2020 m. birželio 4 d.

 

M. Chodorkovskis kalbėjo per mitingą Kijevo Nepriklausomybės aikštėje

1
Paskelbta: 2014-03-10 09:41 Autorius: Naujienų redaktorius
Buvęs Rusijos naftos magnatas Michailas Chodorkovskis kalba per mitingą Kijevo Nepriklausomybės aikštėje. EPA-Eltos nuotr.
Buvęs Rusijos naftos magnatas Michailas Chodorkovskis kalba per mitingą Kijevo Nepriklausomybės aikštėje. EPA-Eltos nuotr.

Buvęs kompanijos „Jukos“ vadovas Michailas Chodorkovskis sekmadienį kalbėjo per mitingą Kijevo Nepriklausomybės aikštėje, praneša „Lenta.ru“.

Jis, be kita ko, pareiškė, kad Rusijos valdžia skatino Ukrainos milicijos jėgos veiksmus prieš protestuotojus Kijevo gatvėse. „Tai ne mano valdžia. Noriu, kad jūs žinotumėte, jog yra visai kitokia Rusija“, – sakė M. Chodorkovskis.

Jis taip pat apkaltino melu Rusijos televizijos kanalus, pasak kurių, Kijeve siautėja nevaldomos ginkluotos ukrainiečių nacionalistų gaujos. „Rusijos propaganda kaip visada meluoja. Fašistų ir nacistų čia ne daugiau negu Maskvos ar Piterio gatvėse. Čia normalūs vaikinai. Rusai, ukrainiečiai, Krymo totoriai. Mano bendraamžiai, Afganistane tarnavę kariai. Tai nuostabūs žmonės, kurie apgynė savo laisvę“, – sakė M. Chodorkovskis.

Minia sutiko buvusį „Jukos“ vadovą šūksmais „Rusija, kelkis!“, o palydėjo skanduodama „Šaunuolis!“ ir „Ačiū!“.

Buvęs verslininkas apsilankė Kijevo centre dar kovo 8-osios vakare ir pabendravo su žmonėmis Maidane. Pirmadienį M. Chodorkovskis skaitys paskaitą Ukrainos studentams.

Kovo 4-ąją oficialiame M. Chodorkovskio tinklalapyje pasirodė pareiškimas, kad jis yra pasirengęs tarpininkauti sureguliuojant situaciją Ukrainoje. 

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
1. AHA
(2014-03-10 10:33:21)
(77.90.124.239) Parašė:

zydukui atsibodo ramus gyvenimas...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras