2020 m. sausio 27 d.

 

Nuo skandalingos A. Skardžiaus tarnystės Maskvai paviešinimo praėjus dviems mėnesiams, prokuratūra suteikė informacijos

72
Paskelbta: 2014-07-16 21:23 Autorius: ekspertai.eu

Seimo narys, konservatorių partijos lyderis Andrius Kubilius įžiebė didelį skandalą, kai šių metų balandžio mėnesį demaskuodamas Seimo nario Artūro Skardžiaus veikimą prieš Lietuvos valstybę ryžtingai kreipėsi į Generalinę prokuratūrą.

A. Kubilius kreipėsi į prokuratūrą demaskavęs A. Skardžių ir atskleisdamas, kad šis ne tik paprastas aferistas, bet Rusijai tarnaujantis pažas.


„Negaliu daugiau taikstytis su tokia Seimo nario, o ypač Seimo specialiosios komisijos pirmininko veikla, kai sąmoningai ir visiškai neatsakingai yra skleidžiamas melas, dezinformacija ir siekiama diskredituoti svarbiausius strateginius energetikos projektus. Tokie neatsakingi veiksmai pagaliau turi būti sustabdyti“, - tuomet teigė A. Kubilius.

Konservatorius nustatė, kad A. Skardžiaus veikla visiškai atitiko Rusijos interesus.

„A. Skardžiaus sąmoningo diskreditavimo taikiniu tapo Suskystintųjų gamtinių dujų terminalo, Visagino atominės elektrinės statybos ir Ignalinos atominės elektrinės uždarymo projektai“, - atskleidė jis.

Politiko prašymas buvo grindžiamas trimis svariais motyvais:

1. A. Skardžius, būdamas laikinosios Seimo komisijos pirmininkas, parengė ir pateikė Komisijai svarstyti tyrimo išvadas, kurios neatitinka tikrovės, kuriomis sąmoningai ir kryptingai siekiama diskredituoti Lietuvos Respublikai, jos suverenitetui, energetinei nepriklausomybei ypatingai svarbius energetinius projektus.

2. A. Skardžius, piktnaudžiaudamas savo kaip laikinosios Seimo komisijos pirmininko įgaliojimais, vilkino ir sąmoningai trikdė Lietuvai strategiškai svarbių energetikos projektų įgyvendinimą.

3. A. Skardžius viešojoje erdvėje skleidžia tikrovės neatitinkančią informaciją, sąmoningai bandydamas diskredituoti Lietuvai strategiškai svarbių energetikos projektų įgyvendinimą.

„A. Skardžiaus tyčia atliekami veiksmai atitinka nesenai paskelbtoje Valstybės saugumo departamento (VSD) ataskaitoje dėl grėsmių nacionaliniam saugumui išdėstytus faktus apie Rusijos interesą diskredituoti ir žlugdyti Lietuvos energetinius projektus. Pasak VSD, tuo užsiima Rusijos specialiosios tarnybos, o jų taikiniais yra asmenys, galintys priimti Rusijai naudingus sprendimus ar skleisti jai naudingą informaciją viešojoje erdvėje. A. Skardžiaus veikla akivaizdžiai atitinka VSD išdėstytą svarbių energetinių projektų diskreditavimo schemą ir teisėsaugos institucijos turi užkirsti kelią tokiai veiklai“, - taip savo kreipimąsį į teisėsaugą komentavo šešėlinės vyriausybės vadovas.

•••••••

Nuo šios skandalingos A. Skardžiaus tarnystės Maskvai paviešinimo praėjus dviems mėnesiams, ekspertai.eu kreipėsi į prokuratūrą, prašydami suteikti informacijos, kokioje stadijoje yra Lietuvai gyvybiškai svarbus tyrimas.

„Šių metų balandžio 25 d. prokuroras, išnagrinėjęs Seimo nario Andriaus Kubiliaus pareiškimą, vadovaudamasis  Baudžiamojo proceso kodekso 3 str. 1 d. 1 p., 168 str. atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą, nes nepadaryta veika, turinti nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių“, - pranešė Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyrius.

Kokių veiksmų imsis (ar jau ėmėsi) pripažintas tikrųjų Lietuvos patriotų lyderis A. Kubilius po šio prokuratūros akibrokšto, informacijos kol kas nėra.

Susiję:

A. Skardžius: „Palietėme tik ledkalnio viršūnę“

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
72. aAlgirdas
(2016-07-19 06:44:01)
(78.56.79.247) Parašė:

šiaip tai save gerbiantis žmogus, po prokuratūros atsisakymo pradėti bylą bent ATSIPRAŠYTŲ. Tokia tad Kubiliaus garbė.Tiesiog vargšas.71. Rasytė
(2016-07-19 02:55:20)
(89.116.94.94) Parašė:

Nenoriu tikėti, kartu mokiausi, jis labai principigas, sąžiningas...suprantu tik tiek, jeigu tu eini prieš eismą, tai tave suvažinėja....Artūrai, aš tave palaikau.70. Klemas
(2014-10-28 22:31:13)
(77.79.25.38) Parašė:

Rusai puola. Visi lyskit į kubilą.69. Varge...
(2014-10-13 20:16:43)
(81.155.55.103) Parašė:

Kokia supuvusi turi būti sistema, kad joje gali klestėti tokie išsigimėliai, kaip Vasiliauskas,Kubilius,Friklis ar Coperis?68. Bočius75
(2014-09-17 16:25:02)
(94.244.103.167) Parašė:

Nėra ir nebuvo jokio " Šviesios ateities " spindulėlio nei prądžioje t.v. " Nepriklausomy bės " nei " tunelio " gale...Tik Dievas ar Visatos Dėsniai baus mūsų " savus " REPTILO IDUS-ŽVĖRIS ...TEPRASMĘNGA JIE SKRĄDŽIAI ŽEMĖS MINDAUGO IŠDAVIKŲ PALIKUONIŲ KARTA SU VISOMS SAVO ĄNGIMIS-IŠPEROMIS AMŽIAMS...TEBŪNIE TAIP...67. Šitas konservų buožgalvis
(2014-08-13 23:47:13)
(109.154.46.188) Parašė:

turi atsakyti, kaip patratino snora, ale taip graziai, kad senelis pencinykas Kuperis nesitikejo, kad taip turtingai iseis i pensija apgaves lietuvius padedant grybauskiniai kubiliniai mafijai, taip, kad viktoriuko byla palyginus juokinga su kubilo pavogtais pinigais is snoro ir energetikos66. senjoras
(2014-08-13 23:41:57)
(109.154.46.188) Parašė:

O įdomu būtų sužinoti, kokios firmos ir kokias sumas paaukojo Kubilienės labdaros fondui, už jos vyro populisto darbą parduodant Lietuvą.65. KUBILIAU
(2014-08-13 23:36:51)
(109.154.46.188) Parašė:

Kiek tamsta sulauzei likimu paskandindamas Snora, siandiena tu didvyris, bet ne visiems taip atrodo, tikiu, kad gyvenimas tave nubaus, jei ne pati, tai per vaikus ar anukus, gyvenimas tau parodys ir kita puse, kurios tu nusipelnei, sulauksi labai juodu dienų , labai juodos pabaigos, nes daug žmonių to nori.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras