2020 m. vasario 18 d.

 

Pakistane kovotojai užpuolė kalėjimą

Paskelbta: 2013-07-30 08:34 Autorius: Naujienų redaktorius
Pakistano žemėlapis. Bbc.co.uk iliustracija
Pakistano žemėlapis. Bbc.co.uk iliustracija

Policijos uniformas vilkintys Talibano kovotojai Pakistane užpuolė kalėjimą. Pranešama, kad per sumaištį dalis kalinių pabėgo, informuoja BBC.

Išpuolis kalėjime Dera Ismail Chano mieste prasidėjo keliais sprogimais pirmadienį apie vidurnaktį. Po sprogimų ginkluoti užpuolikai pradėjo šaudyti.

Užpultame kalėjime laikoma šimtai talibų ir kovotojų, priklausančių draudžiamoms grupuotėms. Mieste įvesta komendanto valanda, o pareigūnai tebekovoja su kalėjimą užpuolusiais asmenimis.

Atsakomybę už išpuolį prisiėmė Pakistano talibai. Jų atstovas sakė, kad jie išlaisvino apie 300 kalinių. Pasak miesto pareigūno, pabėgo daugiau nei 200 kalinių. Šešis iš jų policija jau sučiupo. Pareigūnas Pakistano žiniasklaidai sakė, kad kovotojai kalėjime padėjo kelias dešimtis sprogmenų ir 14 iš jų jau pavyko neutralizuoti.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras