2020 m. liepos 8 d.

 

M. Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujamas valstybinis transliuotojas įdūrė premjerui S. Skverneliui

15
Paskelbta: 2020-01-14 10:54 Autorius: ekspertai.euMonikos Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujamas valstybinis transliuotojas apšmeižė Lietuvos premjerą Saulių Skvernelį. Apir tai pranešė pats premjeras.

„Vakar, Sausio 13-ąją, į tai reaguoti nenorėjau. Toji diena skirta prasmingesniems dalykams. Tačiau visiškai ignoruoti negaliu.

„Dabar valdžioje turime žaliavalstiečių partiją. Abu jos lyderiai buvo jauni vyrai tais lūžio prie Baltijos metais. Daugybė jų bendraamžių, ypač studentų, dalyvavo akcijose, savanoriavo, budėjo prie svarbių objektų įvairiose Lietuvos vietose, kad jų neužgrobtų pradėjusi siautėti okupacinė kariuomenė. Kiekvieno politiko biografiją papuoštų sakinys apie savo bent kokį indėlį atgimstančios Lietuvos labui. Kuklumas šiuo atveju netinka, kadangi reitingai politikus iškelia, ir reitingai juos pribaigia. Deja, premjeras S. Skvernelis tuo metu sprendė tik savo asmeninės ateities klausimą – iš, jo žodžiais, „sausų“ fizikos studijų pereidinėjo į daug labiau apčiuopiamus autoūkio mokslus“, - vakar paskelbė portalas lrt.lt. Prieš tai – Lietuvos radijas.

Netiesa. Sausio 13-osios naktį kartu su tūkstančiais žmonių buvau prie parlamento. Tą vakarą atvažiavau į Vilnių iš Marijampolės autobusu, kuris buvo skirtas specialiai vežti žmones ginti mūsų valstybės. Mus atvežė kaip tik prie dabartinio Lietuvos radijo ir televizijos pastato. Ten liko autobusas ir asmeniniai daiktai. Su draugu nuėjome prie Seimo, kur budėjome iki pat ryto. Autobusas su daiktais buvo panaudotas kaip barikada.

Taip pat priminsiu, kad esu davęs priesaiką Lietuvai ir ilgus metus ištikimai jai tarnavau policijos gretose, iki pat 2014 metų. Vėliau daviau priesaiką jau kaip vidaus reikalų ministras, 2016 m. prisiekiau kaip ministras pirmininkas.

"Valdžioje dabar turime išsirinkę žaliavalstiečius, kurių dvigalvė valdžia yra iš pasaulio, paralelinio Sausio 13 aukoms ir dalyviams", - toliau visuomenę informuoja portalas.

O mano manymu, kas iš tiesų yra iš paralelinio pasaulio - tai nacionalinio transliuotojo siekis pažeminti mane asmeniškai, taip pat ir nemažą dalį Lietuvos žmonių. Skaldant, trykštant neapykanta ir melu. Net ir tokią iškilmingą dieną, vykstant atminimo renginiams.

Tai - sunkiai suvokiama, negarbinga ir vargu ar daug ką turi bendro tiek su žurnalistine, tiek su žmogiškąja etika. Galiu tik apgailestauti, kad už šį šmeižtą susimokėjo kiekvienas Lietuvos mokesčių mokėtojas“, - visuomeniniuose tinkluose informavo S. Skvernelis.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
15. K
(2020-01-15 22:48:17)
(5.20.244.73) Parašė:

Demokratija, paprastai, yra visų savo nuomonę turinčių oponentų Viešą Diskusiją. Tokią diskusiją matome JAV, UK, Vokietijos ir t.t...TV laidose? Ieškau LRT Viešą Diskusiją. Čia kaip Brežnevo laikais, nepakeičiamos "politologų", užsienio politikos "ekspertų", "Riomerio univero profesorių", etatinių Seimo narių GALVOS. Ar jau LRT vadovai to nemato, negirdi, ką gamina jų Fabrikas už mūsų mokesčius? Žiūrint į kitų demokratizacijos 'atsilikęlių' tundros TV: Ukrainos ir Rusijos TV pilna diskusijų ir požiūrių priešpriešos paletė, kur net palyginti negalime su Mūsų infodemokratizacijos dinozaurais. Lyginant su Europa, mūsiškiai akivaizdžiai yra bailiai dėl savo kėdės, dėl to "pjauna grybą" ir varo į miegą. O dėl Monikos, ką jai lieps, tą ir darys... Nors rytoj.14. Klemas
(2020-01-15 20:06:29)
(46.249.171.57) Parašė:

LRT ne Lietuvai atstovaujantis darinys.13. Kaimietis
(2020-01-15 18:24:36)
(84.15.184.203) Parašė:

As uz valstiecius nes pats esu valstietis, per rinkimus balsuosiu kad visa valdzia valstieciams! Na gal dar ir darbininkams, jei Upaschikad bus su valstieciais.12. RIMYDIS
(2020-01-15 13:40:45)
(78.63.77.151) Parašė:

Ką bepridursi-belieka tik stebėtis tautos išrinktos ar teisėtai patvirtintos LIETUVOS RESPUBLIKOS VALDŽIOS VYRŲ IR MOTERŲ kantrybe vadinamo nacionalinio transliuotojo- LRT-prieš juos nukreiptai veiklai.Kiekvienam bent kiek tuo susirūpinusiam LIETUVOS piliečiui nepriimtina,kad tokia LRT FINANSUOJAMA VISŲ piliečių(MOKĖTOJŲ) PINIGAIS.MILIŪTĖ,MAKARAITYTĖ,PUMPRICKAITĖ-PABODUSIOS VAKARINĖS ŽVAIŽDĖS..KAIP SAKYTŲ BUV.FILOSOFAS-TAI BE PYKČIO...BET NEATIDELIOTINI POKYČIAI PRIBRENĘ.GANA MUS NUODYTI11. Antanas
(2020-01-14 22:14:13)
(86.38.206.92) Parašė:

Kur rast P. Gražulio kalbą?10. Komentatorius
(2020-01-14 20:28:05)
(188.69.192.132) Parašė:

Nenuginčysi - LRT naudoja modernias technologijas, bet šita "žiniasklaida" varo vien tik liberal-konservatinę propagandą... Kai kas vadina tai "nacionaliniu transliuotoju"... Absurdas: LRT - visai ne žiniasklaida.9. zinoma
(2020-01-14 20:26:19)
(78.62.207.16) Parašė:

Kada gi tie smeiziku , provokatoriu , manipuliatoriu teroristu gaujos baigs persekioti , smeizti dorus Piliecius .? Kas smeizikams , provokatoriams moka uz tokias ziaurias smeizto provokacijas ir kam tai naudinga ?.Netelpa musu grazioje Zemeje Zmones , vieni kitus eda . Ar visi jau pavergti , juodosiomis technologijomis verciami teroristine prievarta vieni kitus naikinti , yra tik irankiai ?.Kas gi tas toks ziaurus teroristas uzsakovas , kad negali gyventi nesudraskes taikiu Zmoniu . Ir kas terora ,terorizma sustabdys , kada leis Zmonems ramiai , laimingai gyventi . Banditai nieko nebijo , lenda i namus , drasko remonta , nieko neima bet lenda . Gal imeta kokio gyvsidabrio ar talio i maista kad kepenys ir kiti organai suirtu ?. Ilgai galvojome , kodel gerb. Patackas sportuojantis negeriantis nerukantis sirgo kepenu ciroze ?. Zmoniu kankinimo gaujos turi buti sustabdytos . Reikia daugiau rupintis savo pilieciais , o ne svetimais . Profesionalaus darbo .8. trumpai
(2020-01-14 18:50:00)
(78.57.130.78) Parašė:

2020-01-08 Seimo nario Petro Gražulio spaudos konf. „Dėl STT pareigūnų veiklos -dėjo kalbos.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras