2020 m. birželio 2 d.

 

Partijos „Nacionalinis susivienijimas“ lyderis V. Radžvilas pranešė, kad pasirengęs pakartoti sąjūdį

74
Paskelbta: 2020-04-02 11:52 Autorius: ekspertai.eu
V. Radžvilas. Nuotr. facebook.com
V. Radžvilas. Nuotr. facebook.com

Politinės partijos „Nacionalinis susivienijimas“ lyderis Vytautas Radžvilas pranešė, kad pasirengęs pakartoti sąjūdį.

„Ir vis dėlto Sąjūdį teks pakartoti“, - visuomeniniuose tinkluose informavo politikas.

Pasak V. Radžvilo „prof. R. Čepaitienės straipsnis („Sąmoningumo paieškos“, skelbiamas portale respublika.ltekspertai.eu past.) yra atsakymas į klausimą, kodėl Nacionalinis susivienijimas buvo projektuojamas ir steigiamas būtent kaip sąjūdinė politinė jėga“.

„Nėra ko slėpti – užsiminus apie sąjūdinio tipo partiją, ne kartą teko išvyksti nustebusius pašnekovų žvilgsnius ar net sunkiai slepiamus pašaipos žiburėlius akyse. Koks dar Sąjūdis?! Sąjūdis buvo ir jo niekada nepavyks pakartoti! Šventa tiesa – ano prieš trisdešimt metų valstybę atkūrusio Sąjūdžio mechaniškai pakartoti neįmanoma. Šia prasme posakis, kad neįmanoma įbristi į upę du kartus, yra teisingas.

Bet pati upė – o ji yra tautos ir valstybės gyvenimo tėkmė – niekada nesustoja. Todėl yra kur įbristi iš naujo. Ir tai tenka padaryti, kai tos upės srautą sutrikdo jo vagą kartais užtvenkiančios ir jo tėkmę sklandžią tėkmę nutraukančios kliūtys. Kartais tai būna tiesiog per daugelį metų įvairiais būdais susitvenkę purvo ir visokiausio šlamšto kamščiai. Kad upė vėl ramiai tekėtų, nepakanka juos tai šen ten, tai ten prastumdyti. Būna, kad upės vagą reikia išvalyti visą ir iki dugno. Tai ir yra Lietuvos istorijoje vis pasikartojančių sąjūdžių darbas. Sąjūdžių, o ne mėginančių gyventi iš smulkių to purvo ir šlamšto pravalymo ir susilaupusių šiukšlių aprankiojimo darbų sisteminių ar lyg ir ne visais sisteminių partijų reikalas. Straipsnyje kaip tik ir atskleidžiamas tikrasis – būtent sąjūdinis – laukiančio darbo mastas.

Ruošdamas dirvą Nacionaliniam susivienijimui, Tautos Forumas, kurio aktyvi narė yra ir straipsnio autorė, vadovavosi nuostata, kad vis labiau purvo tvenkiama Lietuvos gyvenimo upė lėtėja. Buvome tikri, kad anksčiau ar vėliau ji visiškai sustos ir ją prireiks valyti. Negalėjome numatyti šios pandemijos ir jos sukeltos krizės, bet neabejojome, kad ta mūsų tautą ir valstybę žudanti, kiaurai perpuvusi santvarka subraškės nuo pirmo stuktelėjimo į jos pamatus. Koks sutapimas – Nacionalinio susivienijimo Steigiamasis suvažiavimas vyko jau šios pandemijos ir krizės fone. Ir jame buvo priimta ne partijos, bet sąjūdinės partijos programa – kovos už Lietuvos atsinaujinimą ir išlikimą programa. Pačiu laiku – ta Sąjūdžio diena atėjo pati ir savaime, niekieno nekviesta. Kaip nelaukta viešnia. Bet suspėjome pasiruošti ją pasitikti“, - informavo partijos „Nacionalinis susivienijimas“ lyderis.

Ekspertai.eu primena, kad V. Radžvilo vadvaujamos partijos programoje pabrėžiama, kad „priklausomybė euroatlantinei bendrijai yra kertinis Lietuvos civilizacinio ir geopolitinio tapatumo dėmuo“ ir tai lemia ir nekintantį Lietuvos interesą būti NATO ir Europos Sąjungos nare“.

„Kylant naujiems pasaulinės galios centrams ir stiprėjant euroatlantinės bendrijos narių tarpusavio prieštaravimams Rusijos vis atviriau ir atkakliau reiškiamos geopolitinės pretenzijos Lietuvai nebėra vienintelis grėsmės šalies nacionaliniam saugumui ir valstybės išlikimui šaltinis“, - skelbia „Nacionalinis susivienijimas“.

V. Radžvilo vadovaujama partija nurodo, ką svarbiausio reikia padaryti Europos Sąjungos politikoje:

1) priešintis ES kariuomenės kūrimui, dubliuojančiam NATO veiklą Europoje ir pavojingai skaldančiam euroatlantinę vienybę, didinančiam įtampą su svarbiausia Lietuvos užsienio politikos partnere ir saugumo garantu – JAV;

2) ES politikoje reikšti lygų nacių ir sovietų režimų nusikaltimų vertinimą;

3) energetinio saugumo srityje atšaukti ES pritarimą „Nord Stream 2“ projektui, didinti atsinaujinančių energijos išteklių plėtros investicijas Lietuvoje, greitinti sinchronizacijos projektus ir formuoti vieningą ES poziciją energetinių išteklių prekybos su Rusija ir JAV klausimais.

Plačiau susipažinti su V. Radžvilo „Nacionalinio susivienijimo“ vertybėmis bei iš vis labiau agresyvėjančios Rusijos kylančiomis grėsmėmis galima publikacijoje „Priklausomybė euroatlantinei bendrijai yra kertinis Lietuvos civilizacinio ir geopolitinio tapatumo dėmuo“.

Ekspertai.eu taip pat primena, kad V. Radžvilo ir jo bendraminčių sąjūdiečių nuomone, išsakytą 2018 b. birželio mėn. minint Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio (LPS) 30-metį, „dalyvavimas NATO ir Europos Sąjungoje Lietuvai padeda atsispirti prieš vis agresyvesnę putiniškos Rusijos politiką“.

Keli susiję:

„Nacionalinis susivienijimas“ skiriasi nuo visų šalyje esančių partijų – tai Lietuvos atsinaujinimo ir pertvarkos partija

Dalyvavimas NATO ir Europos Sąjungoje Lietuvai padeda atsispirti prieš vis agresyvesnę putiniškos Rusijos politiką

Besiburianti nauja partija „Nacionalinis susivienijimas“ siūlo Lietuvos atsinaujinimą ir atgimimą

Vytautas Radžvilas dešifruoja Kremlių

Lietuvoje su 5-ąja Rusijos kolona ranka rankon dirba ir 6-oji Rusijos kolona

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
74. Lietuviai
(2020-04-04 08:28:29)
(84.15.189.109) Parašė:

Jau turime zmoniu partija, konsaervatorius. Visi vieningai balsuokime uz zmoniu partija!73. Romas > 72. Ar nesusimastet
(2020-04-03 19:57:00)
(77.111.246.174) Parašė:

As netapatinciau tos pamazgu duobes su TSRS. Taip, TSRS nebuvo rojus, bet jo nebuvo ir nera, niekur Pasaulyje. TSRS buvo Respuliku ir Tautu lygybe - vienodos kainos, algos, pensijos ir t.t. Su ES pagalba Lietuvoje buvo viskas sugriauta ir sunaikinta ekonomika, uz ka ES "numesdavo kaula", maziau 2 mlrd. pasalpos teoriskai, o istikruju tai yra apie 1 milijarda. Tarybiniais metai Lietuvoje buvo sukurta stipri ekonomika. Mazai kas prisimena, bet tarybiniais metais, LTSR i metus gaudavo apie 1,3-1,4 milijardu doleriu dotaciju. Bet nereikia pamirsti, kad tai lygu apie 9 milijardus siuolaikiniu doleriu. Dar karta pakartosiu - rojaus nebuvo, bet ir nebuvo siuolaikinio pragaro. Nepagalvokite kad turiu iliuziju TSRS atzvilgiu, visiskai ne. As uz tai kad vertinti viska objektyviai. Kas del Vokietujos - paklauskite Rytu Vokietijos gyventoju - kada ju pragyvenimo lygis buvo aukstesnis, dabar ar DDR laikais? As atsakyma zinau - ne karta klausiau, o ir nykstancius miestus maciau.72. Ar nesusimastet???
(2020-04-03 17:29:07)
(31.17.252.166) Parašė:

Ar eurosojuzas siandien jums neprimena sovietu sajungos? Pabandykit siandien isvaziuoti, isskristi ar kitaip pabegti is Lietuvos - brolyciai, sienos tai uzdarytos! Europos sienos atviros tik ivaziavimui (pagal uno migracijos pakta), bet jos uzdaros is vidaus!!! --- kazkada pries rinkimus i bundestaga buvo toks plakatas - Sienas reikia saugoti ne is isores, o is vidaus. Ta diena atejo ir labai nelauktai! kaip ir demokratines vokietijos siena buvo pastatyta nelauktai, nors visa laika buvo garantuojama, kad niekas jokios sienos statyti nesiruosia... gal galvojat, kad tai susije su pandemija? Juokiasi siokia diena bil geitas, rotsildai, sorosai is musu ir trinasi rankas, ziuredami i groteskinius vaizdus...71. Su pakeltu pirstu rodyti i taikini!
(2020-04-03 17:13:36)
(31.17.252.166) Parašė:

Pandemija aiskiai rodo, kas, is kur ir per ka orkestruoja turbo-greicio perejima i "naujaja pasaulio tvarka" - tai UNO, pasauline sveikatos organizacija, pasaulinis valiutu fondas ir visokios "pilkosios zonos" nevalstybines organizacijos ir fondai, masines medijos! Jas visas valdo filantropais save vadinantys ir tik Gero pasauliui norintys Rockfeleriai, Rotsildai, Bill Gates, Sorosas ir dar kelios seimos... 1. UNO - pastatyta ant Rockfelerio zemes sklypo, tikslas - taikos ir demokratijos ivedimas. Kas is tikruju vyksta? Spalvotos revoliucijos ir karai! Migracijos paktas= tautu genocidas! I ten reikia pirstu rodyti!!! 2. WHO (pasauline sveikatos organizacija). Paziurekit dar karta Event 201, kuris ivyko 2019 spalio 18. Kas sedejo ir ka aptare Bil Geito atstovas, farmacijos konserno, lufhansos atstovas, mediju, hopkinso universiteto ir vienas KINIJOS (!) atstovai??? Tai buvo pratybos, kurios ir prasidejo realybeje Kinijoje gruodzio menesi!!! Tai sutapimas??? Dabar tai vyksta realybeje! -- Kas slypi uz WHO? Si organizacija issivyste is is vienos Rockfelerio sveikatos organizacijos. Oficialiai WHO vadovauja vienas is Etiopijos buvusiu teroristu, o is tikruju - Bil Geitas su savo milijardinemis investicijomis. Visus "filantropus" remejus galima rasti WHO organizacijos sarase. Ju tikslas? Priversti valstybes investuoti milijardus i medicinos koncernus testu, skiepu, apsauginiu priemoniu gamybai! Bil geitas atvirai sake, kad skiepu pagalba galima reguliuoti zmoniu skaiciu zemeje! Apie ka jis kalba? Ar tik ne apie genocida? --- Is karto veikia abi organizacijos - UNO dabar masikai perkelia migrantus i Europa, o WHO su pandemija uzdare europiecius namu arestui! WHO pavyko namu arestui uzdaryti net 1,3 mlrd. Indijos gyventoju! Jei Indijoje tai vyko brutaliai su lazdomis, tai europieciai isikalino save laisvanoriskai. Ir net nurodo savo lokalizacijos vieta! savanoriskai! Kitaip: i gulaga - savanoriskai!70. Trigrašis
(2020-04-03 17:05:18)
(178.16.34.170) Parašė:

Atsirado dar vienas svajoklis.Pakartos jie Sąjūdį.Nejuokinkit jūs žmonių.Jūs tie patys globalistai,jus puola rusai,reikia daugiau pinigų ginklavimuisi,leisti homoligoniams skleisti savo iškrypėliškas įdėjas,dar giliau lįsti į ES s*binę.Mano galva,jūs eiliniai pri2rkai,norintys pakliūti prie valdžios lovio.69. Kokie dar
(2020-04-03 16:13:03)
(84.15.189.109) Parašė:

Sajudziai nauji. Zmoniu partija jau yra. Visi per rinkimus bukime su zmoniu partija!68. apie 39. SUĮŽULĖJĘS. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com
(2020-04-03 13:54:02)
(82.125.142.164) Parašė:

Kaip cia srase vienas is komentatoriu : Smegenys - daiktas labai idomus. Ju visai nesimato, bet, jeigu truksta - matosi momentaliai...67. Darijus
(2020-04-03 13:52:46)
(185.6.235.155) Parašė:

Nr.48-am: Įdomu, kur pritapo sociopatas Kažkada?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Naujausi komentarai