2020 m. vasario 21 d.

 

Paskelbė papildomą vaikų dienos centrų finansavimo konkursą

Paskelbta: 2014-01-13 15:12 Autorius: Naujienų redaktorius
Pakruojo šv. Jono Krikštytojo parapijos Vaikų dienos centras. Nuotr. iš „socistaigos.pakruojis.lt“
Pakruojo šv. Jono Krikštytojo parapijos Vaikų dienos centras. Nuotr. iš „socistaigos.pakruojis.lt“

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) šiemet skyrė papildomai 800 tūkstančių litų vaikų dienos centrų veiklai vykdyti.

Paraiškas iki sausio 28 dienos pateikti kviečiamos organizacijos, turinčios ne mažiau kaip trejų metų patirtį šioje srityje.

Per šį papildomą konkursą tikimasi finansuoti apie 30 projektų. Dar su 171 vaikų dienos centru, laimėjusiu konkursą dėl finansavimo praėjusiais metais ir gaunančiu dalinį finansavimą per SADM projektus, sutartys pratęstos ir taip esą sudarytos sąlygos teikti paslaugas nenutraukiant veiklos.

Joms 2014 metais nereikėjo iš naujo dalyvauti konkurse, teikti projektų, laukti sprendimo, todėl nebuvo finansavimo pertrūkio. Tokiu pat principu numatoma pratęsti sutartis su tinkamai veiklą vykdžiusiais projektų vykdytojais ir 2015-aisiais.

„Šis sprendimas buvo priimtas atsižvelgus į organizacijų, dirbančių šioje srityje, siūlymus, kadangi jautrioje rizikos šeimų vaikų priežiūros srityje labai svarbu užtikrinti galimybės tęstinei veiklai. Tai padės siekti vaikų dienos priežiūros kokybės, orientuotis į ilgalaikius darbo su vaikais ir šeimomis tikslus“, – teigiama SADM pranešime.

Vaikų dienos centrų, su kuriais buvo pratęstos sutartys, veiklos finansavimui 2014 metais skirta 7 milijonai 315 tūkstančiai litų. Vaikų dienos centruose vaikams suteikiama galimybė ruošti pamokas, užsiimti saviraiška, kūrybine, sporto veikla, gauti maitinimą, mokoma higienos įgūdžių, savarankiškos veiklos, teikiama pagalba dienos centrus lankančių vaikų šeimoms.

socmin.lt“, „ekspertai.eu“ inf.

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras