2020 m. liepos 4 d.

 

Ministras tęsia darbo vizitus į šalies savivaldybes

1
Paskelbta: 2017-05-13 07:25 Autorius: ekspertai.eu

Ministras Linas Kukuraitis susitiko su Pasvalio bei Biržų rajonų merais ir bendruomene, aplankė socialinės globos įstaigas.
 
Susitikimo metu aptarti opiausi socialinės srities klausimai, tarp jų bendruomenių stiprinimas, seniūnų vaidmuo kuriant socialinę gerovę, šeimos ir vaikų saugumo užtikrinimas, socialinės atskirties mažinimas bei kiti aktualūs klausimai.

Šaltinis: socmin.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
1. NUOMONĖ
(2018-06-27 14:04:01)
(87.182.89.145) Parašė:

PAŽIŪRĖKIT TAPINO LAIDĄ, KIEK PINIGŲ IŠ MINISTERIJOS IŠVOGĖ BUVĘS MINISTRAS PAGOJUS. KIEK IŠVOGS ŠITAS CARITO KUKERIS-KAIKARAS GLAUSDAMAS PRIE SAVĘS PABĖGĖLIUS. KITOJ VALSTYBĖJ DAUGIAVAIKĖ ŠEIMA GAUTŲ JEI NE BUTĄ, TAI NAMĄ IR TŪKSTANTĮ EURŲ PAŠALPŲ, O NE SUPUVUSIUS DOVANŲ BLIŪDUS. ŠALIS, KUR KIEKVIENAS ŽMOGUS TURI BŪTI SUSKAIČIUOTAS, KAD NEREIKTŲ DALYTEI VARGTI SUTEIKIANT PILIETYBĘ PIETŲ AFRIKOS ŽYDAMS. TAS PATS MATĖSI IR STANKŪNAITĖS BYLOJE. KAŽKOKS SEIMO PIRMININKO PISIMOSI DRAUGAS NEŪSUOTAS ŪSAS BUVO KAUNO VAIKŲ TEISIŲ TARNYBOS PATARĖJU :) IR KIEK VIENIŠOS MOTERYS IŠ JO SULAUKĖ PAGALBOS, ŽINOTE? BET NĖ VIENAS KUOLYS NEI KUOLELIS IŠ ZARAZŲ FONDO TO KLAUSIMO NEKELIA JOKIA SEPTYNIOLIKTĄ MĖNESIO DIENĄ STOVĖDAMI PRIE DALYTĖS NAMŲ.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras