - Kuveito krizę, Gaddafio nuvertimo metu ar tada, kai Rusijos armija užpuolė Gruziją. Pačiais kritiškiausiais momentais tokių demagogų skaičius ir aktyvumas pastebimai padidėdavo. Dabar tai tampa vėl ryšku. Kai kas gal šią naktį nemiegojo laukdamas kada gi tuos "fašistus ukrainiečius" Rusijos armija patvarkys. Apie galimą pavojingą momentą, kuris buvo suderintas su samdytais Rusijos piliečiais, vakar sunerimęs prakalbo Ukrainos valdžios atstovas. Gandai, palaikantys ginkluotus teroristus, galėjo būti ir specialiai skleidžiami. Tačiau, ukrainiečiai jau pasiruošę jokių "koridorių" per laisvą šalį neleisti daryti. Jei Ukraina priešinsis okupantams lengva nebus. Perspektyvoje lauktų imperijos dar didesnis pralaimėjimas negu aneksavus Krymą. Pasaulis jau ne toks, koks buvo Hitlerio agresijos pradžios metu. Demokratinės šalys labiau susitelkę, karinės tramdymo priemonės yra kur kas mobilesnės, tad V.Putinui gali "pasisekti" tik ekonomiškai ir piolitiškai traumuoti Rusiją, bet likęs pasaulis atsilaikys. Gal tai pradeda suvokti ir "caro" aplinka bei karo generolai. Gal ir jie labiau nori išlikti negu iš valdovo rankų eilinius blizgučius gauti. Pradėjau savo mintis "nuo lietuviškų tituškų", tai tuo ir baigsiu. "Penktos kolonos" siautėjimas komentarų puslapiuose tik dar labiau atskleidžia situaciją Lietuvoje. Būtent tai gerokai apjungė laisvės saugotojus ir svyruojančius, tačiau neparsidavusius. Nežinau, kokios dienos "stavkės" yra išmokamos Rytų Ukrainoje, tačiau jos tikrai neatsipirks jei šturmuojantys pastatus teroristai bus sužeisti ar net žus. Sakysiu tiesiai - visiškas absurdas šiuolaikiniame pasaulyje griauti valstybių sienas jėga. Rusai ir ukrainiečiai yra gan giminingos, artimos savo praeitimi ir kultūra tautos. Jei dauguma Ukrainos visuomenės apsispręs žengti į priekį atmetę didžiulę korupciją ir savivaldžiavimą ir panorės būti kartu su Europos Sąjunga, tai niekas neturi teisės tam trukdyti. Tuo labiau iš užsienio šalies pasitelkiant provokaciją ir tankus, raketas bei kitokią ginkluotę.25. Žemaitukė
(2014-04-08 23:38:52)
(86.38.130.101) Parašė:

''Ekspertai''išsigimsta, tik klausimas kodėl: kažko bijo, vykdo kažkieno užduotis, dirba kažkam už kažkieno pinigus? Tie, kurie nori žinoti tikrą informaciją, ją klausosi iš pirmų lūpų, žiūri savo akimis ir išvadas darosi patys. Kad susirinktum tikrą ir visą informaciją, reikia žiūrėt, klausyt Rusijos, Ukrainos, Vokietijos, JAV bei kt. valstybių žiniasklaidą. Na, o Lietuvos žiniasklaida užsiima dezinformacija.24. Diedukas 22-a nesamonei
(2014-04-08 22:11:42)
(88.223.51.123) Parašė:

Ar buvot ten, kad matėt?23. Gintautas
(2014-04-08 22:01:53)
(78.62.25.203) Parašė:

Riboto mastymo zmgeliai daug kamentaru raso.Prapleskite mastysena, disponuokite informacija.Toli zengti nereikia, Lietuvoje FSB jauciasi kaip namuose.Nesigilinsiu,nes gaugumos mastysenos ir isitikinimu nepakiaisiu.22. Nesamonės
(2014-04-08 16:19:25)
(212.59.6.119) Parašė:

Patys matėm, kaip išlydėjo saško byliji draugužius su snaiperiais iš apartamentų, tai nereikia versti bėdos rusų karininkams.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras