2020 m. vasario 23 d.

 

Musoninių liūčių sukelti potvyniai Pakistane pasiglemžė dešimčių žmonių gyvybes

Paskelbta: 2013-08-06 09:30 Autorius: Naujienų redaktorius

Musoninių liūčių sukelti potvyniai Pakistane pasiglemžė dešimčių žmonių gyvybes. Nuo praėjusios savaitės trečiadienio žuvo mažiausiai 58 gyventojai, 66 000 tiesiogiai nukentėjo nuo vandens masių, sakė kovos su katastrofomis tarnybos vadovas Mirza Kamranas Zia, kuriuo remiasi agentūra AFP.

Nors dabar vandens lygis slūgsta ir žmonės pradeda grįžti į savo namus, daugiau, nei įprasta, kritulių prognozuojama iki rugsėjo.

Pasikartojantys potvyniai, anot ekspertų, yra globalios klimato kaitos padarinys. Ypač didelį nerimą kelia padėtis Vidurio Pakistane, kur vėl laukiama ištvinstant kalnų upių.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras