2020 m. birželio 2 d.

 

Pakistano šiaurės vakaruose nukauta mažiausiai 80 teroristų

1
Paskelbta: 2014-05-21 08:55 Autorius: ELTA, ekspertai.eu

Mažiausiai 80 teroristų buvo nukauta per Pakistano kariškių operaciją Šiaurės Vaziristano regione šalies šiaurės vakaruose. Tai trečiadienį pranešė naujienų agentūra „Xinhua“.

Televizijos kanalo „Aaj-TV“ duomenimis, antradienį Pakistano karinės oro pajėgos atakavo kovotojų slėptuves prie Miranšaho ir Mir Ali miestų, esančių netoli sienos su Afganistanu. Po to vyriausybės pajėgos užtvėrė kelius, vedančius į spėjamą teroristų buvimo vietą, o vietos valdžia paskelbė regione komendanto valandą.

Nukautų ir sužeistų kovotojų tapatybės kol kas nenustatytos, bet, kaip praneša Pakistano žiniasklaida, jie susiję su išpuoliais prieš vyriausybės kariuomenę.

Taip pat pranešama, kad per operaciją sugriauti keli gyvenamieji namai. Būgštaujama, kad po griuvėsiais gali būti žmonių.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
1. Letas Palmaitis
(2014-05-22 00:50:00)
(78.62.221.179) Parašė:

Kas tie "teroristai"? Mūsų laikais "teroristas" - nieko nepasakantis žodis. Tiksliau - orveliškai pasakantis kiekvienai namų šeimininkei "blogas". "Teroristas" yra tas, kuris daro arba kalba ne taip, kaip reikalauja valdžia. JAV visą laiką pritardavo putkino "kovai prieš čečėnų terorizmą", o dabar - cha-cha-cha - Baltieji Rūmai paskelbė jau 103073 parašų peticiją, reikalaujančią priskirti ruskiją prie terorizmą remiančių valstybių, t.y. pati ruskija su putkinu pasirodo esanti teroristinė: petitions.whitehouse.gov/petition/designate-russia-state-sponsor-terrorism/XMjbTltM (kas abejojo po gyvenamųjų namų sprogdinimo Maskvoje, Volgodonske ir Buinakske 1999 m., Litvinenkos nužudymo 2006 m. ir Kačinskio lėktuvo susprogdinimo 2010 m., jau neminint savais skelbiamų piliečių genocidą Čečėnijoje!) - putkino agentūriukai, žinoma, atkirs, kad "Amerika bloga". O ką jie dar gali pasakyti su savo protelio platybe?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras