2020 m. sausio 21 d.

 

Nuo šiol prezidentas G. Nausėda reguliariai dirbs ne tik Vilniuje, bet ir šalies regionuose

20
Paskelbta: 2019-12-11 08:18 Autorius: ekspertai.euGruodžio 10 d. tapo didele švente visiems Utenos rajono gyventojams – Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda su komandos nariais vienai darbo dienai persikėlė į Utenos regioną, kur susitiko su vietos savivaldybių merais, Dusetose bendravo su miesto bendruomene ir mokiniais, susitiko su Utenos regiono žiniasklaida.

„Nuo šiol prezidentas reguliariai dirbs ne tik Vilniuje, bet ir šalies regionuose“, - skelbiama Prezidentūros pranešime visuomenei „Prezidentas darbo dieną praleido Utenos regione“.Susitikime su Utenos, Zarasų, Anykščių, Ignalinos, Molėtų rajonų merais ir Visagino vicemere šalies vadovas aptarė savivaldybių finansavimo ir skolinimosi galimybes, Utenos regionui kylančius didžiausius iššūkius ir regioninį bendradarbiavimą.

„Didžiausia ir pasikartojanti problema, kurią aš matau daugelyje savivaldybių, yra efektyvaus ir abipusio bendradarbiavimo tarp centrinės valdžios ir regioninės valdžios, savivaldybių, trūkumas“, - pasakė prezidentas pridurdamas, kad regioninės politikos, tokios, kuri būtų ne tam tikro miesto, bet centriniu lygiu koordinuojama politika, šiuo metu nėra.

Zarasų r. mieste Dusetose Prezidentas apsilankė Kazimiero Būgos gimnazijoje, bendravo su mokiniais ir miesto bendruomene. Šalies vadovas pasidžiaugė aktyviais miestiečiais, kurie ne tik išlaiko ir puoselėja senąsias tradicijas, bet ir kuria naujas.„Mokyklos yra mūsų kultūros žiburiai, tad mokyklų uždarymas ne visada yra išeitis. Manau, kelias, efektyvinant švietimo sistemą regionuose, yra jungti mokyklas, darant jas kultūros židiniais ne tik mokiniams, bet ir kitiems miestelio ar rajono gyventojams“, - atkreipė dėmesį šalies vadovas.

Prezidento Ekonominės ir socialinės politikos grupės patarėjai dalyvavo susitikimuose dėl sveikatos priežiūros paslaugų tinklo situacijos ir paslaugų prieinamumo senyvo amžiaus asmenims bei žmonėms su negalia globos, slaugos ir pagalbos namuose. Vėliau vykusioje apskritojo stalo diskusijoje su Utenos apskrities verslo bendruomene buvo aptarti jai aktualiausi klausimai. Dalyviai buvo kviečiami išsakyti savo pasiūlymus, kaip gerinti verslo aplinką šalyje ir stiprinti regionų patrauklumą, pakalbėti apie investicijas, darbo vietų kūrimą ir verslo indėlį sprendžiant visuomenei rūpimas problemas.Aplinkos ir infrastruktūros grupės patarėjai susitikime su Utenos apskrities ūkininkais aptarė jiems kylančius iššūkius ir problemas. Su regiono savivaldybių administracijų atstovais buvo kalbama apie nuotekų tinklų prijungimo prie centralizuotų tinklų pažangą, iššūkius, su kuriais susiduria savivaldybės, organizuodamos keleivių vežimą vietiniais maršrutais. Susitikime su Valstybinių miškų urėdijos regioniniu padaliniu šalies vadovo komandos nariai kalbėjo apie valstybinių miškų valdymo aktualijas.

Prezidento Teisės grupės patarėjos dalyvavo susitikimuose su Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus, Utenos apylinkės teismo atstovais, savivaldybės Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus, teikiančio pirminę teisinę pagalbą, darbuotojais.Švietimo, mokslo ir kultūros grupės patarėjai aktualius regioninės kultūros politikos klausimus aptarė su Utenos apskrities regionine kultūros taryba. Susitikime su mokyklų vadovais ir regiono savivaldybių švietimo skyrių atstovais svarstyti mokyklų vadovų kadencijų įgyvendinimo ir mokyklų tinklo planavimo iššūkiai, švietimo pagalbos ir neformaliojo vaikų švietimo prieinamumo užtikrinimo klausimai. Taip pat vyko susitikimai su regiono nevyriausybinėmis organizacijomis.

Šaltinis: prezidentas.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
20. Faktas
(2019-12-13 12:12:53)
(196.158.13.214) Parašė:

Jau lektuvnesi uzgesinot?19. Faktas
(2019-12-13 12:09:20)
(196.158.13.214) Parašė:

Rusai taikdariauja :D18. aga
(2019-12-13 12:04:46)
(77.90.66.54) Parašė:

dirbti suprantama jis gali kur nori,tik is to "darbo"nulis kablelis nulis,koks skirtumas is kokios pakampes palos "rusai puola"17. zinoma
(2019-12-11 21:23:35)
(78.58.24.230) Parašė:

LR yra straipsnis , kad Kaune Silainiu rajone Jav pilietis jaunas 29 metu vaikinas begiojo netoliese salia mokyklos visiskai nuogas . Kaip zinia siandien labai salta , galejo vaikino kunas susalti . Uz ka jaunuoliams ir tevams tokia kancia .? Kas Kaune nuo seno gyvena tas zino , kokiu gauju biznieriu Silainiai teritorija ?. Zinant , Kad Kaune prekiaujama ivairiais nuodais , prievartos nuodais narkotikais , nesunku iziureti , kad sis Jav pilietis buvo apsvaigintas , apnuodytas , gali buti isbandomi nuodai kaip veikia nuodai psichika ?. Nuodai n vadinami narkotikai veikia Jaunuoliu svaiginamu psichika kruvinai , jie tampa valdomais zombiais , tampa valdomi terorizmu . Tokiu saltu metu nei vienas Zmogus banditu nepaliestas nuogai nenusirengs . Gali buti dar , kad sitam vaikinui buvo naudojamas psichotroninis - elektromagnetinis ginklas t.y teroristine prievarta , kai Zmpgaus elgesi uzvaldo nusikaltelis teroristas . Vieni nuodijo , kiti filmavo , gal kur patalpins porno puslapiuose is ko byra nusikalteliams beprotiski pinigaqi ?. Dabar taip draskomas Jaunimas . Dabar nusikalteliai prekyba Zmonemis labai stipriai grobia jaunuolius vyksta prekyba gyvosiomis prekemis . Niekas netikrina kokiais nuodais slaptai prekiauja Kauno , Vilniaus mirties nesejai . Stai dabar si vaikina suluosinta nuodais sodins i kalejima uz prievartavima . Gal dabar jau ir i kalejima galimai sodinti irgi jau biznis ?. Ten isnaudos jauna ?. Kas apgins per prievarta prievartaujamus , zudomus vaikinus ?. Tapo gresme ir vaikinams . Kauno zmogzudziu gauja prigalvoja pelno is visko kas tiktai juda . Stipraaus darbo kovojant su nusikalstamumu ginant musu grazu bejegi patiklu Jaunima .16. Grazu ....................
(2019-12-11 20:44:40)
(94.197.120.63) Parašė:

labai madinga kai esi valdzioja reklamuotis su vaikuceis ,tulpes sindromas ji ir mego vaikucius,pachliopke dalino.Senas varijantas sumasik ka naujo.15. ar buvo tėvų sutikimai
(2019-12-11 13:44:25)
(88.216.114.123) Parašė:

skelbti vaikų foto portale? Kur vaikų teisės?14. U-2
(2019-12-11 13:30:58)
(213.226.181.18) Parašė:

Neblogai bet tik neblogai. Lietuvai butu idealu, jeigu Gaytanas su visa komanda persikeltu dirbti y Menuly ir ten uzsilaikytu. Rusu puolimo metu, is ten jis galetu saugiai ir maloniai vadovauti jau yprastam tokiais atvejais nuotoliniam Lietuvos "vadavimui".13. visiems
(2019-12-11 13:16:38)
(213.190.48.241) Parašė:

rašantiems, tipo prezas nežino kaip liaudis gyvena, ypač provincijoje, nejuokinkit.... žino geriau nei tie patys aborigenai apie save.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi
Lietuvos propagandistai sutrikę
20 Gal todėl Lietuvos „elito“ propagandistams nurodyta taip beatodairiškai niekinti „sovietmetį“? Kad šiandien nebūtume tokie vieningi ir stiprūs, kokie buvome 1988-1991 m.? Nes tai buvo „sovietmetis“.
V. Ušacko, N. Starikovo ir V. Žukovskio nuomonės apie permainas Rusijoje
23 V. Ušackas teigė manąs, kad tokiu būdu siekiama atitraukti žmones nuo valstybėje esančių ekonominių problemų. Rusijos premjeras Mišutsinas, tai tie patys kiaušiniai, tiktai profiliu.